Şifre Bulucu

Son güncelleme: 04.06.2021 09:29
 • Password Viewer Windows için

  Unutkan insanlar için ücretsiz şifre kırma programı
  Bilgisayarında belirledikleri şifreleri hatırlamakta güçlük çeken herkes Şifre Görüntüleyici'de bir çözüm bulabilir. Bu programın kurulmasına gerek yoktur ve hem Internet Explorer hem de mobil uygulamalardan çalışırken çok kullanışlıdır.

  Şifrenizi bir daha asla kaybetme
  Parolanızı unutmayan ve e-posta hesabına veya başka türde bir çevrimiçi hesaba erişmeye çalışan kullanıcılar yalnızca Parola Görüntüleyici'ye gitmeli ve el simgesine tıklamalıdır. Daha sonra el simgesini parola kutusunun üzerine sürüklerler ve sihire göre şifre ortaya çıkar. Bu unutkan insanlar için harika olabilir ve şifrelerini sıfırlamak zorunda kalmamakla birlikte, bilgisayar veya cep telefonları herhangi bir süre için katılımsız bırakılırsa hesapların saldırıya uğraması riskini de artırır.

  Parmaklarınızın Parola Hacking
  Sonunda, Password Viewer'ın ana faydası da onun dezavantajıdır. Bu program, insanların unutulmuş şifrelerini geri almasını kolaylaştırırken, bunu yapmak zorunda kalmamaları da güvenliği de tehlikeye sokmaktadır. Bu programa sahip birisinin bilgisayarına erişim elde etmek ve şifresini ilk başta oldukça anlamsız bir parola haline getiren şifrelerini görmek herkes için çok kolay.

  indir
#04.06.2021 09:29 9 0 0
Sürüklemek İçin Tıkla