Duygusal > sevgiliye

  image
  orjinalini görmek için tıklayınız  Bizimki ateşin suya aşık olmasıydı belki.Seni yüce dağların ardında görmüş deli dalgalarına,hırçın hırçın kayalara vuruşuna sevdalanmıştım.. Ve sana gel sevdalım ol hayatıma anlam katan mucizeyi gerçekleştir demiştim Sende dayanamamıştın gözlerimde ki sıcaklığa. Yüreğim sana armağan demiştin o günlerde. İşte o günlerde ben ateş sen su olarak sımsıkı sarılmıştık birbirimize kopmamacasına;.

  Zamanla sen buhar ben ise kül olmaya yüz tutmaya ve ikimizden birinin yok olma tehlikesiyle karşı karşıya kalacağı anlaşılmaya başlayınca baştan alnımıza yazılmış bu kader ve alnındaki kederide yanına alarak gitmekte buluverdin çareyi...

  Ben..zavallı ateş.;. Çok kızmıştım o zamanlar yakmıştım ormanları.Seni aramıştım asırlar boyu yıllar boyu ama sen kaçıp gitmiştin hayatımdan..
  Bu arayışlarım nihayetinde rüyada da olsa sana rastlayıverdim bir gece. O duru gözlerine .Biraz dargın biraz kırgın ve biraz da hırçın bakınca anlayıverdim aşkın bazende gitmek anlamına geldiğini.Ama gitmenin asla bir yitirmek olmadığını.

  Bana bir gözyaşı borcun vardı Gülümseyerek ödemiştin..Ben ise mendilimle yanaklarımdaki borcunu silmiş ve mendilide katlayarak kalbimin üzerinde ki iç cebime koymuştum.

  Bana bir mutluluk borcun vardı.Bir kedi uysallığında dizlerime yatarak ve şefkatle bana saçlarını taratarak ödemiştin bu borcunuda.
  Saçların güneşe ve ...........
  yağmurlara hasret hiç yaşanmamış baharlara benziyordu.Sıra sıra çaresizliğimi örmüştüm saçlarında. Sonra saçının her teline mutluluğun
  çığlıklarını bağlamıştım ve ağlamıştım......

  Bana bir yürek borcun vardı.Sümbül kokulu ellerini tutmama izin vererek
  ödemiştin bu borcunuda .Ellerini öyle sıcaktı ki tüm borcun eriyivermişti
  avuçlarımda.

  Bana bir can borcun vardı..Sensizlik öldürüyordu çünkü beni.
  Gözlerini
  kapatıp titreyen dudaklarına masum öpücükler kondurmamı sağlayan davetkar sesinle de bu borcu da ödemiş oldun kara gözlüm.Bu hayat öpücüğüydü.Ama sonra bir öpücükte sen kondurdun titreyen dudaklarıma..İşte bu bir veda öpücüğüydü havalimanı paravanının arkasından kaybolmadan evvel beni elemlere garkeyleyen . Sen gözden kaybolurken ben bağırmıştım ardından:
  -UMUTLARIMI KEFİL YAPTIM..BANA BİR AŞK BORCUN VAR.
  Haykırışım gözlerimdeki yağmura karışırken sen ise yağmuru hissetmeyen kalabalığın arasında çoktan kaybolmuştun. Ne acı..
  mükemmel, ellerine emeğine yüreğine sağlık arkadaşım...
  image
  orjinalini görmek için tıklayınız
  ellerine salik usta sagolasin cok guzel
  yüreğine saglık
  Ellerine Yüregine Saglik
  yüregine sağlık arkadaşım sonsuz teşekkürler
  arkadasik ellerine saglik
  eline saglık
  ellerine sağlık arkadaşım
  Ellerine SagLıK ArKaDa$ıM