Saklayamalıyım Sana Olan Sevgimi

  saklayamalıyım sana olan sevgimi
  belki son defa, belki yıllardan sonra belkide bir yaz akşamı yıldızlara, bazen karanlık bazen ayışıgı ama
  sırlar içimde, korkarım anlatmaya,okadar yaşanmış güzel günlerden sonra ayrılık, mecburi ayrlık .
  zor geldi bana ama artık dönmek yok bitti herşey. gün geçtikçe daha çok yıpranan bir aşk....istemiyorum sonu olmayan sevgileri, birkere yıkıldım birdaha yıkılmak istemiyorum.bu defa ben bitirecegim, ben son noktayı koyacagım.bitecek herşey artık. kafamda bitirdim zaten.bu günden itibaren benden ne slm ne cagrı nede msj bekle.beni uzaklara götürecek ,seni unutamayacagım anılar var.
  korkma aşk alır beni, kandırır beni küçük bir çocuk gibi
  yine uzaktan seni izlerim arasırada olsa buna ihtiyacım olacak .çünkü seni kolay unutamayacagım kesin.mutlu oman için herşeyi yapardım. bu zamana kadar gül hiç almadm desem yalan olur ama bu kadar çok gülü hiç kimseye almadım buna inan hayatımda sınırlıdır gül verdiklerim ikiyi geçmez ama sana gül vermek içimden gelirdi.sen farklıydın.şimdi sorsam ne dersin sen güzel kadın, hiç mi mutlu olmadın hiç mi sevmedin, hep mi yarım kaldın ,evet yarım kaldık degilmi biten bir şeyler var zamanda benim gibi yavaştan eriyen birleri daha var oda sevdicegim.
  belki bilmeden bekledin beni.neden bunları hakeden benmiydim yoksa senmi senin açından düşünmem gerek düşünüyorum beni boyle birleri deli gibi sevse sesini duymadan uyuyamayan bir olsa delirirdim aşktan galiba.
  belkide nerden çıktın karşıma dersin birgün ama unutma bana gelen sendin sadece beni sana kader getirdi.seni çok seviyorum kelimesiyle başladı herşey ama şimdi bitti.başta belliydi sana yar olmaz diyen bir sürü insan vardı çevrende beni çok iyi tanıyanlar.ama ben senle olmak için herşeyi yaptım.olmadıııııııııııııııııı.
  şu anda içimden geçen senin içinden geçer mi bilmiyorum ama aklımdan geçni söyleyeyimmi elimi uzatsam gelirmisin benimle.biliyorum gelmezsin çünkü bu kelimeyi okadar çok teklif ettimki sana sayısını unuttum.nasıl saklarım seni ne çok sevdiğimi bilemiyorum ama gelmedin ya saklamak zorundayım bunun farkındayım.
  içim kor alevlerle boguşsada sen bunu hiçbir zaman anlamayacaksın.her zaman güleryüzlü göreceksin.mutlu oldugumu hissedeceksin.hiçbirzaman boynumu egmeyecegim aşka, mutsuzlugum içimde olsada başımı egmeyecegim sana ve aşka....benim içimden geçen senin içinden de geçer mi bilmem ama nasıl saklarım seni ne çok sevdiğimi.
  sözler az kalır, çaresiz kalır herşey tıpkı senin çaresiz kaldıgın gibi
  gözler anlatır bendeki seni ama sen o gözleri bir daha göremeyeceksin ben hergece aglayacagım ama sen bilmeyeceksin, aşkı gözler anlatır melegim aşkı gözler anlatır.