Spor > Trabzonsppr 1-1 Vestel Manisaspor

  Vestel Manisaspor karşısında alınan 1-1'lik beraberlik sonrası Trabzonsporlu taraftarlar yönetime ve futbolculara tepki gösterirken, Trabzonspor Kulübü Başkanı Nuri Albayrak, maçın hakemi Cem Deda'yı taraflı maç yönetmekle suçladı.
  Kulüp Başkanı Nuri Albayrak, maç sonrası yaptığı açıklamada, maçın hakemini tebrik etmek gerektiğini kaydederek, "Gerçekten çok iyi bir maç yönetti! Söyleyecek tek bir söz var. Bunlar ailece, sülalece çete olmuşlar. Babadan oğula, toruna. Bunun babası da buydu. Başka hiçbir şey demiyorum, hayırlı uğurlu olsun. Çaldığı penaltı, penaltı değildi. Bizim de penaltımızı vermedi. Söylenecek başka bir şey yok, ben hakemi tebrik ediyorum. Bunların yedi sülalesi de hakem olacak herhalde. Tebrik ediyorum, hayırlısını diliyorum. Bundan sonra bu hakemle görüşeceğiz" dedi.
  Takım olarak hazır olmadıklarını ifade eden Başkan Albayrak, taraftarın Fatih Tekke'nin satılmasıyla ilgili protestolarının hatırlatılması üzerine ise, "Fatih Tekke'yi Trabzonspor'un menfaatleri için sattık. Takım olarak hazır değiliz. Bu akşamki takımı ben de beğenmedim. Bir iki takviye daha yapmayı düşünüyoruz. Bu hakemler böyle olduğu sürece eleştirilenler haklılar. Biz hakkımızı her yerde arayacağız. Federasyonda adil bir yönetim bekliyoruz" diye konuştu.
  Öte yandan Bordo-mavili taraftarlar stattan ayrılan takım otobüsünün önünü keserek futbolculara tepki gösterdi. "Fatih Tekke'yi satanı biz de satarız" tezahüratlarıyla yönetime tepki gösteren öfkeli taraftarlar, polis ekipleri tarafından güçlükle kontrol
  Bu trabzonspordan cacık olmaz
  cok gotu oluyor yaa buna bir care bulmak lagzim artik yoksa sampiyon olamayiz!!!!!!!!!!
  oooooof oof of be ooooooooof
  Bu hafta insallah basarili olurlar Trabzon benide hayal kirikligina ugratti