Club Samira Alanya'nın doğusunda, Alanya'ya 14 km.(10 dk) Antalya Havalimanına 140 km.(1,5 saat ) ve Mahmutlar şehir merkezine 2 km. mesafededir. Mahmutlar ve Alanya şehir merkezine günün her saatinde ulaşım imkanı vardır .

Tesisimiz deniz kenarına kurulmuş(Alt geçit ile bağlantılı) 102 standart, 1 aile odalı, 97 odası deniz manzaralı, ünitelerinin kullanımı bay ve bayanlara özel hazırlanmış, genel bölümde 4, bayan bölümünde 2 olmak üzere 6 adet bar, nargile kafe, sahilde özel balık restaurant'ı, 2 adet mescit, kütüphane ve 100 kişilk toplantı salonu bulunmaktadır.

BAYANLARA özel hazırladığımız etrafı kapalı bölümde tatlı su ve deniz suyu olmak üzere 2 yüzme havuzu, 30 m'lik kaydırak, aletli spor salonu, jimnastik, animatörler eşliğinde su jimnastiği, masaj, kuaför, butik, market, mescit, duşlar ve soyunma kabinleri bulunmaktadır. Bayan misafirlerimize gün boyu havuzbardaki içecekler ücretsiz, vitamin ve snack barda sipariş ile alınan yiyecek ve içecekler uygun ücretle sunulmaktadır. Bayanlara ait üniteyi 0-6 yaş arası erkek çocuklarda kullanabilmektedir.

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 761
favori
like
share