Spor > GALATASARAY - LIVERPOOL Nasil Izlenir Maç Saati ve Kanallari

  image
  orjinalini görmek için tıklayınız
  image
  orjinalini görmek için tıklayınız
  image
  orjinalini görmek için tıklayınız


  image
  orjinalini görmek için tıklayınız  LFC TV online

  ST: 18:00
  Al Jazeera Sport +1
  Digi Sport+ (hungary)
  Euro Futbol
  LFC TV
  Sport TV1
  Sport.Ro
  YES Sport2
  image
  orjinalini görmek için tıklayınız

  image
  orjinalini görmek için tıklayınız


  Milan Baros: "Benim İçin Çok Önemli Bir Maç


  Galatasaray’ın Çek golcüsü Milan Baros Liverpool’la oynanacak GSBonus Dostluk maçı öncesi Galatasaray Televizyonu’na açıklamalarda bulundu.

  Öncelikle Liverpool’dan başlayalım. Tarihiyle ön plana çıkmış bir kulüp, Liverpool’da forma giymiş biri olarak neler söylemek istersin?
  Liverpool benim için çok önemli bir kulüp, orada 3 sene boyunca forma giydim ve çok önemli başarılara imza attık. Liverpool hep kalbimde taşıdığım ve orada yeri olan bir kulüp. Çok büyük bir tarihe sahip, önemli bir kulüp.

  Anfield Road Stadı’nda oynamak ve KOP tribünü hakkında neler söylemek istersin?
  Mükemmel atmosfere sahip bir stat. Özellikle Kop Tribünü’nün önünde oynamak ayrı bir duygu. Devamlı sizin arkanızda olan bir taraftar grubunun doldurduğu 44 bin kişilik bir stat.

  İstanbul’da oynanan 2004-2005 sezonu Şampiyonlar Ligi Finali’ni sormak istiyorum. 3-0’dan 3-3’e gelen bir maç ve sonunda Liverpool’un kupaya uzanması… Bu konu hakkında neler söylemek istersin?
  Liverpool tarihindeki en önemli maç olarak nitelendirebilirim. Benim de genel kariyerimde ve Liverpool kariyerimde oynadığım en önemli maçtı. Sadece benim için de değil orada oynayan ütün Liverpoollu futbolcular ve taraftarlar için de önemli olan bir maçtı. Çünkü ilk yarı 3-0 mağlup duruma düştüğümüzde kimse bizden maçı çevireceğimizi beklemiyordu. Bu başarıyı ve kupayı alacağımızı beklemiyordu. O yüzden futbol hayatımda boyunca hiç unutamayacağım bir maçtı.

  O maçta çok önemli bir rolün var. Simicer’in şutu esnasında topun önünden çekiliyorsun ve gol oluyor. O anda neler hissettin?
  O an şutun bana doğru geldiğini görerek çekildim ve gol oldu. Tabi önemli bir andı benim için.

  Liverpool’a karşı forma giyeceksin. Neler hissediyorsun?
  Liverpool’da forma giyerken birlikte oynadığım 3 arkadaşım orada. Oradan ayrıldığımdan beridir hiç Liverpool’a karşı forma giymedim. O yüzden benim için çok önemli bir maç olacak.