FABRİKA 2006-7 SONBAHAR KIŞ KOLEKSİYONU

Son güncelleme: 29.08.2008 16:55
 • noimage

  Üst üste giymelerin, renkli üstlerle renkli altların kombinlendiği Fabrika 06/07 Sonbahar Kış koleksiyonunda 50li yılların rüzgarları esiyor. Pilili pantolon ve eteklerin, sırtı açık V yaka elbiselerin ve boleroların yer aldığı koleksiyon, en çok kürk ve derilerin birlikteliğiyle dikkat çekiyor.

  Kadifelerin, jakarlı kumaşların, baskılı satenlerin, şifonların ve balıksırtı yünlülerin yer aldığı Fabrika 06/07 Sonbahar Kış Kadın Koleksiyonu, 17. yüzyıl siluetlerini futuristik detaylarla buluşturuyor. Uzakdoğu esintilerinin kendini gösterdiği, kadife, koton ve renkli baskılıların yer aldığı koleksiyonda, vintage havası göze çarpıyor. Yeni sezonda asker görünümlü kıyafetler yerini devrimci kıyafetlere bırakıyor. İri ve bol düğmeli ceketler, kısa paça pantolonlar ve kapriler casual bir silüet ortaya çıkartıyor. Her sezon olduğu gibi vazgeçilmez siyah ve beyaz kontrastı ise zebra desenli kürklerde ve çizgili takımlarda kendini gösteriyor.


  noimage

  Kadife, balıksırtı, yün ipek, pamuk yün karışımlı flaneller yine gündemde. Dar kesimli üniforma detaylarının olduğu kabanlar, vintage havadaki casual parçalar ve takımların içine giyilen yeleklerle yaratılan üçlü kombinler koleksiyonun dikkat çeken parçalarının başında geliyor. Gri ve tonları, petrol, taş ve acı mor renkleri Fabrika 06/07 Sonbahar Kış Erekek koleksiyonunun en belirgin renklerini oluşturuyor. Bunun yanı sıra smokin ve takımlarda karşımıza çıkan siyah ve beyazın yanında çok koyu renklerin birarada kullanılıyor olması önemli detayların başında geliyor.

  noimage
  Biraz da romantizm diyenler için tasarlanan pembe tonlarından kadife elbiselerin, nakışlı ve simli eteklerin bulunduğu Sonbahar Kış koleksiyonunda, en yoğun renk olan grinin lila ile kombinasyonu tüvit ve satenlerde trendy bir hava yaratıyor.

  Fabrika 06/07 Sonbahar Kış Erkek Koleleksiyonunda yine slim-fit bir silüet hakim. 1970lerin havasının hissedildiği koleksiyonda aynı renkteki parlak ve mat materyallerin birlikteliği dikkat çekiyor.
#26.08.2006 19:07 0 0 0
 • teşekkürler eline saglık
#26.08.2006 21:09 0 0 0
 • kızın kotu güselmiş tşkler :'(
#29.08.2008 16:55 0 0 0