Magazin > TV Günlük Spor Program Yayın Akışı ( 15 Ocak Çarşamba )


    15 OCAK 2020 ÇARŞAMBA ╚►TV'De #SporEkranı


    FUTBOL

    16:00 | Ziraat Türkiye Kupası (ZTK) | A.Alanyaspor - Kasımpaşa | A Spor

    17:00 | İtalya Kupası | Fiorentina - Atalanta | TRT Spor HD

    18:30 | Ziraat Türkiye Kupası (ZTK) | BB Erzurumspor - Beşiktaş | A Spor

    20:00 | İtalya Kupası | Milan - Spal | TRT Spor HD

    20:30 | Ziraat Türkiye Kupası (ZTK) | Ç.Rizespor - Galatasaray | ATV
    21:00 | Fransa Ligue 1 | Amiens - Reims | Bein Sports beIN Connect
    21:00 | Fransa Ligue 1 | Nimes - Rennes | Bein Sports 4
    21:00 | İspanya La Liga 2 | Alcorcon - Numancia | La Liga 123 Youtube
    21:00 | İspanya La Liga 2 | Huesca - Tenerife | La Liga 123 Youtube
    22:00 | İspanya La Liga 2 | Rayo Vallecano - Lugo | La Liga 123 Youtube
    22:45 | İtalya Kupası | Juventus - Udinese | TRT Spor HD
    22:45 | İngiltere FA Cup | Manchester Utd - Wolves | Varzish Sport / İdman TV
    23:00 | Fransa Ligue 1 | Monaco - PSG | Bein Sports 4 / IRIB Varzesh
    23:00 | İspanya La Liga 2 | Cadiz - Mirandes | La Liga 123 Youtube



    BASKETBOL

    17:00 | Euroleague Kadınlar | Ekaterinburg - Venezia | FIBA TV

    18:00 | Euroleague Kadınlar | Çukurova Basket - USK Prague | FIBA TV

    19:00 | Euroleague Kadınlar | Dynamo Kursk - BLMA | FIBA TV

    20:00 | THY Euroleague | Zenit Basket - Baskonia | Bein Sports 3

    20:00 | Euroleague Kadınlar | Arka Gdynia - Fenerbahçe | FIBA TV
    20:00 | FIBA Şampiyonlar Ligi | Gaziantep Basket - VEF Riga | Ajansspor
    20:00 | FIBA Şampiyonlar Ligi | Türk Telekom - Manresa | S Sport Plus
    20:00 | Eurocup | Galatasaray - Lietuvos Rytas | S Sport Plus / S Sport 2
    21:00 | THY Euroleague | Kızılyıldız - Zalgiris Kaunas | Bein Sports Max 1
    22:00 | THY Euroleague | Panathinaikos - Bayern Münih | Bein Sports 3
    22:00 | Euroleague Kadınlar | Bourges Basket - TTT Riga | FIBA TV
    22:00 | Eurocup | MoraBanc Andorra - Tofaş | S Sport Plus
    22:00 | FIBA Şampiyonlar Ligi | Anwil Wloclawek - Hapoel Jerusalem | FIBA ŞL Youtube
    22:45 | Eurocup | Virtus Bologna - Darüşşafaka | S Sport Plus / S Sport 2
    23:00 | Euroleague Kadınlar | Castors Braine - Nadezhda | FIBA TV



    VOLEYBOL

    14:00 | TVF Erkekler 2. Lig | Saint Joseph - Milas Bld. | Voleybol TV

    16:00 | TVF Erkekler 1. Lig | Tofaş Spor - Afyon Bld. | Voleybol TV

    16:00 | TVF Erkekler 2. Lig | TFL Altekma - Kula Bld. | Voleybol TV

    17:00 | TVF Erkekler 1. Lig | Ziraat Bankası - Hatay BB | Voleybol TV

    22:30 | İtalya Kadınlar Voleybol Ligi | Monza - Imoco Conegliano | Smart Spor HD



    HENTBOL

    16:00 | Hentbol Kadınlar Türkiye Kupası | İzmir BB - Yalıkavak | TRT Spor 2

    20:15 | Avrupa Hentbol Şampiyonası | İzlanda - Macaristan | Bein Sports Max 2

    22:30 | Avrupa Hentbol Şampiyonası | Rusya - Danimarka | Bein Sports Max 2


    DİĞER SPORLAR

    16:15 | Biatlon Dünya Kupası | Almanya | Eurosport

    15:00 | Uluslararası Ahmet Cömert Boks Turnuvası | 2.Gün | Türkiye Boks Federasyonu Youtube

    10:00 | Türkiye Açık Kick Boks Turnuvası | Antalya | Türkite Kick Boks Federasyonu Youtube

    16:00 | Snooker Masters | 4.Gün | Eurosport 2

    17:50 | Snooker Masters | 4.Gün 2.Yayın | Eurosport

    21:45 | Snooker Masters | 4.Gün Akşam | Eurosport

    14:50 | Snowboard Dünya Kupası | Avusturya | Eurosport