Premier League'de M.United kasırgası son sürat devam ediyor. Manchester United'ın bu seferki kurbanı temsilcimiz Emre Belözğlu'nun takımı Newcastle United'dı.
52 bin kişilik St.James Park'ta kazanan taraf 5-1 gibi farklı bir skorla Manchester United oldu. Emre Belözoğlu takımı adına 16 kişilik maç kadrosunda yoktu. Kırmızı şeytanlarda goller 25 ve 80. dakikalarda Rooney, 45 ve 56. dakikalarda Cristiano Ronaldo ve 90. dakikada Saha'dan geldi. Ev sahibi ekibin tek sayısını ise 78. dakikada Diagne-Faye kaydetti.


Bu sonuçla Manchester United aldığı bu 3 puanla puanını 61'e çıkartarak bugün Birmingham deplasmanında 2 puan bırakan Arsenal ile olan puan farkını 3'e indirdi. Newcastle United ise 28 puanla 13. sırada yer alıyor..

Büyük korku!

Newcastle United'ın ligdeki büyük düşüşüve kabusu ise sürüyor. Takım Aralık ayından beri Premier League'de maç kazanamıyor. Magpies'te Sam Allardyce'ın görevine son verilmesi ve takıma taze kan olarak efsane isim Kevin Keegan'ın getirilmesi de işe yaramamış durumda. St.James Park'ta bir türlü rahat maç izleyemeyen Newcastle United'lı taraftarla ligden düşme korkusunu artık iliklerine kadar hissediyorlar.

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 316
favori
like
share
eskitoprak Tarih: 25.02.2008 09:23
haber icin tesekkurler