2 gün kaldı

Son güncelleme: 05.08.2004 02:18
 • 2 gün kaldı

  Günleri tek tek saydık... 5, 4, 3 derken starta iyice yaklaştık. Biraz daha sabır, şölen cuma gecesi başlıyor. Son şampiyon Fener, 100 yıllık Cim Bom, Kartal, Trabzon ve diğerleri. Hepsi uçuşa hazır, kemerlerinizi bağlayın!


  Lig yıldız kaynıyor
  Şöyle bir hesap yapalım... Son şampiyon Fenerbahçe başta Alex olmak üzere kadrosunu bir çok yıldızla güçlendirdi. Galatasarayın 100. yılı, Avrupada da yoklar ve Porto maçında ortaya koydukları futbol. Beşiktaşta yeni başkan, yeni hoca, yeni bir kadro. Süper solak Franın da Kartal olması an meselesi. Fatih, Gökdeniz gibi yıldızlarını kimseye kaptırmayan Trabzon, Ziya Doğan ile yine iddialı. Zaten aksi de düşünülemezdi.

  Anadolu taş gibi
  Gençlerbirliği, Gaziantepspor, Diyarbakırspor, Ankaraspor, Kayserispor, Malatyaspor... Saymakla bitmez, hani bir tabir vardır ya; tüm Anadolu takımları taş gibi. Tablo böyle olunca bu sezonun nefesleri keseceğini tahmin etmek hiç de zor değil. Büyük heyecan cuma akşamı Rizede Fenerbahçe-Çaykur Rizespor maçıyla başlıyor. Hazırız, bekliyoruz. Daha fazla dayanamayacağız. Çok özledik, çookkk...
#05.08.2004 02:18 0 0 0