Kağıt Çanta

Son güncelleme: 09.04.2022 21:17
 • Fast food dükkanları, pastaneler, helva ve lokum üreticileri, kuruyemiş dükkanları ve çikolata butikleri gibi gıda işiyle uğraşan çeşitli işletmelerin başlıca ihtiyaçları arasında çantalar, poşetler ve ambalajlar geliyor. Nihai tüketiciler olan müşterilerle doğrudan etkileşimde olan çanta, poşet ve ambalajların seçiminde maliyetten kullanılan malzemeye kadar dikkate alınması gereken bir dizi faktör var.

  Kafeler, restoranlar ve pastaneler paket servislerde artık estetiğe de çok önem veriyor. Gıda alanında faaliyet gösteren işletmeler sadece mekanda serviste değil paket serviste de her detaya dikkat ediyor. Bunun için kağıt çanta çeşitleri çok yaygın olarak kullanılmaya başladı. Özellikle kurabiye, kek ve pasta gibi ürünlerin siparişinde poşet olarak kağıt çantalar kullanılıyor.

  Kağıt Çanta

  Kağıt poşet olarak da nitelendirilebilen bu ürünler sadece gıda sektöründe değil diğer tüm işletmelerde kullanılabilir. Hediyelik eşya, şarküteri ve daha birçok yerde bu ürünlere olan yönelim çok fazla oluyor.

  Müşterilerine sağlam, estetik görünüme sahip ve insan sağlığına dost ürünler sunmak isteyenler Kraft kağıt çanta çeşitlerine yöneliyorlar. Hem şık hem de işlevsel olan bu çantalar farklı renk ve tasarım seçenekleriyle satışa sunuluyor.

  İşletmenizin kalitesini küçük detaylarda arıyorsanız büklüm saplı kağıt çanta çeşitleri kurumsal imajınızı ciddi şekilde arttıracaktır. Sade ve yazısız modeller rengarenk seçenekleriyle sizleri bekliyor. Aynı zamanda desenli kağıt çantaları da ürünlerimiz arasında bulabilir ve hemen satın alabilirsiniz.
  Toptan Renkli ve Beyaz Kağıt Çanta

  Pastane ve kafeler ağırlıkta olmak üzere yeni nesil birçok gıda işletmesi paket servislerinde karton poşet olarak da bilinen kağıt çantaları kullanıyorlar. Bu ürünler hem daha estetik görünüyor hem de naylon poşetler yanında geri dönüştürülebilir yapısıyla doğa dostu oluyor. Doğa dostu işletme olduğunuzu müşterilerinize göstermek istiyorsanız bu ürünleri kullanabilirsiniz.

  Sürekli ihtiyacınız oluyorsa kağıt çantalar sizin için önemli bir maliyet olabilir. Ambalajstore üzerinden toptan kağıt çanta satın alırsanız çok daha uygun fiyatlı ürünlere sahip olabilirsiniz. Toplu siparişlerde hem özel indirimlerimize hem de ücretsiz kargo seçeneklerimiz sayesinde sizlerin sunum ve paketleme maliyetlerini en aza indirmenize yardımcı oluyoruz.

  Kağıt Çanta Fiyatları  Naylon poşetlere göre kağıt çantalar biraz daha yüksek maliyetli ürünler oluyor. Ancak sağlığa önem veren ve kurumsal bir imaj çizmek isteyen işletmeler müşterilerine kağıt çanta ile paket servisleri ulaştırmayı seçiyorlar. Aynı zamanda farklı alanda hizmet veren işletmelerde de bu ürünler her geçen gün daha yağın hale gelmeye başlıyor.

  Kağıt çantalar ihtiyacınıza göre farklı boyutlarda ve özelliklerde tasarlanıyor. Kağıt çanta fiyatları ürünün boyutuna ve pakette yer alan çanta sayısına göre değişiyor. İster tek renk ürünler satın alabilir ister rengarenk kağıt çantalar ile her beğeniden müşteriye hitap edebilirsiniz. Yer kaplamayan ve ergonomik bir tasarımı olan katlanabilir kağıt çantalar konusunda fiyat bilgisi için kategorimizi inceleyebilirsiniz.


  Kağıt kraft çanta %100 doğal ve geri dönüşümlü olduğundan dolayı firmalar bu ürünü çokça tercih etmektedirler.
  Kağıt çanta ham bez çanta, tela çanta ve karton çantaya oranla daha şık ve ekonomiktir.
  Türkiye’de bir ilk olan adet sınırlaması olmadan kağıt çanta üretim hizmetini siz değerli iş ortaklarımıza sunmuştur.
  Kolay sipariş ve üretim anlayışı ile siparişleriniz hızla üretime alınarak en kısa sürede sizlere ulaştırılmaktadır.

  Beyaz kraft  Her iki poşette Natural ve Beyaz kraft olarak üretildi, genellikle 70 - 90 - 100g ve sertifikalı kağıtlar kullanıyoruz, sap rengini siyah veya beyaz olarak tercih edebilirsiniz, stok durumuna göre farklı renklerde saplar da takabiliyoruz lütfen satış danışmanından bilgi alın.

  Kağıt Poşet &
  Kağıt Çanta
  Kağıt Çanta, kraft çanta veya her nasıl tanımlarsanız öyle tanımlayın, Burgu Saplı Kraft çantalar plastik poşetin yerini almaya başladı bile.

  Geleneksel biçimde makine ile üretilen ve Türkiye’de geçmişi 20 yıla yakın zamanca olan Kağıt Çanta son 12 yıldır tarafımızca da üretilmekte. Kraft kağıt çantanın çok fazla avantajı olduğu gibi bazı küçük dezavantajları da var. Yüksek adetli tüketimleriniz için ekonomik olarak çok ucuz kağıt çantalar az sayıda tüketimi olan markalar için biraz gereksiz gibi duruyor. Büküm saplı kağıt çantanların dünyada bu derece yayılmasının ana sebebi ise plastik poşetlerin doğaya verdiği zarar diyebiliriz.
  ucuz-kagit-canta-2

  Müşterilere, tüketicilere sunulan ürünlerin kalitesinin yanı sıra ürettiklerinizi veya satışını yaptığınız mal ve hizmetleri hangi ambalajla sunduğunuz da bir o kadar önem taşıyor. Markanın niteliği ile ambalajın niteliği doğru orantılı olarak satışlara yansıyor.
  Markalar Ucuz Kağıt Poşet Ayrıcalığını Yaşıyor

  Ürününüze ve markanıza olan talebi arttırmanın en önemli yollarının başında ürünün niteliği ve sonrasında da reklam ve tanıtım geliyor. Her farklı ürüne uygun şekilde dizayn edilen geri dönüşümlü kağıt poşetler, geniş ürün yelpazesiyle sizi ve sizden alışveriş yapan tüketicileri mutlu ediyor. Sürdürülebilir üretim ve pazarlama için ürününüzü müşterinize layık olan en güzel ambalajda sunabilirsiniz. Ucuz fiyat, kaliteye uygun fiyat garantisi veriyoruz, dürüst ve güvenilir kimliğimizle sektörün en önde gelen mağazaları ve markalarıyla çalışmayı sürdürüyoruz.
  Çevreci, Ekonomik ve Etkili bir Reklam Aracı Kağıt Poşet

  Reklam ve tanıtımın görsel ve işitsel unsurlardan ibaret olmakla kalmayıp promosyon yönüyle de öne çıktığı ürün ve hizmet pazarlaması sektörlerinde, kağıt poşet ve çantalar alternatif bir reklam aracı olarak görülüyor.

  Karton Çanta Nedir ve Kağıt Poşet Kullanım Alanları Nelerdir?  Karton çanta ve kağıt çanta tasarımları hem doğa dostu olmaları, hem de uzun süre kullanılabilmeleri açısından birçok kişi açısından özellikle tercih edilmektedir. Kağıt çanta tasarımı yaptırmak ve siz de kendiniz için en uygun olan karton çantaları hazırlatmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Karton çanta tasarımlarında, logo ve baskı kalitesi çok önemlidir. Bu ve bunun gibi avantajları bir araya getirerek sizin lehinize şekilde tasarımları bir araya getirmek için doğru bir ajans ile çalışmanın avantajlarını sizin lehinize şekilde güncellemek için yapmanız gereken tek şey doğru tasarımı, kaliteli bir basım ile değerlendirmektir.

  Karton çanta baskıları nasıl basılır?  Karton çanta ve karton poşetler belki de dünya üzerinde bulunmuş olan en hızlı ve etkileyici reklam şeklidir. Bir mağazadan veya marketten aldığınız ürünleri içine koyup, alışveriş merkezinde, cadde veya sokaklarda gezen insanlar, firmanızın reklamını kolaylıkla yapabilmektedir. Üstelik bu karton çantalar, eve gittikten sonra atılmayıp, dış ortamlarda sürekli kullanılmaktadır.

  A4 Karton çanta fiyatları uygun olup dik çanta, yatay çanta, körüklü veya körüksüz çanta olarak imal edilirler. Dik ve yatay karton çantalarda baskı ölçüler, müşteri tarafından belirlenmekle birlikte standart imal edilenler de vardır. Özel kurdele saplı ve kordon örme ipli gibi istenilen şekilde, adet sınırlaması olmadan yapılmaktadır. Karton çantalarda Amerikan Bristol, geri dönüşümlü Kraft çanta, kuşe kağıt veya kroma kartonlar kullanılmaktadır. Genelde 230 gr ve üstü gramajlarda Amerikan Bristol kağıttan üretilmektedir. Bu kağıdın sert olması, karton çantalarda önemli bir gerekliliktir. Kraft kağıt geri dönüşümlü bir kağıt olduğundan, görselliği zayıf olmasına rağmen çevre ile dosttur ve genelde sosyal sorumluluk gösteren müşteriler tarafından talep edilmektedir. En ucuz imalat, kroma kartondan yapılmaktadır. Bu kartonun dış yüzeyi beyaz, iç yüzeyi gridir. Bu nedenle karton çanta Fiyatları maliyetleri düşmektedir. Varak, hologram baskı, selefon, UV lak ve gofre uygulamaları, kağıt çantalarda görselliği arttırmaktadır. Ayrıca, grafik tasarım ile şekillendirilmiş metalik veya silme renkli selefon kaplı ( Örnek Kırmızı gibi ) ürünlerde varak baskılar ve dört renk ofset baskılar çok şık durmaktadır. Ebatlar genelde müşteri isteğine göre şekillendirilir. İçine koyulacak olan ürün ağırlığına göre şekli ve karton gramajı şekillenmektedir. Bir karton çanta Baskı imalata alınmadan önce, Kullanımına karar verilen kağıt, kesilerek boyutlanır ve karton çantanın açık hali ortaya çıkarılır. Ofset baskı yapılır. Genelde 4 renk baskı yapılır ama isteğe bağlı özel renklerde kullanılabilir. Bu aşamada, istenildiği takdirde varak veya gofre, selefon ( mat ya da parlak ) olarak atılır. İki yüzde de baskı varsa, kağıdın diğer tarafa baskı izi çıkarmaması için vernik ( mat ya da parlak ) atılır. Tüm bu işlemlere selefon denilir. Kağıdın kesimleri yapılarak, fazlalıkları alınır. Kağıda doku verilmek isteniyorsa desen uygulaması yapılır. İki parça olarak, tutkal veya elde yapıştırılır. Eğer tek parça ise yapıştırma yapılmaz. Yapıştırma işleminden sonra üzerine ağırlık konularak, karton çanta kurumaya bırakılır. Daha sonra körük açılır, kutuların dibine uygun olarak kesilmiş karton takviyeler yerleştirilir. Tekrar ağırlık konularak karton çanta kurumaya bırakılır. Kullanılacak sap için karton çantanın üst kısmı delinir ve kullanılacak olan ip, deliklerden geçirilerek iki taraftan düğüm atılır. Böylelikle karton çanta baskı imalatı bitmiş olur.
  Karton Çanta Tasarımı Nasıl Yapılır?

  Kağıt Çanta

  Karton çanta tasarımı yaparken öncelikli olarak minimal olmaya ve kurumsal görünmeye önem vermek zorundasınız. Çantaların üzerine çok fazla bilgi ya da görsel koyduğumuz noktada, kullanılan sarı saman kağıt ölçülerinde bir sorun olmasa dahi, kağıt da canlı bir renk barındırdığı için insanların gözlerini yoracaktır. Karton çanta İstanbul, İzmir gibi alanlarda kullanacaksanız, kurumsal bir firma çizgisinde örnek işlerimize bakmanızı tavsiye deriz. Bu örnek işler arasında tercihlerinizi dilediğiniz gibi yapabilir ve kendi lehinize kullanabilirsiniz. Firmanız ya da organizasyonunuz için doğa dostu kurumsallaşma önerileriyle siz de kısa süre içerisinde arzu ettiğiniz standartlara ulaşma noktasında büyük adımlar atabileceksiniz. Kendinizi ve firmanızı mutlu etmenin yolu, doğa ile barışık olmaktan geçmektedir. Tasarımlarda genellikle program olarak illüstratör ya da photoshop kullanılmaktadır. Bunun bilinciyle siz de doğa dostu kullanımları olan bu materyallerde hoş tasarımlarınızla dikkat çekebilirsiniz.
  Etkileyici ve dikkat çekici bir kağıt çanta tasarımı

  Sadece üstünde amblemi olan bir çanta değil, grafik tasarımcının elinden çıkmış, özel bir tasarım ile firmalar için çok büyük farklar yaratmaktadır. En etkili reklam yöntemi olan karton çantalarda, tasarımlarda ve baskıda kullanılan renk ve kalite İstanbul ofsetin uzmanlık alanıdır. Karton çantalarda, fiyatlarımızı ve tasarımlarımızı internet sitemizden inceleyin ve bize Online sınırsız adet ve renkte, karton çanta siparişi verebileceğinizi unutmayın.

  Karton Çantalar Doğa Dostu mudur?  Karton çantalar tabi ki doğa dostudur. Burada en büyük referans zaten aslında budur. Bir de kurumsal ve kaliteli görünümü de ekstra avantaj sağlamaktadır. Örneğin bir fuara hazırlık yapıyorsunuz, kataloglar, broşürler ve birkaç promosyon hediye hazırladınız. Bunları kişinin eline tek tek elden vermek yerine çok şık bir karton çanta tasarımıyla iletebilir ve değerlendirmeleriniz yapabilirsiniz. Toptan karton çanta almak istiyorsanız, Türkiye’nin bütün bölgelerine kargo ile hizmet de verebilmekteyiz. O yüzden bugüne özel fırsatlarımızdan faydalanarak, doğa dostu kurumsallaşma önerileriyle siz de adım atın ve kaliteli ve kurumsal çizginize bugüne özel fırsatlarla daha da değer kazandırın. Firmaların plastik poşet yerine karton çantalara geçtiği bu dönemlerde avantajlarını daha net olarak kullanabileceksiniz.

  Karton Çanta ve Karton Poşet Tasarımı  Karton çantalar içerisinde sizin ihtiyaç duyduğunuz ölçülere uygun tasarımlar yapmak çok kolay. Ancak tutacak kısmından sonucunda bunun bir kağıda bağlı olduğunu unutmamanız açısından çok büyük de yapmamanızı tavsiye ederiz. Bunu kıyafet, evrak ya da küçük promosyonlar taşımak amacıyla kullanıyor genellikle firmalar. Karton çanta tasarım şablonları arasında büyük modelleri o yüzden sadece kıyafet sektöründe olan firmaların kullandığını söylemek yanlış olmayacaktır. Karton çantalar kendi içlerinde aslında kalite farkları açısında da ayrılabilir. Bu noktada sizin için en uygun kaliteyi seçmek için bizimle irtibata geçmeniz yeterli olacaktır. Karton çantaların sizin ya da organizasyonunuzun avantajlarına yönelik hareket etmek için tek yapmanız gereken bugüne özel fırsatlarla firmamızla harekete geçmek.

  Toptan Karton Çanta  Toptan karton çanta almak için optik karton çanta, Kuyumcu Kağıt Çanta, fuar Karton Çanta kozmetik ve giyim karton çanta örneklerimizi de incelemenizde fayda olacaktır. Zaman kaybetmeyin ve bugüne özel fırsatlardan faydalanarak harekete geçin. Siz de kalıcı kurumsallaşma çözümleriyle kendinize ve organizasyonunuza yatırım yapın. Bu yatırımlar sizler için potansiyel müşterilerinizi arttırmanıza katkı sağlayacak.

  Karton Çanta Baskı yatay ve dikey olarak üretimi uygun fiyat ve ürün kalite garantisi vererek firmamız tarafından üretimi yapılmaktadır. Karton Çanta baskısı istenilen ebatlarda ve İstenilen renklerde üretimi gerçekleşmektedir. Kağıt Çanta ve Karton Çanta baskılarında istenilirse yaldız, hologram, lak veya gofre (kabartma) uygulaması yapılarak karton çanta basımına ayrı bir hava vermektedir.

  Karton Çantanın ebadına, şekline ve kullanıma göre karton gramajı, karton özelliği belirlenir. Fuarlara katılacak firmaların Karton Çanta ve Kağıt Çanta baskı üretiminin hesaplı ve ekonomik fiyatlara yaptırabilecekleri çözümler sunmaktayız.

  KARTON ÇANTA VE KAĞIT POŞETLER NEREDE KULLANILIYOR?  Karton, kağıt, baskılı çanta sadece bir promosyon ürünü değil ayrıca bir ihtiyaçtır. Karton çantanın kullanılacağı yerler ürün teslimatları, hediyelik paketlemede, fuar ve organizasyonlarda, kısacası promosyondan daha çok bir ihtiyaç ürünü olarak telaffuz edebiliriz. Karton çantalar orta boy karton çanta, fuar boy karton çanta ve battal boy karton çanta olarak sınıflandırılmıştır.

  KARTON ÇANTA NASIL ÜRETİLİYOR?  Karton çanta, Üretiminde öncelik Tasarım konusudur. Tasarımınız ne kadar kusursuz, Benzersiz ve şık olursa o kadar çok dikkat çeker ve kullanılır. Tasarımı hazırlanan ürününüzün baskı aşamasına geçiler. Daha sonra kesim, yapıştırma işlemi yapılır ve son aşama olan paketleme hazırlanarak hazır hale getirilir.

  KARTON ÇANTA FİYATLARI NASIL HESAPLANIYOR ?  Karton poşet fiyatları karton gramajıyla doğru orantıda artar ve azalır. Karton çantanın fiyatını belirleyen en önemli unsurlardan bir diğeri, yapılmak istenen çantanın ebadı ve adedidir. Ebat ve adete göre karton çanta için ne kadarlık bir karton kullanılacağı belirlenecektir. Adet, makine parkurunda da maliyetleri aşağı ve yukarı çeken unsur olur. Bu konuda bir örnek vermek gerekirse; 100 adet 50*70 oranlarında bir kartonun, ofset baskı makinesinden geçmesi ile 3000 adet 50*70 oranlarında bir kartonun ofset baskı makinesinden geçmesi arasındaki maliyet farkı çok azdır.

  Örnekten anlaşıldığı üzere düşük adetli karton çanta siparişlerinde, alıcıların yüksek fiyatlarla karşı karşıya kalması bu maliyet yakınlığından kaynaklanmaktadır. Bu yakınlık sadece ofset baskı için değil, diğer aşamalar içinde geçerlidir.

  Ebat ve adetten sonra fiyatları yukarı doğru etkileyen faktörler karton poşetin üzerine yapılması istenen gofre, varak yaldız, kısmı lak, gren gibi ekstra işlemlerin uygulanmasıdır. Bu uygulamalar müşteri tarafından talep edildiğinde hem makine parkuru uzamakta hem de maliyetler artmaktadır. Bu da müşterinin daha yüksek bir fiyata muhatap olmasıdır.

  Büküm Saplı Kağıt Karton Çanta Modelleri  Özel günlerde alınan hediyelerin özenle sunulması önemlidir. Büküm saplı kağıt poşet modellerimize göz atarak, siz de hediyelerinizi daha özel bir şekilde sunabilirsiniz. Aynı zamanda satış yaptığınız bir mağazanız varsa, müşterilerinizi ürünlerinizi özenle üretilmiş büklüm saplı kağıt poşet seçenekleri ile verebilirsiniz.
  Büküm Saplı Kağıt Karton Çanta Boyutları

  Ürün satışı yaptığınız mağazada ürünleri poşet yerine özel üretim büküm saplı kağıt poşet modelleri ile müşterilerinize ulaştırabilmeniz açısından farklı boyutlarda karton poşet modellerimiz bulunmaktadır. Ufak ürünler için tercih edebileceğiniz tasarımların yanı sıra çok daha büyük olan ürünler için de tercih edebileceğiniz tasarımlar bulunmaktadır.

  25’li paketler halinde sizlere sunmakta olduğumuz büküm saplı kağıt poşet detayları özel olarak hazırlanmıştır. En doğru şekilde sattığınız ürünleri müşterilerinize ulaştırmanız adına doğa dostu olarak üretilmişlerdir. Yalnızca satış yapılan mağazalar değil aynı zamanda sevdiklerine hediye dağıtacak olan bireysel müşteriler için de son derece doğru bir seçim olacaktır.

  Büküm sap detayı ile birlikte hareketlendirilen büküm saplı kağıt poşet modelleri, farklılık gösteren boyutları ile birlikte ihtiyacınıza cevap verebilecek şekilde üretilmişlerdir. Partilerinize gelen misafirleriniz için de özel olarak tercih edebilir ve onlara dağıtacağınız hediyeleri çok daha şık bir görünüm ile sunabilirsiniz.
  Büküm Saplı Kraft Poşet Renkleri

  Hediye sunarken ya da müşterilere ürünlerini daha özel olarak ulaştırmak adına tercih edilen büküm saplı poşet renkleri oldukça büyük bir çeşitlilik bulundurmaktadır. Beyaz, gold, gümüş ya da mavi gibi aradığınız tüm renkleri kolaylıkla bulabilirsiniz.

  Mat renkler arasından seçimler yapabilir ya da parlak detayları tercih edebilirsiniz. Tek renkli olan büküm saplı kağıt poşet tasarımlarının yanı sıra puantiyeli modellere de göz atabilirsiniz. Kraft tasarımları inceleyebilirsiniz. Kategorimiz içerisinde zengin renk ve boyut çeşitliliği bulunmaktadır.

  Aradığınız tüm büküm saplı kağıt poşet modellerini uygun fiyat garantisi ve malzeme kalitesi ile kolaylıkla sipariş verebilirsiniz. Bordo, fuşya ve mor gibi farklı renk seçenekleri arasından beğendiğiniz büküm saplı kağıt poşet renklerini inceleyebilirsiniz. Kategorimizde sürekli olarak ürünler yenilendiği için yeni renk ve boyutlardan haberdar olabilmek açısından sitemizi ziyaret edebilirsiniz. En özel günlerinizi en güzel şekilde renklendirebilmeniz ve ilgi çekici hale getirebilmeniz için ürünlerimize göz atabilirsiniz.
#09.04.2022 21:17 0 0 0