Gülçin 2009 Solo Albümü - Gülçin 2009 - Gülçin Solo Albümü - Hepsi Grubundan Ayrılan Gülçin - Gülçin Yeni AlbümüHayranlarının ”Gülçin geri dön, grup dağılmasın, sizi çok seviyoruz..” isteklerine kulak tıkayan Gülçin gruptan ayrıldıktan sonra şimdide solo albümüyle müzik kariyerine devam edecek.

Zenci gırtlağı yapan Gülçin’in albüm çalışmaları devam ediyor, çok yakında stüdyoya girecek olan Gülçin prodüktörü Deniz Erdem ile hemen çalışmalara başladı. Ozan Çolakoğlu’nun aranjörlüğünde hazırlanacak olan albüm, çok farklı ve keyifli bir çalışma olacak…

Gençlerin ve çocukların merakla beklediği Gülçin’in solo albümü, güçlü yorumuna ve sesine uygun olarak hazırlanacak ve çok geçmeden müzik marketlerdeki yerini alacak… Avrupa Müzik’in patronu Deniz Erdem ‘Gülçin’in sesinin güzelliği ve güçlü yorumu ile grupta olmasına rağmen çok sevilmişti. Ona yakışır bir şekilde hazırlayacağımız albüm, beklentilerin de üzerinde olacak. Ciddi bir kitleye sahip olan Gülçin’in albümünün her aşaması titizlikle yürütülecek’ dedi.

Beğeniler: 1
Favoriler: 0
İzlenmeler: 592
favori
like
share
zeynap Tarih: 28.07.2009 19:23
Grupken bambaşkaydı. ayrılmasaydı keşke
tayus61 Tarih: 28.07.2009 19:12
cok süper olmus ya