Magazin > Alone In The Dark

  Gerilim / Korku / Video Oyunu
  Yönetmen
  Uwe Boll
  Senaryo
  Elan Mastai , Michael Roesch , Peter Scheerer
  Görüntü Yönetmeni
  Mathias Neumann

  2004, Kanada

  Oyuncular
  Christian Slater (Edward Carnby) , Tara Reid (Aline Cedrac) , Stephen Dorff (Kumandan Burke) , Will Sanderson (Ajan Miles) , Ed Anders (James Pinkerton) , Darren Shahlavi (John Houghton) , Daniel Cudmore (Ajan Barr) , John Fallon (Ajan Yoneck) , Mike Dopud (Ajan Turner)

  Özel dedektif Edward Carnby çoğunlukla doğaüstü ve açıklanamayan olaylarda uzmanlaşmış gözüpek bir serüven düşkünüdür. Şimdiye kadar dünyanın dört bir yanında sayısız gizemi çözmüş; eski medeniyetlerin esrarından doğaüstü yaratıkların cinayetlerine kadar uzanan olaylara ışık tutmuştur.

  Genç dedektifin geçmişinden gelen ve çoktan gömüldüğünü sandığı bir ayrıntı tekrar suyüzüne çıkacak ve şimdiye dek karşılaştığı en tehlikeli serüvene vesile olacaktır. Maceraya Carnby'nin eski sevgilisi güzel arkeolog Aline Cedrac ve pek anlaşamadığı hükümet adına çalışan Richard Burke da dahil olduğunda korku ve gizem dolu macera start alır.

  Çok satan ve sayısız kez kendini tekrar etmiş olan Alone in the Dark, şüphesiz bilgisayar ve video oyunlarının en sevilenlerinden biridir. Piksel kahramanları beyazperdeye çok güzel uyarladığını Sega adaptasyonu House of the Dead ile kanıtlamış olan Uwe Boll'un yönettiği film, Christian Slater ve Tara Reid gibi gençliğin favorisi olan oyuncuları yan yana getiriyor.

  Filmin Fragmanını Aşağıdan İndirip İzleyebilirsiniz
  :download:
  SAGOL USTA
  Ellerine sağlık abi
  tesekkurler ustad bıde fırsat bulupta sınemada seyredebılsek fılmlerı ıyı olucak ama nasıpte varsa olura artık..
  Ellerıne saglık tesekkurler ustadım
  ellerine sağlık teşekkürler
  şahane bir film
  [color=#ff3333]tesekkürler arkadas

  olmustur insallah