Netflix (Mayıs 2022)

Son güncelleme: 27.04.2022 16:27
#21.04.2022 21:30 0 0 0

 • Netflix Mayıs programı 2022 açıklandı! İşte yeni sezonun dizi ve filmleri


  Netflix Mayıs ayı programı açıklandı. 2022 Mayıs ayında Netflix'te heyecanla beklenen yeni sezon diziler ve yeni filmler izleyici karşısına çıkacak. İşte Netflix Mayıs 2022 takvimi...


  Netflix Mayıs ayı 2022 programında birbirinden güzel yapımlar yer alıyor. Yeni dizi ve filmler, heyecanla beklenen yeni sezonlar şubat ayında izleyiciyle sunulacak. Medarıiftiharımız Kuneri Film artık bizimle... Cem Yılmaz’ın yazıp yönetip başrolünde yer aldığı Erşan Kuneri, 13 Mayıs’ta sadece Netflix’te.

  Mehmet Ada Öztekin'in, Engin Akyürek ve Tolga Sarıtaş’lı yeni filmi Yolun Açık Olsun, 23 Mayıs'ta Netflix ekranlarında izleyiciyle buluşuyor. Hawkins, Starcourt Savaşı'nın etkileriyle mücadele ediyor.

  Uzun zamandır yolunu gözlediğimiz Stranger Things 4 - Kısım I, 27 Mayıs'ta Netflix ekranlarındaki yerini alıyor. Ayrıca Netflix'in sevilen dizi ve filmlerinin dünyalarını mercek altına alan podcast serisi ''Kaldığın Yerden'', yeni bölümleriyle sizlerle. Podcast serisiyle ilgili merak ettiğiniz her şey, ''Kaldığın Yerden'' kısmında sizleri bekliyor.

  İşte Netflix Mayıs 2022 takvimi...
  NETFLİX DİZİLERİ
  Erşan Kuneri (Yeni Dizi)
  ersan kuneri

  Tür: Komedi

  Yayın tarihi: 13/05/2022

  Erotik filmlerin unutulmaz yönetmeni, yapımcısı ve oyuncusu Erşan Kuneri, farklı film türlerini denemek ve pornocu yaftasından kurtulmak için kolları sıvar.

  Detaylar: Erşan Kuneri dizisi için Netflix tarih verdi! Kuneri'den mektup var
  Stranger Things 4 - Kısım I (Yeni Sezon)
  stranger thing

  Tür: Bilim Kurgu

  Bahar tatili sırasında Hawkins'e geri dönen karanlık; yepyeni korkuları, rahatsız edici hatıraları ve savaş tehlikesini beraberinde getirir.

  Yayın tarihi: 27/05/2022

  Detaylar: Stranger Things 4. sezon fragmanı paylaşıldı! 4. sezon 1. ve 2. kısım ne zaman yayınlanacak?
  Love, Death & Robots: 3.Cilt (Yeni Sezon)
  love death

  Tür: Bilim Kurgu

  Tim Miller ve David Fincher'ın Emmy ödüllü animasyon antolojisinin üçüncü cildi tekinsiz dünyaları, şiddet dolu hazları ve sapkın dürtüleri ekrana taşıyor.

  Yayın tarihi: 20/05/2022
  Clark (Yeni Dizi)
  clark

  Tür: Gerilim

  Bill Skarsgård'ın başrolünde yer aldığı bu dizi, Stokholm sendromu teriminin doğmasına yol açan sıra dışı suçlu Clark Olofsson'un inanılmaz öyküsünü konu ediniyor.

  Yayın tarihi: 05/05/2022
  Güneşin Karanlığında (Yeni Dizi)
  gunesin karanlıgında

  Tür: Dram

  Michael Connelly'nin çok satan roman serisinden uyarlanan bu dizide gelenek karşıtı bir idealist, hukuk bürosunu Lincoln marka arabasının arka koltuğunda işletir.

  Yayın tarihi: 13/05/2022
  NETFLİX FİLMLERİ
  Yolun Açık Olsun
  Yolun Açık Olsun

  Tür: Dram

  Omuz omuza çarpışan iki asker. Bir düğün ve bir cenaze. Bu dokunaklı yol öyküsünün başkahramanları gazi Yüzbaşı Salih, Asteğmen Kerim ve kafesteki bir keklik.

  Yayın tarihi: 23/05/2022
  Zoraki İkili
  Zoraki İkili

  Tür: Komedi

  On yıl sonra tekrar bir araya gelmek zorunda kalan iki uyumsuz polis, bir Fransız kasabasında işlenen cinayeti araştırır.

  Yayın tarihi: 06/05/2022
  Liseye Dönüş
  Liseye Dönüş

  Tür: Komedi

  Bir amigo gösterisinde yaşanan kaza sonucu 20 yıllık komaya giren bir kadın, gözlerini 37 yaşında açar ve lise mezuniyet balosunun kraliçesi olma hayalini gerçekleştirmek ister.

  Yayın tarihi: 13/05/2022
  BUNLARI KAÇIRMAYIN
  BİR NETFLIX BELGESELİ - NEFESİNİ TUT: BUZ DALIŞI

  Tür: Belgesel

  Bu belgeselde, buz altında tek nefeste katettiği mesafeyle dünya rekorunu kırmaya çalışan serbest dalgıç Johanna Nordblad'ın hikayesine tanık olacaksınız.

  Yayın tarihi: 03/05/2022
  BİR NETFLIX DİZİSİ - THE PENTAVERATE

  Tür: Komedi

  Yüzyıllar boyu dünyadaki olaylara yön veren gizli bir topluluk, bir tehditle yüz yüze gelir. Bir muhabir, onları ve dünyayı kurtarabilecek mi?

  Yayın tarihi: 05/05/2022
  BİR NETFLIX BELGESELİ - ADAM CONOVER İLE SİYASETİN KİRLİ YÜZÜ

  Tür: Belgesel

  Hoşumuza gitse de gitmese de devlet hayatımızda önemli bir yer tutuyor. Adam Conover ise bu kurumun zaferlerini, yenilgilerini ve onu nasıl değiştirebileceğimizi sorguluyor.

  Yayın tarihi: 19/05/2022
  BİR NETFLIX FİLMİ - MARMADUKE

  Tür: Çocuk & Aile

  Kocaman bir yüreğe sahip olan ama başı bir türlü dertten kurtulmayan pasaklı ve yaramaz Marmaduke, köpek şovu dünyasında öne çıkmak için canla başla çalışır.

  Yayın tarihi: 06/05/2022
  BİR NETFLIX ÇOCUK & AİLE DİZİSİ - PATRON BEBEK: BEŞİĞE DÖNÜŞ

  Tür: Çocuk & Aile

  Patron Bebek 2: Aile Şirketi kaldığı yerden devam ederken, Ted Templeton Jr. yeniden Patron Bebek'e dönüşmek için Tina'nın sihirli mamasını kullanır.

  Yayın tarihi: 19/05/2022
  BİR NETFLIX DİZİSİ - WORKIN' MOMS: 6. SEZON

  Tür: Komedi

  İş-hayat dengesi de neymiş? Kate, Anne, Jenny, Sloane ve Val; hem ofiste hem de evde büyük sorunlarla uğraşırken hep fazla mesai yapıyor.

  Yayın tarihi: 10/05/2022
  BİR NETFLIX ÇOCUK & AİLE DİZİSİ - MY LITTLE PONY: BİR İZ BIRAK

  Tür: Çocuk & Aile

  Kristallerin gücünün azaldığını fark eden Zipp, bu durumun nedenini anlamak için bir göreve çıkar.

  Yayın tarihi: 26/05/2022
  BİR NETFLIX BELGESELİ ERİME: NÜKLEER FELAKETİN EŞİĞİ

  Tür: Belgesel

  Pensilvanya'nın Three Mile Adası'nda bulunan nükleer santralindeki kazanın tanıkları; olay öncesi ve sonrası yaşananları ve kazanın etkilerini mercek altına alıyor.

  Yayın tarihi: 04/05/2022
  BİR NETFLIX ÇOCUK & AİLE DİZİSİ - OCTONAUTLAR: KARA OPERASYONU: 2. SEZON

  Tür: Çocuk & Aile

  Heyecan verici görevlerle dünyayı dolaşan Kaptan Barnacles, Kwazii ve diğer üyeler, yeni ortamlar keşfedip daha fazla canlıyı koruma altına alır.

  Yayın tarihi: 02/05/2022
  BİR NETFLIX DİZİSİ WHO KILLED SARA?: 3. SEZON

  Tür: Dram

  Dizinin son sezonunda düşmanlar müttefik hâline gelir ve gerçek nihayet ortaya çıkarken Álex, Sara'ya ne olduğunu bulmayı kafasına koyar.

  Yayın tarihi: 18/05/2022
  NETFLIX LİSANSLI İÇERİK KARANLIK KIZ

  Tür: Dram

  Bir kadının sakin deniz tatili, yakınlardaki bir villada kalan genç bir anneye olan saplantısı yüzünden eski hatıraları canlandığında rahatsız edici bir hal alır.

  Yayın tarihi: 17/05/2022
  NETFLIX LİSANSLI İÇERİK MINCEMEAT OPERASYONU

  Tür: Dram

  Gerçek bir öyküden uyarlanan Mincemeat Operasyonu, iki İngiliz istihbaratçının Nazileri kandırmak ve 2. Dünya Savaşı'nın seyrini değiştirmek için yaptığı sıra dışı planı konu alıyor.

  Yayın tarihi: 26/05/2022
#27.04.2022 16:27 0 0 0