Magazin > TV Günlük Spor Program Yayın Akışı ( 1 Aralık Pazar)

    01 ARALIK 2019 PAZAR

    TV´De SporEkranı



    FUTBOL
    08:00 | Avustralya A Ligi | Western United - Sydney FC | My FootbALL Youtube
    10:00 | Avustralya A Ligi | Adelaide United - Wellington Phoenix | My FootbALL Youtube
    10:00 | Çin Süper Ligi | Evergrande - Shanghai Shenhua | S Sport Plus
    11:00 | Ampute Futbol Süper Ligi | İzmir - Esenyurt Bld. | TRT Spor 2
    13:00 | TFF 2. Lig | Bayburt GÖİ - Eyüpspor | Bayburtspor Youtube
    13:00 | TFF 2. Lig | Elazığspor - Vanspor | RTV 23 Elazığ
    13:00 | TFF 2. Lig | Kahramanmaraş - Bodrum Bld. | Aksu TV Kahramanmaraş
    13:00 | TFF Elit U16 Ligi | Fenerbahçe - İstanbulspor | FB TV
    13:30 | TFF 3. Lig | Aksaray Bld. - Artvin Hopa | Kanal 68
    13:30 | TFF 2. Lig | İnegölspor - Afjet Afyonspor | Yayın Yok
    13:30 | TFF 2. Lig | Samsunspor - Sarıyer | Burada TV
    14:00 | Spor Toto Süper Lig | Gazişehir FK - Denizlispor | Bein Sports 1
    14:00 | İspanya La Liga | Sevilla - Leganes | Smart Spor HD / Spor Smart
    14:00 | İspanya La Liga 2 | Fuenlabrada - Cadiz | La Liga 123 Youtube
    14:00 | Azerbaycan Premier Ligi | Sebail - Neftçi Bakü | CBC Sport
    14:00 | Spor Toto 1. Lig | Ümraniyespor - Akhisarspor | Bein Sports Max 1
    14:00 | Spor Toto 1. Lig | Giresunspor - Adana Demirspor | Bein Sports Max 2
    14:15 | Hollanda Eredivisie | Twente - Ajax | S Sport Plus
    14:30 | İtalya Serie A | Juventus - Sassuolo | Bein Sports 4 / Varzish Sport / IRIB Varzesh
    15:00 | İskoçya Premier Lig | Ross Country - Celtic | Smart Spor HD / Spor Smart
    15:30 | Almanya Bundesliga 2 | Sandhausen - Stuttgart | S Sport 2
    16:00 | Almanya Bundesliga 3 | Unterhaching - 1860 Münih | Almanya FF Youtube
    16:30 | Spor Toto Süper Lig | M.Başakşehir - Antalyaspor | Bein Sports 2
    16:30 | Rusya Premier Lig | Lokomotiv Moskova - Dinamo Moskova | Rusya PL Youtube
    16:30 | Spor Toto 1. Lig | Boluspor - Menemenspor | Bein Sports Max 1
    17:00 | İtalya Serie A | Inter - Spal | Bein Sports 4 / Varzish Sport
    17:00 | İtalya Serie A | Lazio - Udinese | Bein Sports beIN Connect
    17:00 | İtalya Serie A | Parma - Milan | Bein Sports 3 / CBC Sport
    17:00 | İngiltere Premier Lig | Norwich City - Arsenal | S Sport / S Sport Plus
    17:00 | İngiltere Premier Lig | Wolves - Sheffield Utd | TRT Spor HD
    17:00 | Fransa Ligue 1 | Nantes - Toulouse | Bein Sports beIN Connect
    17:30 | Almanya Bundesliga | B.M.Gladbach - Freiburg | S Sport 2 / S Sport Plus / Idman TV
    18:00 | İspanya La Liga 2 | Real Oviedo - Rayo Vallecano | La Liga 123 Youtube
    19:00 | Spor Toto Süper Lig | Trabzonspor - Galatasaray | Bein Sports 1
    19:00 | Rusya Premier Lig | Zenit - Spartak Moskova | Rusya PL Youtube / Varzish Sport
    19:00 | Fransa Ligue 1 | Rennes - St.Etienne | Bein Sports Max 2
    19:00 | Azerbaycan Premier Ligi | Sabah Bakü - Karabağ | CBC Sport
    19:00 | Spor Toto 1. Lig | Altay - Eskişehirspor | Bein Sports Max 1
    19:30 | İngiltere Premier Lig | Leicester - Everton | TRT Spor HD
    19:30 | İngiltere Premier Lig | Manchester Utd - Aston Villa | S Sport / S Sport Plus / Idman TV / IRIB Varzesh
    19:30 | Rusya Premier Lig | CSKA Moskova - Arsenal Tula | Rusya PL Youtube
    20:00 | İtalya Serie A | Napoli - Bologna | Bein Sports 3 / CBC Sport
    20:00 | Almanya Bundesliga | Wolfsburg - Werder Bremen | S Sport 2 / S Sport Plus
    20:00 | İspanya La Liga 2 | Elche - Racing Santander | La Liga 123 Youtube
    20:00 | İspanya La Liga 2 | Lugo - Deportivo | La Liga 123 Youtube
    22:00 | İspanya La Liga 2 | Extremadura - Las Palmas | La Liga 123 Youtube
    23:00 | İspanya La Liga | Atletico Madrid - Barcelona | CBC Sport / Smart Spor HD / Spor Smart / Varzish Sport / IRIB Varzesh
    23:00 | Fransa Ligue 1 | Monaco - PSG | Bein Sports 4
    23:00 | Portekiz Liga NOS | Gil Vicente - Sporting Lisbon | S Sport Plus / S Sport 2

    BASKETBOL

    13:00 | Kadınlar Basketbol Süper Ligi | Çankaya Üni. - OGM Orman | Tivibu Spor
    14:00 | Basketbol 1. Ligi | Bandırma Kırmızı - Mamak Bld. | TBF TV Youtube
    15:15 | Basketbol Süper Ligi | Bursaspor - Gaziantep Basket | Tivibu Spor 2
    15:15 | Kadınlar Basketbol Süper Ligi | Galatasaray - Beşiktaş | Tivibu Spor
    17:30 | Basketbol Süper Ligi | Pınar Karşıyaka - Fenerbahçe Beko | Tivibu Spor 2
    20:00 | Basketbol Süper Ligi | OGM Orman - Afyon Bld. | Tivibu Spor 2
    20:30 | İspanya Basketbol Ligi | Zaragoza - Real Madrid | Smart Spor HD / Spor Smart
    21:00 | NBA G-League | Maine Red Claws - Long Island Nets | NBA TV HD
    22:00 | İspanya Basketbol Ligi | Barcelona - Iberostar Tenerife | Yayın Yok
    23:00 | NBA G-League | Capital City GG - Greensboro Swarm | NBA G-League Twitch
    00:00 | NBA | LA Lakers - Dallas Mavericks | S Sport / S Sport Plus
    01:00 | NBA | Detroit Pistons - SA Spurs | NBA TV HD
    02:00 | NBA | Orlando Magic - GS Warriors | NBA League Pass
    06:30 | NBA | LA Clippers - Washington Wizards | S Sport / S Sport Plus

    VOLEYBOL
    11:00 | TVF Erkekler 2. Lig | Ziraat Bankası - Ordu Anadolu İHL | Voleybol TV
    13:00 | TVF Kadınlar 2. Lig | Karayolları - Kalecik Bld. | Voleybol TV
    14:30 | TVF Kadınlar 1. Lig | İzmir BB - Göztepe | Voleybol TV
    15:00 | TVF Efeler Ligi | Spor Toto SK - Bursa BB | Voleybol TV
    15:00 | TVF Kadınlar 2. Lig | Numune Gençlik - İnkılap İÖO | Voleybol TV
    15:00 | TVF Kadınlar 2. Lig | Nilüfer Bld. - Nova Gençlik | Voleybol TV
    16:30 | TVF Kadınlar 1. Lig | Marmara Akademi - Kale 1957 | Voleybol TV
    17:00 | TVF Kadınlar 2. Lig | Maliye Okulları - Başkent Beşiktaşlılar | Voleybol TV
    18:30 | TVF Kadınlar 1. Lig | Küçükyalı - Büyükçekmece VA | Voleybol TV
    18:45 | İtalya Erkekler Voleybol Ligi | Trentino - Perugia | Smart Spor Kanal 82 / Spor Smart Kanal 82
    19:00 | TVF Efeler Ligi | İstanbul BB - Fenerbahçe HDIS | TRT Spor 2

    HENTBOL
    17:00 | Hentbol Erkekler Süper Ligi | Beşiktaş Aygaz - Beykoz Bld. | TRT Spor 2
    19:00 | Hentbol Erkekler Şampiyonlar Ligi | PSG - Barcelona | Spor Smart / Smart Spor HD

    PLAJ FUTBOLU
    22:15 | FIFA Plaj Futbolu Dünya Kupası | 3.lük Maçı | Eurovision Sport Web TV
    00:00 | FIFA Plaj Futbolu Dünya Kupası | Final | Yayın Yok

    AMERİKAN FUTBOLU
    21:00 | NFL | Baltimore Ravens - SF 49ers | FOX Sports HD
    00:25 | NFL | Kansas Chiefs - Oakland Raiders | FOX Sports HD
    04:20 | NFL | Houston Texans - NE Patriots | FOX Sports HD

    BUZ HOKEYİ
    16:00 | Didi Buz Hokeyi Süper Ligi | Buz Adamlar GSK - Zeytinburnu Bld. | Buz Hokeyi TV
    20:15 | Didi Buz Hokeyi Süper Ligi | Yükseliş SK - Gümüş Patenler | Buz Hokeyi TV

    MOTOR SPORLARI
    16:10 | Formula 1 | Abu Dabi GP | S Sport Plus / Bein Sports Max 2 / Smart Spor HD / Spor Smart / Tivibu Spor 4 / IRIB Varzesh

    DİĞER SPORLAR
    20:55 | Alp Disiplini Dünya Kupası | ABD | Eurosport
    22:00 | Alp Disiplini Dünya Kupası | Kanada | Eurosport
    14:15 | Biatlon Dünya Kupası | İsveç 2.Yayın | Eurosport
    17:45 | Biatlon Dünya Kupası | İsveç 3.Yayın | Eurosport
    13:30 | Bisiklet Track Dünya Kupası | Hong Kong | Eurosport 2
    13:45 | Karate 1 Premier League | Madrid | Sportstv
    16:30 | Karate 1 Premier League | Madrid 2.Yayın | Sportstv
    16:40 | Kayakla Atlama Dünya Kupası | Finlandiya | Eurosport
    18:45 | Kayakla Atlama Dünya Kupası | Finlandiya 2.Yayın | Eurosport
    11:00 | Kuzey Kombine Dünya Kupası | Finlandiya | Eurosport
    13:20 | Kayaklı Koşu Dünya Kupası | Finlandiya | Eurosport
    15:45 | Kuzey Kombine Dünya Kupası | Finlandiya 2.Yayın | Eurosport
    11:25 | ITTF Masa Tenisi Dünya Turu | Çin | Eurosport 2 / Sportstv
    12:35 | ITTF Masa Tenisi Dünya Turu | Çin 2.Yayın | Sportstv
    16:00 | Snooker Birleşik Krallık Şampiyonası | 2.Gün | Eurosport 2
    21:45 | Snooker Birleşik Krallık Şampiyonası | 2.Gün Akşam | Eurosport 2

    PROGRAMLAR
    07:00 | Spor Programı | Sabah Sporu | A Spor
    09:00 | Spor Programı | Sabah Haberleri | beIN Sports Haber
    09:00 | Spor Programı | Sabah Spor Bülteni | TRT Spor HD
    09:30 | Spor Programı | Günaydın Fenerbahçe | FB TV
    10:00 | Spor Programı | Günaydın Galatasaray | GS TV
    10:00 | Spor Programı | Kadınlar Haberleri | beIN Sports Haber
    10:00 | Basketbol Programı | Haber Basketbol | Bein Sports 3
    11:00 | Spor Programı | Spor Ajansı | A Spor
    11:00 | Spor Programı | Olimpiyat Ateşi | TRT Spor HD
    11:00 | Basketbol Programı | Overtime | FB TV
    12:00 | Spor Programı | Ekonomi Haberleri | beIN Sports Haber
    12:00 | Futbol Programı | Spor Haftasonu | TRT Spor HD
    14:00 | Futbol Programı | Bir Zamanlar Futbol | A Spor
    14:00 | Spor Programı | Spor Bülteni | TRT Spor HD
    14:15 | Futbol Programı | Futbol Aktüel | NTV
    14:15 | Maç Özetleri | NBA | Bein Sports 3
    14:30 | Maç Özetleri | Serie A | beIN Sports Haber
    14:45 | Maç Özetleri | Ligue 1 | beIN Sports Haber
    15:00 | Futbol Programı | Premier Show | S Sport Plus / S Sport
    15:00 | Futbol Programı | Maç Günü | A Spor
    15:00 | Spor Programı | Tüm Sporlar | beIN Sports Haber
    15:00 | Futbol Programı | Avrupa Stüdyosu | TRT Spor HD
    15:00 | Futbol Programı | UEFA Avrupa Ligi | Bein Sports 2
    17:00 | Futbol Programı | Dev Maça Doğru | A Spor
    17:00 | Futbol Programı | Süper Lig Maç Önü | Bein Sports 1
    18:00 | Futbol Programı | Takım Oyunu | A Spor
    18:00 | Spor Programı |

    01 ARALIK 2019 PAZAR

    TV´De SporEkranı



    FUTBOL
    08:00 | Avustralya A Ligi | Western United - Sydney FC | My FootbALL Youtube
    10:00 | Avustralya A Ligi | Adelaide United - Wellington Phoenix | My FootbALL Youtube
    10:00 | Çin Süper Ligi | Evergrande - Shanghai Shenhua | S Sport Plus
    11:00 | Ampute Futbol Süper Ligi | İzmir - Esenyurt Bld. | TRT Spor 2
    13:00 | TFF 2. Lig | Bayburt GÖİ - Eyüpspor | Bayburtspor Youtube
    13:00 | TFF 2. Lig | Elazığspor - Vanspor | RTV 23 Elazığ
    13:00 | TFF 2. Lig | Kahramanmaraş - Bodrum Bld. | Aksu TV Kahramanmaraş
    13:00 | TFF Elit U16 Ligi | Fenerbahçe - İstanbulspor | FB TV
    13:30 | TFF 3. Lig | Aksaray Bld. - Artvin Hopa | Kanal 68
    13:30 | TFF 2. Lig | İnegölspor - Afjet Afyonspor | Yayın Yok
    13:30 | TFF 2. Lig | Samsunspor - Sarıyer | Burada TV
    14:00 | Spor Toto Süper Lig | Gazişehir FK - Denizlispor | Bein Sports 1
    14:00 | İspanya La Liga | Sevilla - Leganes | Smart Spor HD / Spor Smart
    14:00 | İspanya La Liga 2 | Fuenlabrada - Cadiz | La Liga 123 Youtube
    14:00 | Azerbaycan Premier Ligi | Sebail - Neftçi Bakü | CBC Sport
    14:00 | Spor Toto 1. Lig | Ümraniyespor - Akhisarspor | Bein Sports Max 1
    14:00 | Spor Toto 1. Lig | Giresunspor - Adana Demirspor | Bein Sports Max 2
    14:15 | Hollanda Eredivisie | Twente - Ajax | S Sport Plus
    14:30 | İtalya Serie A | Juventus - Sassuolo | Bein Sports 4 / Varzish Sport / IRIB Varzesh
    15:00 | İskoçya Premier Lig | Ross Country - Celtic | Smart Spor HD / Spor Smart
    15:30 | Almanya Bundesliga 2 | Sandhausen - Stuttgart | S Sport 2
    16:00 | Almanya Bundesliga 3 | Unterhaching - 1860 Münih | Almanya FF Youtube
    16:30 | Spor Toto Süper Lig | M.Başakşehir - Antalyaspor | Bein Sports 2
    16:30 | Rusya Premier Lig | Lokomotiv Moskova - Dinamo Moskova | Rusya PL Youtube
    16:30 | Spor Toto 1. Lig | Boluspor - Menemenspor | Bein Sports Max 1
    17:00 | İtalya Serie A | Inter - Spal | Bein Sports 4 / Varzish Sport
    17:00 | İtalya Serie A | Lazio - Udinese | Bein Sports beIN Connect
    17:00 | İtalya Serie A | Parma - Milan | Bein Sports 3 / CBC Sport
    17:00 | İngiltere Premier Lig | Norwich City - Arsenal | S Sport / S Sport Plus
    17:00 | İngiltere Premier Lig | Wolves - Sheffield Utd | TRT Spor HD
    17:00 | Fransa Ligue 1 | Nantes - Toulouse | Bein Sports beIN Connect
    17:30 | Almanya Bundesliga | B.M.Gladbach - Freiburg | S Sport 2 / S Sport Plus / Idman TV
    18:00 | İspanya La Liga 2 | Real Oviedo - Rayo Vallecano | La Liga 123 Youtube
    19:00 | Spor Toto Süper Lig | Trabzonspor - Galatasaray | Bein Sports 1
    19:00 | Rusya Premier Lig | Zenit - Spartak Moskova | Rusya PL Youtube / Varzish Sport
    19:00 | Fransa Ligue 1 | Rennes - St.Etienne | Bein Sports Max 2
    19:00 | Azerbaycan Premier Ligi | Sabah Bakü - Karabağ | CBC Sport
    19:00 | Spor Toto 1. Lig | Altay - Eskişehirspor | Bein Sports Max 1
    19:30 | İngiltere Premier Lig | Leicester - Everton | TRT Spor HD
    19:30 | İngiltere Premier Lig | Manchester Utd - Aston Villa | S Sport / S Sport Plus / Idman TV / IRIB Varzesh
    19:30 | Rusya Premier Lig | CSKA Moskova - Arsenal Tula | Rusya PL Youtube
    20:00 | İtalya Serie A | Napoli - Bologna | Bein Sports 3 / CBC Sport
    20:00 | Almanya Bundesliga | Wolfsburg - Werder Bremen | S Sport 2 / S Sport Plus
    20:00 | İspanya La Liga 2 | Elche - Racing Santander | La Liga 123 Youtube
    20:00 | İspanya La Liga 2 | Lugo - Deportivo | La Liga 123 Youtube
    22:00 | İspanya La Liga 2 | Extremadura - Las Palmas | La Liga 123 Youtube
    23:00 | İspanya La Liga | Atletico Madrid - Barcelona | CBC Sport / Smart Spor HD / Spor Smart / Varzish Sport / IRIB Varzesh
    23:00 | Fransa Ligue 1 | Monaco - PSG | Bein Sports 4
    23:00 | Portekiz Liga NOS | Gil Vicente - Sporting Lisbon | S Sport Plus / S Sport 2

    BASKETBOL

    13:00 | Kadınlar Basketbol Süper Ligi | Çankaya Üni. - OGM Orman | Tivibu Spor
    14:00 | Basketbol 1. Ligi | Bandırma Kırmızı - Mamak Bld. | TBF TV Youtube
    15:15 | Basketbol Süper Ligi | Bursaspor - Gaziantep Basket | Tivibu Spor 2
    15:15 | Kadınlar Basketbol Süper Ligi | Galatasaray - Beşiktaş | Tivibu Spor
    17:30 | Basketbol Süper Ligi | Pınar Karşıyaka - Fenerbahçe Beko | Tivibu Spor 2
    20:00 | Basketbol Süper Ligi | OGM Orman - Afyon Bld. | Tivibu Spor 2
    20:30 | İspanya Basketbol Ligi | Zaragoza - Real Madrid | Smart Spor HD / Spor Smart
    21:00 | NBA G-League | Maine Red Claws - Long Island Nets | NBA TV HD
    22:00 | İspanya Basketbol Ligi | Barcelona - Iberostar Tenerife | Yayın Yok
    23:00 | NBA G-League | Capital City GG - Greensboro Swarm | NBA G-League Twitch
    00:00 | NBA | LA Lakers - Dallas Mavericks | S Sport / S Sport Plus
    01:00 | NBA | Detroit Pistons - SA Spurs | NBA TV HD
    02:00 | NBA | Orlando Magic - GS Warriors | NBA League Pass
    06:30 | NBA | LA Clippers - Washington Wizards | S Sport / S Sport Plus

    VOLEYBOL
    11:00 | TVF Erkekler 2. Lig | Ziraat Bankası - Ordu Anadolu İHL | Voleybol TV
    13:00 | TVF Kadınlar 2. Lig | Karayolları - Kalecik Bld. | Voleybol TV
    14:30 | TVF Kadınlar 1. Lig | İzmir BB - Göztepe | Voleybol TV
    15:00 | TVF Efeler Ligi | Spor Toto SK - Bursa BB | Voleybol TV
    15:00 | TVF Kadınlar 2. Lig | Numune Gençlik - İnkılap İÖO | Voleybol TV
    15:00 | TVF Kadınlar 2. Lig | Nilüfer Bld. - Nova Gençlik | Voleybol TV
    16:30 | TVF Kadınlar 1. Lig | Marmara Akademi - Kale 1957 | Voleybol TV
    17:00 | TVF Kadınlar 2. Lig | Maliye Okulları - Başkent Beşiktaşlılar | Voleybol TV
    18:30 | TVF Kadınlar 1. Lig | Küçükyalı - Büyükçekmece VA | Voleybol TV
    18:45 | İtalya Erkekler Voleybol Ligi | Trentino - Perugia | Smart Spor Kanal 82 / Spor Smart Kanal 82
    19:00 | TVF Efeler Ligi | İstanbul BB - Fenerbahçe HDIS | TRT Spor 2

    HENTBOL
    17:00 | Hentbol Erkekler Süper Ligi | Beşiktaş Aygaz - Beykoz Bld. | TRT Spor 2
    19:00 | Hentbol Erkekler Şampiyonlar Ligi | PSG - Barcelona | Spor Smart / Smart Spor HD

    PLAJ FUTBOLU
    22:15 | FIFA Plaj Futbolu Dünya Kupası | 3.lük Maçı | Eurovision Sport Web TV
    00:00 | FIFA Plaj Futbolu Dünya Kupası | Final | Yayın Yok

    AMERİKAN FUTBOLU
    21:00 | NFL | Baltimore Ravens - SF 49ers | FOX Sports HD
    00:25 | NFL | Kansas Chiefs - Oakland Raiders | FOX Sports HD
    04:20 | NFL | Houston Texans - NE Patriots | FOX Sports HD

    BUZ HOKEYİ
    16:00 | Didi Buz Hokeyi Süper Ligi | Buz Adamlar GSK - Zeytinburnu Bld. | Buz Hokeyi TV
    20:15 | Didi Buz Hokeyi Süper Ligi | Yükseliş SK - Gümüş Patenler | Buz Hokeyi TV

    MOTOR SPORLARI
    16:10 | Formula 1 | Abu Dabi GP | S Sport Plus / Bein Sports Max 2 / Smart Spor HD / Spor Smart / Tivibu Spor 4 / IRIB Varzesh

    DİĞER SPORLAR
    20:55 | Alp Disiplini Dünya Kupası | ABD | Eurosport
    22:00 | Alp Disiplini Dünya Kupası | Kanada | Eurosport
    14:15 | Biatlon Dünya Kupası | İsveç 2.Yayın | Eurosport
    17:45 | Biatlon Dünya Kupası | İsveç 3.Yayın | Eurosport
    13:30 | Bisiklet Track Dünya Kupası | Hong Kong | Eurosport 2
    13:45 | Karate 1 Premier League | Madrid | Sportstv
    16:30 | Karate 1 Premier League | Madrid 2.Yayın | Sportstv
    16:40 | Kayakla Atlama Dünya Kupası | Finlandiya | Eurosport
    18:45 | Kayakla Atlama Dünya Kupası | Finlandiya 2.Yayın | Eurosport
    11:00 | Kuzey Kombine Dünya Kupası | Finlandiya | Eurosport
    13:20 | Kayaklı Koşu Dünya Kupası | Finlandiya | Eurosport
    15:45 | Kuzey Kombine Dünya Kupası | Finlandiya 2.Yayın | Eurosport
    11:25 | ITTF Masa Tenisi Dünya Turu | Çin | Eurosport 2 / Sportstv
    12:35 | ITTF Masa Tenisi Dünya Turu | Çin 2.Yayın | Sportstv
    16:00 | Snooker Birleşik Krallık Şampiyonası | 2.Gün | Eurosport 2
    21:45 | Snooker Birleşik Krallık Şampiyonası | 2.Gün Akşam | Eurosport 2

    PROGRAMLAR
    07:00 | Spor Programı | Sabah Sporu | A Spor
    09:00 | Spor Programı | Sabah Haberleri | beIN Sports Haber
    09:00 | Spor Programı | Sabah Spor Bülteni | TRT Spor HD
    09:30 | Spor Programı | Günaydın Fenerbahçe | FB TV
    10:00 | Spor Programı | Günaydın Galatasaray | GS TV
    10:00 | Spor Programı | Kadınlar Haberleri | beIN Sports Haber
    10:00 | Basketbol Programı | Haber Basketbol | Bein Sports 3
    11:00 | Spor Programı | Spor Ajansı | A Spor
    11:00 | Spor Programı | Olimpiyat Ateşi | TRT Spor HD
    11:00 | Basketbol Programı | Overtime | FB TV
    12:00 | Spor Programı | Ekonomi Haberleri | beIN Sports Haber
    12:00 | Futbol Programı | Spor Haftasonu | TRT Spor HD
    14:00 | Futbol Programı | Bir Zamanlar Futbol | A Spor
    14:00 | Spor Programı | Spor Bülteni | TRT Spor HD
    14:15 | Futbol Programı | Futbol Aktüel | NTV
    14:15 | Maç Özetleri | NBA | Bein Sports 3
    14:30 | Maç Özetleri | Serie A | beIN Sports Haber
    14:45 | Maç Özetleri | Ligue 1 | beIN Sports Haber
    15:00 | Futbol Programı | Premier Show | S Sport Plus / S Sport
    15:00 | Futbol Programı | Maç Günü | A Spor
    15:00 | Spor Programı | Tüm Sporlar | beIN Sports Haber
    15:00 | Futbol Programı | Avrupa Stüdyosu | TRT Spor HD
    15:00 | Futbol Programı | UEFA Avrupa Ligi | Bein Sports 2
    17:00 | Futbol Programı | Dev Maça Doğru | A Spor
    17:00 | Futbol Programı | Süper Lig Maç Önü | Bein Sports 1
    18:00 | Futbol Programı | Takım Oyunu | A Spor
    18:00 | Spor Programı | Hafta Sonu Spor | Tivibu Spor
    18:00 | Futbol Programı | Maç Önü | GS TV
    18:30 | Futbol Programı | Futbol Center | Sportstv
    19:00 | Futbol Programı | Skorbord 1.Yarı | A Spor
    19:00 | Futbol Programı | 90 Dakika | GS TV
    19:15 | Maç Özetleri | Süper Lig | beIN Sports Haber
    20:00 | Futbol Programı | Skorbord 2.Yarı | A Spor
    20:30 | Spor Programı | Spor ve Sağlık | Bein Sports 4
    20:45 | Futbol Programı | Football Center | Sportstv
    20:55 | Futbol Programı | 100% Futbol | NTV
    21:00 | Futbol Programı | Takım Oyunu | A Spor
    21:00 | Spor Programı | Sosyal Medya | beIN Sports Haber
    21:00 | Futbol Programı | Orta Nokta | Tivibu Spor
    21:00 | Futbol Programı | Maç Sonu | GS TV
    21:00 | Futbol Programı | Süper Lig Maç Sonu | Bein Sports 1
    21:30 | Futbol Programı | Stadyum | TRT Spor HD
    21:45 | Maç Özetleri | Spor Toto Süper Lig | beIN Sports Haber
    22:00 | Futbol Programı | 4x4 Futbol | Tvnet
    23:10 | Futbol Programı | Pazar Akşamı Futbol | CNN Türk
    23:30 | Tartışma Programı | Beyaz Futbol | Beyaz TV
    00:00 | Futbol Programı | 90+ | NTV
    00:00 | Futbol Programı | Son Sayfa | A Spor
    00:00 | Spor Programı | Gün Sonu | beIN Sports Haber
    00:30 | Futbol Programı | Teknik Analiz | TRT Spor HD


    Hafta Sonu Spor | Tivibu Spor
    18:00 | Futbol Programı | Maç Önü | GS TV
    18:30 | Futbol Programı | Futbol Center | Sportstv
    19:00 | Futbol Programı | Skorbord 1.Yarı | A Spor
    19:00 | Futbol Programı | 90 Dakika | GS TV
    19:15 | Maç Özetleri | Süper Lig | beIN Sports Haber
    20:00 | Futbol Programı | Skorbord 2.Yarı | A Spor
    20:30 | Spor Programı | Spor ve Sağlık | Bein Sports 4
    20:45 | Futbol Programı | Football Center | Sportstv
    20:55 | Futbol Programı | 100% Futbol | NTV
    21:00 | Futbol Programı | Takım Oyunu | A Spor
    21:00 | Spor Programı | Sosyal Medya | beIN Sports Haber
    21:00 | Futbol Programı | Orta Nokta | Tivibu Spor
    21:00 | Futbol Programı | Maç Sonu | GS TV
    21:00 | Futbol Programı | Süper Lig Maç Sonu | Bein Sports 1
    21:30 | Futbol Programı | Stadyum | TRT Spor HD
    21:45 | Maç Özetleri | Spor Toto Süper Lig | beIN Sports Haber
    22:00 | Futbol Programı | 4x4 Futbol | Tvnet
    23:10 | Futbol Programı | Pazar Akşamı Futbol | CNN Türk
    23:30 | Tartışma Programı | Beyaz Futbol | Beyaz TV
    00:00 | Futbol Programı | 90+ | NTV
    00:00 | Futbol Programı | Son Sayfa | A Spor
    00:00 | Spor Programı | Gün Sonu | beIN Sports Haber
    00:30 | Futbol Programı | Teknik Analiz | TRT Spor HD