Gece Yolcuları, Beyoğlu Hayal Kahvesi sahnesinde!

Tarih : 14 Ekim 2009
Saat : 22:30
Yer : Beyoğlu Hayal Kahvesi
Şehir : İstanbul Avrupa


GECE YOLCULARI grubu 1993 yılında kurulmuştur. Grubun sözlerinin ve bestelerinin tamamı kendisine ait olup, MELODİK POP-ROCK olarak adlandırdıkları müzik tarzında üretim yapmaktadırlar.

İlk albümleri öncesinde, Türkiye'nin bir çok yerinde konserler yaparak, hem kendi müziğini ilerletmiş, hem de dinleyicileriyle paylaşma imkanı yakalamıştır. Bu açıdan oldukça tanınan ve sevilen bir müzik grubu olmuştur.

2004 yılında ilk albümleri GECE YOLCULARI' nı yayımlayan grup bu albümle çok yüksek bir başarıya imza atmış ve hedeflerini yakalama ve ilerletme konusunda öngörülerini haklı çıkarmıştır.

GECE YOLCULARI albümünün çıkış parçası “Unut Beni” ile haftalarca radyo-TV müzik listelerde kalmış ve müzik otoritelerince son yılların en başarılı parçalarından biri olarak değerlendirilmiştir.

2005 yılı sonlarında ikinci albümleri için stüdyoya giren grup, “GECE YOLCULARI 2” albümünü, Mart 2006’da yayımlamıştır. Bu albümde “Nerdesin” ve “Hüzün” gibi kendi şarkılarıyla dikkat çeken grup “Seninle bir dakika” coverı ile de konuşulmaya devam etmiştir.

2008 yılında üçüncü albümleri “Kalbin Kadar Yakın”ı çıkaran grup, “Değer mi” diyerek müzik listelerinin zirvesine çıkmayı yine başarmış ve ardından ikinci video klip “İhtimal” i yayınlamıştır.

2009 itibariyle yola yenilenmiş kadrosuyla devam eden Gece Yolcuları şu sıralar son albümlerinin üçüncü videosu “Yıldızlardayım” ile radyo-Tv lerde yer almaktadır.

Bu müzikal serüven boyunca, Üniversiteler başta olmak üzere Türkiye’nin hemen hemen her yerinde konserler vererek dinleyicileri ile buluşmuş, etkileyici konser performansları ve repertuarları ile de en çok konuşulan müzik guruplarından biri olmuştur.

- 18 yaş sınırı vardır.
Fiyat:23,50 TL

Beğeniler: 1
Favoriler: 0
İzlenmeler: 308
favori
like
share