Magazin > TV Günlük Spor Program Yayın Akışı ( 28 Kasım Perşembe )

    28 KASIM 2019 PERŞEMBE




    FUTBOL

    18:50 | UEFA Avrupa Ligi | Trabzonspor - Getafe | Bein Sports 1

    18:50 | UEFA Avrupa Ligi | Astana - Manchester Utd | Bein Sports Max 1 / CBC Sport / Varzish Sport / IRIB Varzesh / BNT 3 Bulgaristan

    18:50 | UEFA Avrupa Ligi | Krasnodar - Basel | Bein Sports 2 / Match TV Rusya

    20:55 | UEFA Avrupa Ligi | Beşiktaş - Slovan Bratislava | Bein Sports 1
    20:55 | UEFA Avrupa Ligi | M.Başakşehir - Roma | Bein Sports 2 / CBC Sport / Varzish Sport / BNT 3 Bulgaristan
    20:55 | UEFA Avrupa Ligi | Wolfsberger - B.M.Gladbach | Bein Sports Max 1
    20:55 | UEFA Avrupa Ligi | Braga - Wolves | Bein Sports beIN Connect
    20:55 | UEFA Avrupa Ligi | Feyenoord - Glasgow Rangers | Bein Sports Max 2
    20:55 | UEFA Avrupa Ligi | AZ Alkmaar - Partizan | Yayın Yok
    20:55 | UEFA Avrupa Ligi | CSKA Moskova - Ludogorets | Match TV Rusya / BNT 1 Bulgaristan
    20:55 | UEFA Avrupa Ligi | Ferencvaros - Espanyol | Yayın Yok
    20:55 | UEFA Avrupa Ligi | Oleksandriya - Wolfsburg | Bein Sports beIN Connect
    20:55 | UEFA Avrupa Ligi | St.Etienne - Gent | Yayın Yok
    20:55 | UEFA Avrupa Ligi | Young Boys - Porto | Bein Sports beIN Connect
    23:00 | UEFA Avrupa Ligi | Arsenal - E.Frankfurt | Bein Sports 2 / Varzish Sport / Match TV Rusya
    23:00 | UEFA Avrupa Ligi | Sevilla - Karabağ | CBC Sport / Bein Sports beIN Connect
    23:00 | UEFA Avrupa Ligi | Celtic - Rennes | Yayın Yok
    23:00 | UEFA Avrupa Ligi | Dudelange - Apoel Nicosia | Yayın Yok
    23:00 | UEFA Avrupa Ligi | Lazio - CFR Cluj | Bein Sports beIN Connect
    23:00 | UEFA Avrupa Ligi | Lugano - Kopenhag | Yayın Yok
    23:00 | UEFA Avrupa Ligi | Malmö - Dinamo Kiev | Bein Sports Max 2
    23:00 | UEFA Avrupa Ligi | Rosenborg - LASK Linz | Yayın Yok
    23:00 | UEFA Avrupa Ligi | Sporting Lisbon - PSV | Bein Sports Max 1 / BNT 3 Bulgaristan

    PLAJ FUTBOLU
    22:15 | FIFA Plaj Futbolu Dünya Kupası | Çeyrek Final 1.Maç | Eurovision Sport Web TV
    23:50 | FIFA Plaj Futbolu Dünya Kupası | Çeyrek Final 2.Maç | Eurovision Sport Web TV
    01:25 | FIFA Plaj Futbolu Dünya Kupası | Çeyrek Final 3.Maç | TRT Spor HD
    03:00 | FIFA Plaj Futbolu Dünya Kupası | Çeyrek Final 4.Maç | Eurovision Sport Web TV

    AMERİKAN FUTBOLU
    20:30 | NFL | Detroit Lions - Chicago Bears | FOX Sports HD
    00:30 | NFL | Dallas Cowboys - Buffalo Bills | FOX Sports HD

    PROGRAMLAR
    07:00 | Spor Programı | Sabah Sporu | A Spor
    07:00 | Spor Programı | İlk Baskı | TRT Spor HD
    09:00 | Spor Programı | Sabah Haberleri | beIN Sports Haber
    09:30 | Spor Programı | Günaydın Fenerbahçe | FB TV
    10:00 | Spor Programı | Kadın Haberleri | beIN Sports Haber
    10:00 | Basketbol Programı | Haber Basketbol | Bein Sports 3
    10:00 | Spor Programı | Günaydın Galatasaray | GS TV
    10:00 | Spor Programı | Sabah Spor Bülteni | TRT Spor HD
    11:00 | Spor Programı | Spor Ajansı | A Spor
    11:00 | Futbol Programı | Spor Manşet | TRT Spor HD
    12:00 | Spor Programı | Ekonomi Haberleri | beIN Sports Haber
    12:15 | Voleybol Programı | Set Sayısı | TRT Spor HD
    13:00 | Spor Programı | Spor Bülteni | TRT Spor HD
    14:00 | Spor Programı | Gün Ortası | GS TV
    14:00 | Spor Programı | 14/16 | FB TV
    14:00 | Basketbol Programı | NBA Günlüğü | S Sport
    14:00 | Spor Programı | Spor Stüdyosu | TRT Spor HD
    15:00 | Spor Programı | Tüm Sporlar | beIN Sports Haber
    15:00 | Spor Programı | Her Gün Spor | Tivibu Spor
    15:30 | Spor Programı | Spor Bülteni | TRT Spor HD
    16:00 | Spor Programı | Maksimum Spor | A Spor
    16:00 | Futbol Programı | Gündem Futbol | TRT Spor HD
    17:30 | Spor Programı | Spor Merkezi | TRT Spor HD
    18:00 | Futbol Programı | beIN Manşet | beIN Sports Haber / Bein Sports 1
    18:00 | Spor Programı | Ana Haber | A Spor
    18:00 | Spor Programı | Her Akşam Spor | Tivibu Spor
    18:50 | Futbol Programı | Dakika Skor | TRT Spor HD
    19:15 | Spor Programı | Sporun Not Defteri | NTV
    20:40 | Futbol Programı | Aktüel Futbol | TRT Spor HD
    21:00 | Spor Programı | Sosyal Medya | beIN Sports Haber
    21:00 | Futbol Programı | Skorbord | A Spor
    22:00 | Spor Programı | Dakika ve Skor | TRT Spor HD
    22:45 | Spor Programı | Aktüel Futbol Maç Sonu | TRT Spor HD
    23:00 | Futbol Programı | AL Özel | A Spor
    23:00 | Spor Programı | Her Gece Spor | Tivibu Spor
    00:00 | Spor Programı | Gün Sonu | beIN Sports Haber
    00:30 | Spor Programı | Spor Artı | TRT Spor HD



    BASKETBOL

    18:00 | Eurocup Kadınlar | Botaş - KP Brno | Yayın Yok

    18:00 | Eurocup Kadınlar | Hatay BB - Ruzomberok | Yayın Yok

    19:00 | Eurocup Kadınlar | MBA Moskova - Beşiktaş | FIBA TV

    20:00 | Euroleague Kadınlar | Sopron - Arka Gdynia | FIBA TV
    20:45 | THY Euroleague | Fenerbahçe Beko - Khimki Moskova | Bein Sports 3
    21:00 | THY Euroleague | Kızılyıldız - Valencia Basket | Bein Sports beIN Connect
    21:00 | Eurocup Kadınlar | A3 Basket Umea - Kayseri Basket | Yayın Yok
    22:00 | THY Euroleague | Alba Berlin - Zalgiris Kaunas | Bein Sports beIN Connect
    22:00 | THY Euroleague | Panathinaikos - Baskonia | Bein Sports 4
    22:05 | THY Euroleague | Maccabi FOX - Asvel Villeurbanne | Bein Sports beIN Connect


    VOLEYBOL

    19:00 | CEV Kadınlar Şampiyonlar Ligi | Fenerbahçe Opet - Budowlani Lodz |

    Spor Smart / Smart Spor HD