Magazin > TV Günlük Spor Program Yayın Akışı ( 9 Ocak Perşembe )

    09 OCAK 2020 PERŞEMBE

    ╚►TV'De #SporEkranı


    FUTBOL

    16:00 | Hazırlık Maçı | Konyaspor - Ümraniyespor | Konyaspor TV

    17:00 | Hazırlık Maçı | Augsburg - Hibernians | Augsburg Youtube
    18:00 | Hazırlık Maçı | Twente - Mouscron | Laola1 Web TV
    23:15 | İspanya Süper Kupa | Barcelona - Atletico Madrid | Varzish Sport / Match TV Rusya
    23:15 | İtalya Kupası | Torino - Genoa | TRT Spor HD

    BASKETBOL
    15:30 | Eurocup Kadınlar | BC Enisey - Gorzow | FIBA TV
    18:00 | Eurocup Kadınlar | Spartak Moskova - Fribourg Olympic | FIBA TV
    20:00 | Eurocup Kadınlar | Olympiakos - Miskolc | FIBA TV
    20:00 | Eurocup Kadınlar | Artego Bydgoszcz - ACS Sepsi | FIBA TV
    22:00 | THY Euroleague | Alba Berlin - Maccabi FOX | Bein Sports 3
    22:00 | Eurocup Kadınlar | La Roche - Beşiktaş | FIBA TV
    22:00 | Eurocup Kadınlar | Gernika Bizkaia - Tsmoki Minsk | FIBA TV
    22:15 | Euroleague Kadınlar | Uni Girona - Asvel Villeurbanne | FIBA TV
    22:30 | Eurocup Kadınlar | Sint Katelinje Waver - Cadi La Seu | FIBA TV
    22:45 | THY Euroleague | Olimpia Milano - Panathinaikos | Bein Sports Max 2
    23:00 | THY Euroleague | Baskonia - Fenerbahçe Beko | beIN Sports Haber
    23:00 | THY Euroleague | Real Madrid - Zalgiris Kaunas | Bein Sports Max 1
    03:00 | NBA | Detroit Pistons - Cleveland Cavaliers | NBA League Pass
    03:00 | NBA | Philadelphia 76ers - Boston Celtics | NBA League Pass
    03:00 | NCAA | Wichita State - Memphis | FOX Sports HD
    04:00 | NBA | Minnesota TW - Portland TB | NBA TV HD
    05:00 | NCAA | Stanford - Washington | FOX Sports HD
    05:30 | NBA | OKC Thunder - Houston Rockets | S Sport / S Sport Plus

    TENİS
    08:00 | WTA Brisbane | L.Samsonova - P.Kvitova | Bein Sports Max 1
    09:30 | ATP Cup | G.Pella - K.Khachanov | S Sport
    12:00 | WTA Brisbane | S.Kenin - N.Osaka | Bein Sports Max 1
    13:30 | WTA Brisbane | K.Bertens - A.Kontaveit | Bein Sports Max 1
    15:30 | ATP Doha | M.Fucsovics - M.Kecmanovic | Bein Sports 4
    17:30 | ATP Doha | P.H.Herbert - A.Rublev | Bein Sports 4
    19:00 | ATP Doha | S.Wawrinka - A.Bedene | Bein Sports 4
    20:30 | ATP Doha | C.Moutet - F.Verdasco | Bein Sports 4
    04:00 | WTA Brisbane | 1.Maç | Bein Sports Max 1
    05:30 | WTA Brisbane | 2.Maç | Bein Sports Max 1

    VOLEYBOL
    15:00 | Voleybol Kadınlar Olimpiyat Elemeleri | Belçika - Hırvatistan | Spor Smart / Smart Spor HD
    18:00 | Voleybol Kadınlar Olimpiyat Elemeleri | Bulgaristan - Azerbaycan | CBC Sport
    19:00 | TVF Kadınlar 2. Lig | Kalecik Bld. - Başkent Beşiktaşlılar | Voleybol TV
    21:30 | Voleybol Kadınlar Olimpiyat Elemeleri | Hollanda - Polonya | Spor Smart / Smart Spor HD

    DİĞER SPORLAR
    16:20 | Biatlon Dünya Kupası | Almanya | Eurosport

    PROGRAMLAR
    07:00 | Spor Programı | Sabah Sporu | A Spor
    07:00 | Spor Programı | İlk Baskı | TRT Spor HD
    09:00 | Spor Programı | Sabah Haberleri | beIN Sports Haber
    09:30 | Spor Programı | Günaydın Fenerbahçe | FB TV
    09:30 | Spor Programı | Orhan Ayhan'la | TRT Spor HD
    10:00 | Spor Programı | Günaydın Galatasaray | GS TV
    10:00 | Spor Programı | Kadınlar Haberleri | beIN Sports Haber
    10:00 | Basketbol Programı | Haber Basketbol | Bein Sports 3
    10:00 | Spor Programı | Spor Medyası | A Spor
    10:00 | Spor Programı | Sabah Spor Bülteni | TRT Spor HD
    10:45 | Goller | İngiltere Premier Lig | TRT Spor HD
    11:00 | Spor Programı | Spor Ajansı | A Spor
    11:00 | Futbol Programı | Spor Manşet | TRT Spor HD
    11:00 | Futbol Programı | Kamp Günlüğü | FB TV
    12:00 | Spor Programı | Ekonomi Haberleri | beIN Sports Haber
    12:15 | Voleybol Programı | Set Sayısı | TRT Spor HD
    13:00 | Spor Programı | Spor Bülteni Öğlen | TRT Spor HD
    14:00 | Spor Programı | 14/16 | FB TV
    14:00 | Spor Programı | Gün Ortası | GS TV
    14:00 | Basketbol Programı | NBA Günlüğü | S Sport
    14:00 | Spor Programı | Spor Stüdyosu | TRT Spor HD
    14:00 | Spor Programı | Her Gün Spor | Tivibu Spor
    14:00 | Futbol Programı | Kamp Raporu | A Spor
    14:15 | Maç Özetleri | NBA | Bein Sports 3
    15:00 | Spor Programı | Tüm Sporlar | beIN Sports Haber
    15:30 | Spor Programı | Spor Bülteni | TRT Spor HD
    16:00 | Spor Programı | Maksimum Spor | A Spor
    16:00 | Futbol Programı | Gündem Futbol Transfer | TRT Spor HD
    17:00 | Futbol Programı | Kamp Günlüğü | TRT Spor HD
    17:00 | Futbol Programı | Taraftar | Bein Sports 1
    18:00 | Spor Programı | Ana Haber | A Spor
    18:00 | Futbol Programı | beIN Manşet | Bein Sports 1 / beIN Sports Haber
    18:00 | Spor Programı | Her Akşam Spor | Tivibu Spor
    19:00 | Spor Programı | Spor Merkezi | TRT Spor HD
    19:20 | Spor Programı | Sporun Not Defteri | A Spor
    19:30 | Maç Özetleri | Eurocup | Bein Sports 3
    20:00 | Futbol Programı | Lig Arası | Bein Sports 1
    20:00 | Maç Özetleri | Basketbol Şampiyonlar Ligi | Bein Sports 3
    21:00 | Spor Programı | Sosyal Medya | beIN Sports Haber
    21:00 | Futbol Programı | Transfer Raporu | A Spor
    21:00 | Spor Programı | Spor Ana Haber | TRT Spor HD
    21:00 | Futbol Programı | Transfer Market | Tivibu Spor
    21:30 | Futbol Programı | Transfer Gündemi | TRT Spor HD
    22:00 | Basketbol Programı | Euroleague Özel | FB TV
    22:15 | Basketbol Programı | Euroleague Maç Önü | beIN Sports Haber
    23:00 | Futbol Programı | Son Sayfa | A Spor
    23:00 | Spor Programı | Her Gece Spor | Tivibu Spor
    23:00 | Basketbol Programı | Maç Havası | FB TV
    00:00 | Spor Programı | Gün Sonu | beIN Sports Haber
    01:00 | Basketbol Programı | Euroleague Özel | FB TV
    01:00 | Basketbol Programı | Euroleague Maç Sonu | beIN Sports Haber
    01:15 | Spor Programı | Spor Artı | TRT Spor HD