Spor > Eyvah etik Rıdvan'a kaldı!

    1988-1989 sezonunda Fenerbahçe'nin 100'üncü golünü kim atar anketi için çekilen reklam filminde sarı-lacivertli takımın kalecisi Toni Schumacher'i işaret eden ve 'Schumacher' atsın diyen Dilmen ve hastalıklı zihniyete sahip bazı kesimlere soruyoruz.

    Türkiye'de sporda etik dersi verecek olanlar sıraya girse acaba Rıdvan Dilmen'i kaçıncı sıraya koyardınız? Derin bir nefes alın ve uzunca bir düşünün bakalım! Cevabınız, cevabımız! Türk futbol tarihine adını kazıyan Fatih Terim üzerinden Fernando Muslera'nın Manisaspor karşısında penaltı atması 'ahlaki' açıdan Türkiye'nin gündemine otur'tul'du.

    Ahlaki açıdan arınan (!) toplumun bir kesimi, Muslera'nın penaltı atmasına izin veren Fatih Terim'in Manisaspor'a büyük bir saygısızlık yaptığı konusunda 'akıl tutulmasını' çağrıştıran fikirler ortaya atarken; 'Aziz Yıldırım gel bana Metris'te yat dese yatarım' diyen Rıdvan Dilmen'ın Terim'i 'ahlaki' yönden eleştirmesi tarifi mümküm olmayan 'ahlaki' sorgulamaları da beraberinde getirdi.Manisaspor'un 3 hafta önce resmen küme düştüğünü unutan ve 'küme düşen takıma bu yapılmaz' tezini savunan başta Rıdvan Dilmen'in Fatih Terim'i 'ahlaki' açıdan tenkit edecek düşünce gücü bulunmamaktadır! 3 Temmuz'dan bu yana Türkiye'yi alabora eden şike ve teşvik soruşturması hakkında tek kelime etmeyen, aylarca ekranlara çıkmayan Rıdvan Dilmen'in tek derdi Muslera'nın penaltı atması mı yoksa konuşamadıkları mı? Merak ediyoruz...

    1988-1989 sezonunda Fenerbahçe'nin 100'üncü golünü kim atar anketi için çekilen reklam filminde sarı-lacivertli takımın kalecisi Toni Schumacher'i işaret eden ve 'Schumacher' atsın diyen Dilmen ve hastalıklı zihniyete sahip bazı kesimlere soruyoruz; "Zorunuza mı gitti?"
    akliyla gündem degistirecek S....................siz ,..,,en büyük GALATASARAY düsmani