Duy Beni Sevgili Eşim - Gülay Atasoy - Duy Beni Sevgili Eşim Kitap ÖzetDuy Beni Sevgili Eşim
Gülay Atasoy
Nesil Yayınları
Baskı Tarihi: Mayıs 2009
ISBN: 9789752697010
Sayfa: 144

Kitap Özet

"Sayın Gülay Atasoy`un evlilik üzerine yazdığı bu kitap, önemli bir ihtiyacı karşılıyor. Modernizmin getirdiği sorunlar aileyi kurban etti. Diğer taraftan geleneklerimizin sunduğu çözümler, yeni sorunlara cevap vermiyor. Yazarımız kültürümüzden aldığı motiflerle pratik çözümler sunuyor. Gelin, kayınvalide ilişkileri, elti ve görümce davranışları, ikinci evlilikler gibi konularda ustaca kalem oynatan yazarımızı kutlarım."
-Prof. Dr. Nevzat Tahran-

"Gülay Atasoy Hanımefendi ailelerin problemlerini biliyor ve bu harika eseriyle, evlilere de yeni evleneceklere de pratik öneri ve çözümler sunuyor. Dili akıcı, okunması roman tadında olan bu etkileyici kitabı hararetle tavsiye ediyorum. İnanın çok yararlanacaksınız."
-Doç. Dr. Sefa Saygılı-T

"Evlilik hem çok güzel hem de çok zor bir yaşam seçimidir. Evlenince iki insan arasındaki hikâye yeniden başlar. Çiftler genelde bunun farkında değildir. İşte bu kitap, yeniden başlayan bu hikâyeyi anlamlı hale getirecek ipuçları sunuyor. Hem gerçekçi davranıp evliliğin zorluklarına dikkat çekiyor hem de çift olmanın güzel yanlarını sunuyor."
-Dr. Mustafa Ulusoy-

Beğeniler: 1
Favoriler: 1
İzlenmeler: 330
favori
like
share