Barcelona Trabzona Geliyor

Son güncelleme: 25.03.2010 13:28
 • [SIZE=+0] [SIZE=+0]Barcelona Trabzon'a Geliyor

  Müjde basketbol şube direktörü Doğan Hakyemez'den geldi: Ekim'deki yeni salonun açılışını Avrupa'nın 1 numarası ve renktaşımız ile yapmayı planlıyoruz, çalışmalar başladı.

  noimage

  [SIZE=+0]Trabzon'da futbolun ardından ikinci heyecan durumuna gelen basketbolda her geçen gün yeni bir hamle yapılıyor. Grubunda ikinci olan ve Yeşilyurt ile Play-Off elemesi oynayacak olan Bordo-Mavililer'in bu sezon 1.Lig'e yükselmesine kesin gözüyle bakılırken, Karadeniz temsilcisinin sevenleri artık 19 Mayıs Salonu'na da sığmıyor. 1.Lig hedefine ulaşılması halinde bu yapının beklentileri karşılamayacağı fikrinden hareketle inşası bitme aşamasına gelen yeni salonun da Ekim ayında hizmete girmesi öngörülüyor. Ve bu açılış ile ilgili müjde de Trabzonspor Basketbol Şubesi Koordinatörü Doğan Hakyemez'den geldi.

  Kapasite 7 bin 500

  7 bin 500 kişilik salonun kurdesinin kesileceği gün çok önemli bir konuk ağırlamak için düğmeye basıldığını dile getiren Hakyemez, "Avrupa'nın 1 numarası durumundaki Barcelona'yı ağırlamak, açılışta özel bir maç oynamak istiyoruz. Bunun nedeni İspanya'nın bu ünlü kulübünün aynı zamanda bizimle aynı, bordo ve mavi renklere sahip olması. Bunun için şimdiden çalışmalara başlayacağız" diye konuştu.
#25.03.2010 13:28 0 0 0