Kadınca > Kış Bahçesi

  Lapa lapa kar yağarken fırtına koparken yeşillikler içinde kahve yudumlamak, kitap okumak, müzik dinlemek, sevdiklerinizle bunları paylaşmak.Hayali bile güzel geliyor değil mi?
  image
  orjinalini görmek için tıklayınız


  Evinizin herhangi bir yerine kış bahçesi yapılması size ekstra bir yaşam alanı kazandırır. Kış bahçelerini evinizin salonu, oturma odası, yemek odası, yatak odası, jakuzi odası, spa, mutfak veya hobby odası olarak da kullanarak yaşam kalitenizi artırabilirsiniz
  image
  orjinalini görmek için tıklayınız


  Bir kış bahçesi yaptırarak bahçe keyfini yılın sadece iki veya üç ayında, değil tüm yıl, on iki ay boyunca aralıksız yaşayabilirsiniz

  image
  orjinalini görmek için tıklayınız

  Evinizle iç içe olan kış bahçeniz size şehir hayatı ve stresin kışın yarattığı sıkıcı atmosferinden kaçışınızı sağlayacak bir mekan yaratır.Psikolojik olarak sizi rahatlatır ve sizi yaşama bağlar.

  * Evinizin en değerli odası kış bahçeniz olacaktır.Misafirleriniz ve dostlarınız da bu odadan hiç çıkmak istemeyeceklerdir.


  image
  orjinalini görmek için tıklayınız

  Kış bahçeniz ile sadece güneşin değil, yıldızların keyfini ve gizemini de tüm yıl boyunca aralıksız yaşayabilirsiniz.

  * Kış bahçeniz size doğanın tüm renklerini yaşamanızı temin eder.Yeşiller,sarılar, kırmızılar, pembeler, bütün bu güzel renkler artık her gün sizinledirler.

  image
  orjinalini görmek için tıklayınız

  * Kış bahçeniz içindeki huzurlu ve dingin yaşamın tebessümünü her sabah yüzünüzde hissedeceksiniz.Sessizliği bozan tek şey çocuklarınızın kahkahası olacaktır. Onlarda kış bahçesinde yaşamaktan en az sizin kadar mutlu olacaklardır.

  * Kış bahçenizde eğlenceli bir akşamda geçirebilirsiniz.Sizin gibi özel dostlarınıza hareketli bir davette verebilirsiniz.En yakındaki kapı komşunuzu da davet etmeyi unutmayın. Zira O da sizden biri.

  image
  orjinalini görmek için tıklayınız

  Arınmanın ve doğayla bütünleşmenin, içinize doğanın temiz nefesini çekmenin gerçek mutluluğu yaşamanın, ailenizle daha çok vakit geçirmenin size iyi gelecek şeyler yapmanın çoktan zamanı gelmedi mi?...

  image
  orjinalini görmek için tıklayınız

  Artık hayallerinizi kış bahçenizde gerçeğe dönüştürebilirsiniz
  harika ellerine sağlık
  İlk Resimdeki Harika..Teşekkürler..
  Kış bahceleri harikaymış.
  Çok isterdim kış bahçem olmasını...
  bende terasıma yaptırmak istiyorum araştırma içerisindeyim