Doğum Yeri : İstanbul
Doğum Tarihi : 24 Şubat 1975

Mankenlikten oyunculuğa geçen Kıvanç Kasabalı, reyting rekorları kıran “Yaprak Dökümü”nde canlandırdığı “Cem” karakteriyle dikkat çekiyor. Dizide nişanlısı Necla’yı kendisini aldatırken yakaladıktan sonra dünyası yıkılan ama aşkını bir türlü unutamayan Kasabalı, Necla ile tekrar yakınlaşınca seyircinin kafasını karıştırdı.
Aynı zamanda da menekşeyle halil dizisinde oynayan Sedef Avcıy la evlidir.Etiketler:
Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 11315
favori
like
share
dumanalti Tarih: 16.01.2010 11:39
Yaprak Dökümü"nün Cem'i Kıvanç Kasabalı - Kıvanç Kasabalı Kimdir

Kıvanç Kasabalı 24 Şubat 1975‘de İstanbulda doğdu. Aslında 10 yıldır kameraların önünde fakat bir çoğumuz onu daha yeni farkettik.

Bütün kış nefesimizi tutarak izlediğimiz Yaprak Dökümü‘nde Cem olarak karşımıza çıktı ve hepimizin gönüllerini fethetti...

Kıvanç Kasabalı yaklaşık 10 yıldır modellik yapıyor. Daha önce de bir çok dizi teklifi aldı fakat bu işin eğitimini almadan oyunculuk yapmak istemedi. Artık kendini hazır hissettiğinde ise, Cem olarak ekranlardaki yerini aldı...
Samanyolu Dizisi ile Kıvanç Kasabalı yeniden ekranlara çıkıyor. 2. Bölümden itibaren görev alacak olan sanatçı Hatice Aslan'ın sevgilisi rolünde oynayacak. Yakışıklı sanatçı hayran kitlesinin artacağından kimsenin şüphesi olmasın.