5.Uluslararası Altyapı, Trafik İşletmeciliği, Yol Güvenliği ve Park Sistemleri Fuarı
Sektör: Elektrik Elektronik
Ürünler: Trafik İşletmeciliği, Sinyalizasyon, Altyapı İdaresi, Park Sistemleri, Toplu Taşım, Akıllı Ulaşım, Yol Güvenliği ve İşaretlenmesi

Tarih : 27-29 Mayıs 2009
Yer : İstanbul Fuar Merkezi
Şehir : İstanbul Avrupa


Türkiye ve Türkiye`ye komşu ülkelerde taşımacılık, alt yapı ve akıllı yol sistemlerine yapılan yatırım inanılmaz boyutlarda.
13 milyon sınırına yaklaşan nüfusu ile İstanbul, şehir içi ve şehirlerarası taşımacılık projeleri ve Üçüncü Boğaz Köprüsü, İstanbul-İzmir otoban projesi, Duble yol projeleri, Marmaray, Karadeniz sahil yolu projeleri, Metro ve hafif raylı ulaşım projeleri, Hızlı tren projesi, Kars, Gürcistan, Azerbaycan demiryolu projesi...
Globale ulaşan global bir marka Intertraffic İstanbul 2009; altyapı, trafik yönetimi, güvenliği ve park sistemleri sektörlerinde dünya çapında bir numaralı ticaret fuarı olarak tanınmaktadır. 1972 yılında sektörle tanıştığından bu yana Intertraffic dünyanın her yerinden profesyonellerin tercihi olmuştur. Elde ettiği başarı, Türkiye ve Çin gibi bölgesel fuarların hayat bulmasını sağlamıştır.
Intertraffic`in portföyündeki her bir organizasyon, uluslararası ve yerel ürün, hizmet ve çözümlere derinlemesine bir bakış sunduğu gibi bilgi transferini de tetikler. Intertraffic ismi, yüksek kaliteli organizasyonlarla özdeşleşmiştir.

Yer: İstanbul Fuar Merkezi
Tarihler: 27.05.2009-29.05.2009
Telefon: 0216 425 63 00
Adres: İstanbul Dış Ticaret Merkezi Atatürk Havalimanı Karşısı, Yeşilköy
İlçe: Yeşilköy

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 272
favori
like
share