@Gundii
Lütfen g harfi yerine q harfi kullanmayınız. O şekilde ancak geyik muhabbeti bölümünde yazışabilirsiniz burası ciddi bir bölüm.

Ayrıca bu tr anketleri açık anket şeklinde açarak üyelerin oylarını deşifre etme hakkınız yok. Anket tekrar kapalı oylama şekline getirilmiştir.


evt benm hatam ozr dilerim...tabiki hakkım yok oylari desifre etmeye..ama haberim yoktu gercekten.. duzelltginz icin tesekkurller..

gamlı kardes bence ole deil.. ben kürdüm ben cerkezimde dien meclise girecek.. gecen zamanlarlar..kürtlere siz dag türküsünüz denildi ne oldu benlıklerini mı kaybettiler.. hayır dahada sarıldılar.. dillerine.. peki kürt dilini kabul ettigimzden beri ne kaybettik.. hiç bisi.. kanal actık bisey kaybettikmı hayır.. sadece tek noktada yanlıs buldum.. oda kurtce bilmeyen milletvekillerine cok aip etmıs.. ama anlam bakımından.. guseldi.. inş türkü kürdü ve cerkezi.. bu topraklarda barıs icinde yasamaya baslıcaz.. artık bole bi umidimiz.. var..

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 1222
favori
like
share
wolverine Tarih: 17.03.2009 18:33
Siz demekki baskalarinin laflariyla hareket ediyorsunuz, kendi fikirleriniz veya düsüncelerinizle degil
tabi öyledir.şuan dtp ye oy verevler sence neden dtp ye oy veriyor.birde dtp nin tabanına bak birde dtp yi yönetenlere bak.
dtp nin tabanı genelikle dindar kesim. birde dtp yi yönetenlere bak.arasında dağlar kadar fark var.ama bazı zibidilerin yüzünde dtp ye oy veriyor.dtp nin görüşünü benimsediği için mi veriyor sence
birde ordaki mesaj sadece bir anlık ruh hali.mesaj bana çok ters geldiği için öyle konuştum. seçime kadar allah bilir ne değişir
NaZ Tarih: 17.03.2009 18:19
Bu konuyada Deniz Gezmisi alet ettiniz ya. PESSS !

Deniz Gezmisin söylediklerinin isinize gelen kismini aliyorsunuz isinize gelmeyenleri duymak bile istemiyorsunuz.


inan sırf bu konuşmandan dolayaı dtp ye verecem.
Siz demekki baskalarinin laflariyla hareket ediyorsunuz, kendi fikirleriniz veya düsüncelerinizle degil
wolverine Tarih: 17.03.2009 18:07
hiç fena fikkir değil bak bunu nasıl düşünemedim
yaptınız. ne oldu bir şey kazandın mı?aksine kendinizi zara verdiniz.deniz gezmişi bile astınız ne oldu.
cryz Tarih: 17.03.2009 17:41
..........
wolverine Tarih: 16.03.2009 21:13
madem kürtçe konuşacaksın git bu ülkeden.Bu topraklar TÜRKİYE CUMHURİYETİ DEVLET'ine aiittir(rusa ermeniye kürde değil).Ve demokrasiyle yönetiliriz komünizmle değil.
abi sen ne ettin.sen fazla uçtun:17::72:senin gibilerin olduğu sürece destek vereceyiz.
ben aslında ödp yada emep düşünüyordum bak sayende dtp bir oy daha fazla aldı.inan sırf bu konuşmandan dolayaı dtp ye verecem.
madem kürtçe konuşacaksın git bu ülkeden. bu kadarı da pes.en iyisi kürtçe konuşanlarını asın daha iyi bence.
cryz Tarih: 16.03.2009 21:02
...............
M.Kutsi Çil Tarih: 15.03.2009 16:34
Bu herif soyadını neden değiştirmiyor,merak ediyorum.Kürdün soyadı Türk olur mu yahu.
Rüya Tarih: 27.02.2009 16:46
[COLOR="PaleTurquoise"]Bunların derdi özgürlük falan degil. Sadece ortalık karıstırıp gündem olusturmak.Bu vatanın dilini, bayragını dinini her fırsatta inkar etmek baskada birsey degil..
Gundii Tarih: 27.02.2009 16:09
kardes benden bisi ogrenecek deilsn

burasi yoruma acık.. ben bana gore ole deil dedim.. sen bana katılırsn yada yanlıs bulursn orası benı pekte baqlamas...
bill clinton ve TBMM'e gelen.. yabancı devlet adamları.. inq.. italyanca ispanyolca vs..
konusuyorlar.. bu türkiye cumhuriyetinin anayasasına.. ve uniter.. devlet yapısını.. zedelemiyor ve zarar vermıyorda.. orta dogunun ve yasadigimiz.. cografyanın.. kadim halkı olan... kürtlerin.. neden dili.. meclis tutanaklarında.. bilinmeyen dil,(...) türkceden baska dil... olarak geciyor..
yıllardır... kürt kardeslerimiz dıyorsunuz.. ama siz sizi yıllarca somurmus.. yabancı halkların dillerine saygı gosterıyorsunuz.... ama kardeslerimiz dediginiz.. kürt halkının dili uzerine.. neden.. baskı yapılıor.. yok sayılıyor.. vıcdanı olan... kisilerin... buna cvap vermesıni beklıyorum..
ve burda da siyasette yazmama kararı alıyorum... ALLAh'ın selameti uzerinizde olsun...siyasette g yerine q ile ciddiyetle ne alakası var anlamadm.. ama bole bi kural varsa.. sayqı duyarız.. yazımı degistirmeyi dusunmuyorum sadece siyaset bolumune.. yazmıcam...
tesekkurler...