16:00 | UEFA Gençlik Ligi | Juventus - Atletico Madrid | UEFA.tv
18:00 | UEFA Gençlik Ligi | Real Madrid - PSG | UEFA.tv
20:55 | UEFA Şampiyonlar Ligi | Galatasaray - Club Brugge | Bein Sports 1 / CBC Sport
20:55 | UEFA Şampiyonlar Ligi | Lokomotiv Moskova - Leverkusen | Bein Sports 2 / Varzish Sport / Match TV Rusya
23:00 | UEFA Şampiyonlar Ligi | Atalanta - Dinamo Zagreb | Bein Sports beIN Connect
23:00 | UEFA Şampiyonlar Ligi | Kızılyıldız - Bayern Münih | Bein Sports beIN Connect
23:00 | UEFA Şampiyonlar Ligi | Juventus - Atletico Madrid | Bein Sports Max 1 / Idman TV / Match TV Rusya
23:00 | UEFA Şampiyonlar Ligi | Manchester City - Shakhtar Donetsk | Bein Sports Max 2
23:00 | UEFA Şampiyonlar Ligi | Real Madrid - PSG | Bein Sports 2 / CBC Sport / Varzish Sport
23:00 | UEFA Şampiyonlar Ligi | Tottenham - Olympiakos | Bein Sports beIN Connect
PLAJ FUTBOLU
22:15 | FIFA Plaj Futbolu Dünya Kupası | BAE - Senegal | Eurovision Sport Web TV
23:50 | FIFA Plaj Futbolu Dünya Kupası | Umman - Portekiz | Eurovision Sport Web TV
01:25 | FIFA Plaj Futbolu Dünya Kupası | Rusya - Belarus | Eurovision Sport Web TV
03:00 | FIFA Plaj Futbolu Dünya Kupası | Nijerya - Brezilya | Eurovision Sport Web TV
VOLEYBOL
20:00 | CEV Kadınlar Şampiyonlar Ligi | LP Viesti Salo - Eczacıbaşı | Spor Smart / Smart Spor HD
PROGRAMLAR
07:00 | Spor Programı | Sabah Sporu | A Spor
07:00 | Spor Programı | İlk Baskı | TRT Spor HD
09:00 | Spor Programı | Sabah Haberleri | beIN Sports Haber
09:30 | Spor Programı | Günaydın Fenerbahçe | FB TV
10:00 | Spor Programı | Kadın Haberleri | beIN Sports Haber
10:00 | Basketbol Programı | Haber Basketbol | Bein Sports 3
10:00 | Spor Programı | Günaydın Galatasaray | GS TV
10:00 | Spor Programı | Sabah Spor Bülteni | TRT Spor HD
11:00 | Spor Programı | Spor Ajansı | A Spor
11:00 | Futbol Programı | Spor Manşet | TRT Spor HD
12:00 | Spor Programı | Ekonomi Haberleri | beIN Sports Haber
12:15 | Spor Programı | Bundesliga | TRT Spor HD
13:00 | Spor Programı | Öğlen Spor Bülteni | TRT Spor HD
14:00 | Spor Programı | Gün Ortası | GS TV
14:00 | Spor Programı | 14/16 | FB TV
14:00 | Özel Yayın | Kültepe | A Spor
14:00 | Spor Programı | Spor Stüdyosu | TRT Spor HD
14:00 | Basketbol Programı | NBA Günlüğü | S Sport
15:00 | Spor Programı | Tüm Sporlar | beIN Sports Haber
15:00 | Spor Programı | Her Gün Spor | Tivibu Spor
15:30 | Spor Programı | Spor Bülteni | TRT Spor HD
16:00 | Spor Programı | Maksimum Spor | A Spor
16:00 | Futbol Programı | Gündem Futbol | TRT Spor HD
17:30 | Spor Programı | Spor Akşamı | TRT Spor HD
18:00 | Futbol Programı | beIN Manşet | beIN Sports Haber / Bein Sports 1
18:00 | Futbol Programı | 90’a | A Spor
18:00 | Spor Programı | Her Akşam Spor | Tivibu Spor
18:30 | Futbol Programı | Hedef Süper Lig | TRT Spor HD
19:15 | Spor Programı | Sporun Not Defteri | NTV
19:30 | Futbol Programı | Premier Lig Raporu | Tivibu Spor
20:00 | Futbol Programı | Premier Analiz | S Sport Plus / S Sport
20:00 | Futbol Programı | ŞL Özel Maç Önü | A Spor
20:00 | Spor Programı | Spor Merkezi | TRT Spor HD
20:55 | Futbol Programı | Dakika Skor | TRT Spor HD
21:00 | Spor Programı | Sosyal Medya | beIN Sports Haber
21:00 | Futbol Programı | Skorbord | A Spor
22:30 | Spor Programı | Sportsmax | Tivibu Spor
22:45 | Futbol Programı | Aktüel Futbol | TRT Spor HD
23:00 | Futbol Programı | ŞL Özel Maç Sonu | A Spor
23:00 | Spor Programı | Her Gece Spor | Tivibu Spor
00:00 | Spor Programı | Gün Sonu | beIN Sports Haber
00:00 | Futbol Programı | Almanya'dan Futbol | TRT Spor HD
01:00 | Spor Programı | Spor Artı | TRT Spor HD