TV Günlük Spor Program Yayın Akışı (15 Haziran Cumartesi)

    15 HAZİRAN 2019 CUMARTESİ


    TV'De #SporEkranı


    FUTBOL

    14:30 | Toulon U21 Turnuvası | Meksika - İrlanda | Bein Sports 1

    16:00 | FIFA Kadınlar Dünya Kupası | Hollanda - Kamerun | Eurovision Sport Web TV
    17:00 | Toulon U21 Turnuvası | Brezilya - Japonya | Bein Sports 1
    18:50 | FIFA U20 Dünya Kupası | Ukrayna - Güney Kore | TRT Spor HD
    22:00 | Copa America | Venezuela - Peru | TRT Spor HD / IRIB Varzish
    22:00 | İspanya La Liga 2 Play-Off | Malaga - Deportivo | Bein Sports 1
    22:00 | FIFA Kadınlar Dünya Kupası | Kanada - Yeni Zelanda | Eurovision Sport Web TV
    01:00 | Copa America | Arjantin - Kolombiya | TRT Spor HD / Varzish Sport / IRIB Varzish / Match TV Rusya

    BASKETBOL
    17:00 | Basketbol Süper Ligi Play-Off | Fenerbahçe Beko - Anadolu Efes | Tivibu Spor 2 / TRT Spor HD
    22:00 | İspanya Basketbol Ligi Play-Off | Real Madrid - Barcelona Lassa | Smart Spor HD / Spor Smart
    03:00 | WNBA | Dallas Wings - Atlanta Dream | S Sport Plus / S Sport 2

    TENİS
    12:00 | WTA Hertogenbosch | A.Riske - V.Kudermetova | Bein Sports 4
    14:00 | ATP Stuttgart | J.L.Struff - M.Berrettini | Sportstv
    14:00 | WTA Hertogenbosch | K.Bertens - E.Rybakina | Bein Sports 4
    14:00 | WTA Nottingham | T.Maria - D.Vekic | Bein Sports 2
    16:00 | ATP Stuttgart | F.Auger Aliassime - M.Raonic | Sportstv
    16:00 | WTA Nottingham | C.Garcia - J.Brady | Bein Sports 2

    BEYZBOL
    20:10 | MLB | Tampa Bay Rays - LA Angels | FOX Sports HD
    23:05 | MLB | Washington Nationals - Arizona DB | FOX Sports HD

    BOKS
    21:30 | WBSS Muhammed Ali Kupası | M.Briedis - K.Glowacki | DMAX Türkiye
    22:00 | IBF Tüy Sıklet | J.Warrington - K.Galahad | S Sport Plus / S Sport 2
    22:30 | WBSS Muhammed Ali Kupası | Y.Dorticos - A.Tabiti | DMAX Türkiye

    ESPOR
    14:00 | LOL Şampiyonluk Ligi | 1907 Fenerbahçe - Royal Bandits | LOL Şampiyonluk Ligi Youtube
    15:00 | LOL Şampiyonluk Ligi | Super Massive - İstanbul Wild Cats | LOL Şampiyonluk Ligi Youtube
    16:00 | LOL Şampiyonluk Ligi | Beşiktaş ES - Galatasaray ES | LOL Şampiyonluk Ligi Youtube
    17:00 | LOL Şampiyonluk Ligi | Team Aurora - Dark Passage | LOL Şampiyonluk Ligi Youtube
    18:00 | LOL Şampiyonluk Ligi | Bursaspor ES - Galakticos | LOL Şampiyonluk Ligi Youtube

    DİĞER SPORLAR
    16:45 | Global Champions League | Stockholm | Bein Sports Max 1
    20:30 | Global Champions Tour | Stockholm | Bein Sports Max 1 / Eurosport 2
    14:45 | Macaristan Bisiklet Turu | 1.Etap | Eurosport 2
    16:30 | Criterium du Dauphine Bisiklet Turu | 7.Etap | Eurosport 2
    22:00 | WWE | WWE Raw | S Sport
    23:45 | WWE | WWE Smackdown | S Sport
    12:20 | Eskrim Asya Şampiyonası | Japonya | Eurosport 2
    14:00 | Kağıthane Sadabad Yağlı Güreşleri | | Tek Rumeli TV
    10:00 | 24 Saat Le Mans | Fransa | Eurosport
    17:00 | 24 Saat Le Mans | 2.Yayın | Eurosport
    23:00 | 24 Saat Le Mans | 3.Yayın | Eurosport
    04:00 | 24 Saat Le Mans | Fransa | Eurosport
    15:10 | MotoGP | Sıralama Turları | S Sport

    TV PROGRAMLARI
    07:00 | Spor Programı | Sabah Sporu | A Spor
    09:30 | Spor Programı | Günaydın Fenerbahçe | FB TV
    09:35 | Motor Sporları Programı | Süper Spor | TRT Spor HD
    10:00 | Spor Programı | Spor Sayfası | Life Plus TV
    10:00 | Spor Programı | Spor Sabahı | TRT Spor HD
    11:00 | Spor Programı | Spor Ajansı | A Spor
    12:00 | Basketbol Programı | NBA Saati | TRT Spor HD
    13:00 | Spor Programı | Spor Bülteni | TRT Spor HD
    14:00 | Spor Programı | Spor Haftasonu | TRT Spor HD
    15:00 | Spor Programı | Spor Gündemi | A Spor
    16:25 | Futbol Programı | Bizim Hikayemiz | TRT Spor HD
    16:30 | Basketbol Programı | Maç Başlıyor | FB TV
    17:00 | Basketbol Programı | Maç Havası | FB TV
    17:30 | Spor Programı | Spor+ | Life Plus TV
    19:00 | Basketbol Programı | Maçın Ardından | FB TV
    20:50 | Futbol Programı | Transfer Gündemi | TRT Spor HD
    21:00 | Futbol Programı | Transfer Raporu | A Spor
    21:00 | Futbol Programı | beIN Transfer | beIN Sports Haber
    23:00 | Futbol Programı | Son Sayfa | A Spor
    23:50 | Futbol Programı | Transfer Günlüğü | TRT Spor HD