Bilgisayar > Online Hesaplarınızı Tamamen Silmek isteyenler

  image
  orjinalini görmek için tıklayınız


  Sizlerle Paylaşacagım site sayesinde bütün sosyal medya hesaplarınızı tek bir site üzerinden silebilirsiniz.
  Sosyal medya hesaplarınızı silmek isterseniz tam size göre..

  Alışverişten paylaşıma, izlemekten konuşmaya kadar internette sayısız işlem yapmak bilgisayar ve mobil cihaz kullanan herkes için yorucu bir iş. Kullandığımız hizmet ve yaptığımız paylaşımlar arttıkça, kayıt yaptırdığımız ancak zamanla kullanmadığımız sosyal ağların sayısı da artıyor. İki İngiliz girişimcini kurduğu site, sosyal ağ ve diğer sitelerden hesabınızı silmek adına size yardımcı oluyor.

  İnternet kullanıcıları için bazen sosyal ağ ve web sitelerinden hesap silmek baş ağrıtıcı olabiliyor. İngiliz girişimciler Robb Lewis ve Ed Poole’un kurduğu ‘justdelete.me’, gereksiz online hesaplarınızdan kurtulmanız için en kısa yolu sunuyor.

  Sayfayı açtığınız zaman karşınıza üyesi olma ihtimalinizi yüksek olduğu sayfaların isimlerini içeren kutular beliriyor. Belli bir sayfanın kutusuna tıkladığınızda, o platformdan hesabınızı silmeniz için işlem yapacağınız sayfa karşısınızda beliriyor.

  Alıntı


  TIKLA
  bence biraz şüpheli bir olay. niye gelip de böyle bir hizmet kuruluyor?

  tıkladım baktım ama sadece bütün sayfaların bir yazısı var. tıklayınca seni sitenin sayfasına gönderiyor. sadece bilgi için bu sayfa yani. başka bir yardımı yok aslında. facebook ile ilgili aradım ama bu sefer face e girmek gerekiyor bilgileri görmek için :/
  peki hocam bilgilerini bilmediğimiz hesapları kapatabiliryormuyuz