Magazin > TV Günlük Spor Program Yayın Akışı ( 24 Ocak Cuma )

    24 OCAK 2020 CUMA ╚►TV'De #SporEkranı


    FUTBOL



    17:00 | Hazırlık Maçı | Dinamo Kiev - Hajduk Split | Dinamo TV Youtube

    19:00 | Spor Toto 1. Lig | Akhisarspor - Bursaspor | Bein Sports Max 1

    20:00 | Spor Toto Süper Lig | Gençlerbirliği - Gazişehir FK | Bein Sports 1

    22:00 | Fransa Ligue 2 | Lorient - Nancy | Bein Sports beIN Connect

    22:30 | Almanya Bundesliga | B.Dortmund - Köln | S Sport Plus / S Sport 2 / Idman TV / Varzish Sport / IRIB Varzesh / Match TV Rusya
    22:30 | Belçika Pro League | Standard Liege - Oostende | Uçankuş TV
    22:45 | İtalya Serie A | Brescia - Milan | Bein Sports 4 / CBC Sport
    22:45 | Fransa Ligue 1 | Nice - Rennes | Bein Sports Max 2
    22:45 | İngiltere EFL League 1 | Sunderland - Doncaster | Bein Sports 2
    23:00 | İspanya La Liga | Osasuna - Levante | Spor Smart / Smart Spor HD
    23:00 | İspanya La Liga 2 | Real Zaragoza - Numancia | La Liga 123 Youtube
    23:00 | İngiltere FA Cup | QPR - Sheffield W. | Yayın Yok



    BASKETBOL

    13:30 | Kadınlar Basketbol 1. Ligi | Nesibe Aydın - Mersin Üni. | TBF TV Youtube

    18:00 | Basketbol 1. Ligi | Bornova Bld. - Manisa BB | TBF TV Youtube

    19:00 | Basketbol 1. Ligi | Merkezefendi Bld. - Samsunspor | TBF TV Youtube

    20:45 | THY Euroleague | Fenerbahçe Beko - Olimpia Milano | beIN Sports Haber

    21:00 | THY Euroleague | Zalgiris Kaunas - Alba Berlin | Bein Sports Max 2

    22:30 | THY Euroleague | Panathinaikos - Asvel Villeurbanne | Bein Sports Max 1

    23:00 | THY Euroleague | Real Madrid - Anadolu Efes | Bein Sports 3

    23:00 | NBA | Charlotte Hornets - Milwaukee Bucks | S Sport / S Sport Plus



    VOLEYBOL

    15:00 | TVF Efeler Ligi | Halkbank - Bursa BB | TRT Spor 2


    HENTBOL

    20:00 | Avrupa Hentbol Şampiyonası | Norveç - Hırvatistan | Bein Sports beIN Connect

    22:30 | Avrupa Hentbol Şampiyonası | İspanya - Slovenya | Bein Sports beIN Connect


    TENİS

    13:00 | Avustralya Açık | J.Millman - R.Federer | Eurosport

    13:00 | Avustralya Açık | S.Zhang - S.Kenin | Eurosport 2