Magazin > Netflix (Ekim 2019)

  https://www.youtube.com/watch?v=W4SucX8RAbc


  Netflix'e Ekim 2019'da eklenecek dizi ve filmler
  Netflix Türkiye'ye 2019 yılının Ekim ayında hangi içeriklerin ekleneceği belli oldu. Ağustos ayında Netflix Türkiye'ye eklenecek diziler, filmler ve belgeseller bu listede:


  Netflix'e Ekim 2019'da eklenecek dizi ve filmler


  Netflix'in Türkiye kütüphanesine bu ay eklenecek yapımlar belli oldu. Geçtiğimiz ayı dizilerle dolu geçmişti. Bu ay Oscar'a aday olacağı tahmin edilen filmlere odaklanılıyor. Sadece bu ay değil önümüzdeki ayların da ana odağı yüksek bütçeli Netflix filmleri olacak.
  Listemizdeki dizi ve filmler hakkında daha detaylı bilgi için isimlerine tıklayabilirsiniz. Netflix'in Ekim ayında kütüphaneye ekleyeceği içerikler bu liste ile sınırlı kalmayacak. Bu ay içerisinde başka içeriklerin yayın hakkını satın alması durumunda o içerikler de Ekim'de kütüphaneye eklenecek.
  Ekim ayında yayınlanacak Netflix Orijinal dizileri
  Peaky Blinders: 5. Sezon – 4 Ekim
  Living with Yourself – 18 Ekim
  Aşkta ve yaşamda hüsrana uğramış bir adam, gizemli bir tedavinin ardından eski benliğinin kendisinin daha iyi bir versiyonuyla değiştirildiğini fark eder.
  La casa de las flores: 2. Sezon – 18 Ekim
  Daybreak – 24 Ekim
  Bu mizahi drama dizisinde, liseli bir genç zombilerle ve Mad Max tarzı çetelerle dolu kıyamet sonrası dünyada yol alırken kayıp aşkını bulmaya çalışıyor

  Netflix'e Ekim 2019'da eklenecek dizi ve filmler

  Brotherhood – 25 Ekim
  Abisinin Brezilya'da giderek güçlenen bir suç örgütünün lideri olduğunu öğrenen dürüst bir avukat, ahlaki bir dönüm noktasına gelir.
  The Kominsky Method: 2. Sezon – 25 Ekim
  Nowhere Man – 31 Ekim
  İdamı bekleyen bir adam, tuhaf bir karşılaşmanın ardından alternatif zaman döngülerini yaşayınca, ailesini korumak için hapishaneden kaçar.  Ekim ayında yayınlanacak Netflix Orijinal Filmleri

  In the Tall Grass – 4 Ekim


  Kayıp bir çocuğu bulmak için büyük bir çayırlık alana giren iki kardeş, çıkış yolunu bulamaz. Stephen King ve Joe Hill'in kısa romanından uyarlandı.


  El Camino: A Breaking Bad Movie – 11 Ekim

  The Forest of Love – 11 Ekim


  The Laundromat – 18 Ekim


  Sigorta sahtekârlığını araştıran dul bir kadın (Meryl Streep), Panama'da iki avukatın dünyanın mali sistemini istismar ettiğini açığa çıkarır.


  Seventeen – 18 Ekim

  Ekim ayında yayınlanacak Netflix Orijinal belgeselleri

  Breakfast, Lunch & Dinner – 23 Ekim


  Little Miss Sumo – 23 Ekim

  Netflix’in satın aldığı içeriklerden bazıları

  Enes Batur Gerçek Kahraman - Yayında
  The Conjuring – Yayında
  God Zilla – Yayında
  Scary Movie 1-2-3 – Yayında
  Spider-Man 2 – Yayında
  Jumanji – Yayında
  Fokus – Yayında
  The Exorcism – Yayında
  Signal – Yayında
  Tunnel – Yayında


  The Good Place: Sezon 3 – 2 Ekim
  Can Dostlar – 4 Ekim
  Raising Dion – 4 Ekim
  Rotten: 2. Sezon - 4 Ekim
  Creeped Out: 2. Sezon – 4 Ekim
  El Dragon: Return of a Warrior – 4 Ekim
  The Walking Dead: Sezon 3 – 9 Ekim
  Olanlar Oldu – 11 Ekim
  Fractured – 11 Ekim
  12 Monkeys – 11 Ekim
  The Pirates – 15 Ekim
  Justice League – 20 Ekim
  Twilight serisi – 23 Ekim
  How to Get Away with Murder – 27 Ekim  Netflix Türkiye'de Ekim Ayında Yayınlanacak Diziler ve Filmler Açıklandı  Netflix Türkiye, ekim ayında platforma eklenecek yeni içerikleri açıkladı. Gelin, ekim ayında Netflix'te nelerin olduğuna hep birlikte bakalım.  Son yılların en popüler çevrimiçi dizi ve film platformu Netflix, yeni içerikleriyle ilgili çalışmalarını sürdürüyor. Platforma düzenli olarak içerik eklemeyi sürdüren Netflix, ekim ayında da geleneği bozmuyor ve karşımıza pek çok yeni yapımla çıkmaya hazırlanıyor.
  Dilerseniz şimdi, Netflix Türkiye'ye ekim ayında gelecek içeriklere ve Netflix'in bu içeriklerle ilgili yayınlamış olduğu tanıtım videolarına bakalım.


  Netflix Türkiye


  Ekim ayında yayınlanacak Netflix dizileri

  Peaky Blinders: 5. Sezon (04/10/2019)

  Peaky Blinders


  2013 yılında yayınlanan ilk bölümüyle seyircilerin karşısına çıkan Peaky Blinders'ın 5. sezonunda çetenin maceralarına eşlik etmeye devam edeceğiz. Bakalım çöken borsanın yol açtığı sorunlar çözülebilecek mi?

  Living With Yourself (18/10/2019)

  Living with yourself  Hayatının her alanında hüsrana uğramış olan bir adam, gizemli bir tedavinin ardından kendini sorgulamaya başlar. Bir süre sonra eski benliğinin yine kendisine ait daha farklı bir versiyonuyla değiştirildiğini fark eden talihsiz adamın başına gelenler, hepimizi düşündürecek.

  Daybreak (24/10/2019)

  Daybreak


  Bu dizide liseli bir gencin kıyamet sonrası bir dünyada, kayıp aşkını aramasına şahit olacağız. Düşününce kolay gelebilir belki ancak içerisinde bulunduğunuz dünya zombi ve Mad Max benzeri çetelerle doluysa bir kez daha düşünmek gerekiyor.

  The Kominsky Method: 2. Sezon (25/10/2019)

  The Kominsky Method


  İlk sezonuyla milyonları güldürmeyi başaran The Kominsky Method'un ikinci sezonu da gümbür gümbür geliyor. Bu sezonda da Sandy Kominsky ve yakın dostu Norman Newlander'ın maceralarına tanık olmaya devam edeceğiz.


  Ekim ayında yayınlanacak Netflix filmleri

  El Camino: A Breaking Bad Movie (11/10/2019)

  El Camino


  Yayınlandığı dönemde tüm dünyayı etkisi altına alan efsane dizi serisi "Breaking Bad"in devam niteliğindeki filmi El Camino: A Breaking Bad Movie, ekim ayının belki de en merak konusu olan içeriklerinden bir tanesi.

  The Forest of Love (11/10/2019)

  The Forest of Love  Karizmatik bir lider, takipçilerini ne hale sokabilir? The Forest of Love filmi tam olarak bu sorunun cevabını verecek olan bir yapım olarak karşımıza çıkacak.

  Seventeen (18/10/2019)

  Seventeen


  Kaybolan köpeğini bulmak için ıslahevinden kaçan bir çocuğun hikayesi. Köpeğini ararken büyükannesi ve ağabeyi ile yolları yeniden kesişecek olan çocuğun hikayesi, hepimize duygusal anlar yaşatacak.

  The Laundromat (18/10/2019)

  The Laundromat


  Sigorta sahtekarlığını araştıran bir kadın, Panama'daki iki avukatın dünyanın mali sistemini nasıl istismar ettiğini ortaya çıkartacaktır.


  Ekim ayında yayınlanacak Netflix belgeselleri

  Breakfast, Lunch & Dinner (23/10/2019)

  Breakfast, Lunch & Dinner


  Dünyanın dört bir köşesinin yemek kültürlerini keşfetmeye hazır mısınız? Şef David Chang ve ünlü konukları, size tadı damağınızda kalacak bir şölen hazırladılar.

  Little Miss Sumo (28/10/2019)

  Little Miss Sumo  21 yaşındaki sumo güreşçisi Hiyori'nin resmi müsabakalardan men edilmiş olması, onun sumoya olan sevdasını azaltmıyor. Hiyori artık, sumo güreşi için ring dışında mücadele ediyor.

  Ekim ayında yayınlanacak Netflix çocuk ve aile içerikleri

  Süper Öcüler: 3. Sezon (04/10/2019)

  Süper öcüler


  Eğlence meraklısı öcülerimiz üçüncü sezonda da dünyayı keşfetmeye çalışırken yeni arkadaşlar edinecekler ve yaşadıklarından ders çıkaracaklar.

  Greenhouse Academy: 3. Sezon (25/10/2019)

  Greenhouse Academy


  Sadece "elitlerin" kabul edildiği yatılı bir okula gitmeye başlayan kardeşler rekabet ve aşkın yanı sıra, kısa bir süre önce kaybettikleri anneleriyle de ilgili bir sırla karşılaşacaklar.
  Ekim ayında yayınlanacak Netflix animeleri

  Seis Manos (03/10/2019)

  Seis Manos


  Bir dövüş ustanın elinde büyüyen yetimler; gizemler, fedakarlıklarla dolu bir yolculuğa adım atacaklar.

  Kengan Ashura: 2.Sezon (31/10/2019)

  Kengan Ashura


  Şirket uzlaşmazlıkları genelde parayla çözülür. Ancak Kengan Ashura'da paranın hiçbir önemi yok. Önemli olan dövüşmek ve kazanmak.


  Ekim ayında yayınlanacak, Netflix yapımı olmayan dizi ve filmler

  Korku Seansı (01/10/2019)

  korku seansı


  Doğaüstü olayları inceleyen Ed ve Lorraine Warren'in korku ve gerilim dolu maceralarına hazır olun.

  The Good Place: 3. Sezon (02/10/2019)

  The Good Place


  Fantastik komedi türündeki The Good Place, ahirete giden bir kadının aslında o kadar da iyi olmadığını anlaması ve eski yaşam düzenini değiştirmesini konu ediniyor. 20'şer dakikalık bölümlerden oluşan dizi, 2 Ekim'de sizlerle.

  The Walking Dead: 9. Sezon (09/10/2019)

  The Walking Dead


  İlk bölümü 2010 yılında yayınlanan The Walking Dead dizisi, her sezonuyla büyük ses getirmeyi başardı. Dizi sektörünün fenomenleşen yapımlarından bir tanesi olan The Walking Dead'in 9. sezonu da ekim ayında Netflix'te olacak.

  Mükemmel Uyum 3 (12/10/2019)

  Mükemmel Uyum 3


  Müzik temalı filmleri sevenler için başyapıt niteliğinde olan Mükemmel Uyum serisinin üçüncü filmi, 12 Ekim tarihinde yayınlanacak.

  Alacakaranlık filmleri (23/10/2019)

  Alacakaranlık


  Dünyanın en popüler vampir kitap ve film serisi olan Alacakaranlık da ekim ayı içerisinde Netflix'e katılan içeriklerden olacak. Bu bağlamda Alacakaranlık, Alacakaranlık Efsanesi: Yeni Ay, Alacakaranlık Efsanesi: Tutulma ve Alacakaranlık Efsanesi: Şafak Vakti Bölüm 1 filmleri 23 Ekim 2019 tarihi itibarıyla Netflix'teki yerini alacak.
  Netflix Türkiye'nin ekim ayı içerikleri için yayınladığı videoyu hemen aşağıda bulunan kısımdan izleyebilirsiniz.