Teknoloji > Tek Telefonda Aynı Anada 4 Numara Aktif Olabilir

  TEK TELEFFONDA "AYNI ANDA 4 NUMARA" AKTİF OLABİLİR!


  (Böylece birden fazla cep telefonu(nu yanınızda) taşıma zahmetinden kurtulmuş olursunuz)

  Günümüzde artık pek çok kişinin birden fazla cep telefonu (ve numarası/numaraları) bulunmaktadır. Bunlardan bir kısmı özel, bir kısmı kurumsal, bir kısmı da (her telefonu kendi şebekesine ait bir numara üzerinden aramanın daha az masraflı olması nedeniyle) ekonomik gerekçelere bağlı olarak kullanılmaktadır.

  Tabii ki, bunları kullanabilmek için birden fazla cep telefonunu yanınızda taşımanız gerekiyor veya sürekli SIM Kart takıp-çıkartmak (zahmetine katlanmak) gerekiyor. Bu yöntemlerin ikisi de sevimli ve pratik değil. Çünkü birden fazla cep telefonunu yanınızda taşımanız insanların size bakışı ve değerlendirmesi açısından da iyi bir intiba' ve imaj bırakmıyor, "Neden?" sorularını çağrışım yaptırıyor. SIM Kart çıkartıp-takmak, sürekli kart değiştirmek ise hem zahmetli, hem de diğer hattınız aktif ettiğinizde önceki hattınızdan bir çağrı gelmiş olsa, çağrı sahibi size ulaşamıyor.

  "Acaba beni hangi telefon numaramdan aradılar?", "Acaba hangi kartımı taksam?", "Acaba hangisini aktif etsem?..." Artık birden fazla cep telefonu taşımaya veya telefon kartlarınızı tak-çıkart yapmaya yahut kullandığınız kopya kartlarla telefonunuzu aç-kapa yapmaya son! Multi-GSM projemizle bu derdi ortadan kaldırıyor, cep telefonu kullanıcılarına şu ana kadar eşi görülmemiş bir imkan sunuyoruz.

  Tek bir kart üzerine programlanacak en fazla 4 adet GSM hattınız her zaman, her yerde, hepsi birden "aynı anda" aktif durumda olacaktır. Hangi cep telefon numaranızdan aranırsanız aranın, 4 adet numaranız her zaman aktiftir. Cep telefonunuzun markası ve modeli ne olursa olsun, "aynı anda" birden fazla (4 taneye kadar) hat aktif olabilir, istediğiniz numaradan gelen çağrıları aynı anda (tek numara kullanıyorsunuz gibi) alabilirsiniz. Hangi numaradan aranırsanız aranın, arayan kişi size ulaşabilecektir. Eğer o esnada bir başka hat üzerinden görüşme yapıyorsanız, sizi diğer hattınızdan arayan kişi ile ilgili uyarı alacak, dilerseniz ilk görüşme yaptığınız kişiyi beklemeye alarak diğer hattınızdan gelen çağrıyı yanıtlayabileceksiniz.

  İstediğiniz numaradan çıkış yaparak başkalarını da arayabilirsiniz. SMS alma-verme için de aynı kolaylık söz konusudur. Hatlarınızın herhangi birisinden arama yapmak istediğinizde masaüstü santralli telefon uygulamalarında olduğu gibi, hat alarak çıkış yapacaksınız. Hangi şebekenin kodunu girerek numara çevirmişseniz, o numarayı kodunu girmiş olduğunuz şebeke üzerinden aramış sayılacaksınız.

  Yükleme yaptığımız kartı kullanacaksınız, kendi orijinal kartlarınız ise yedeğinizde kalacaktır.

  Bu proje 64 sistemi ile çalışan ve şimdiye kadar çözümlenmesi yapıl(a)madığı için yüklemesi de yapıl(a)mayan GSM şebekelerine ait numaralara da uygulanabilir, hiçbir engel yoktur.

  Multi-GSM projesinin hatlarınıza ait faturalara eklenebilecek ayrıca bir maliyeti yoktur.

  Yüklemeler, yurtdışında bu amaç için üretimini özel olarak yaptırdığımız "Multi-GSM" kartlara yapılmaktadır. Kartınızla birlikte kolay kullanabilmeniz amaçlı prospektüs hükmünde bir Kullanım Kılavuzu (User Manuel) gönderilecektir.

  Hat yüklemelerini, numaralarına ait güvenlik endişesi amaçlı olarak bize ve/veya bir başka kişiye/firmaya kopyalatmak ve yükletmek istemeyenlerle, bu işi bulundukları yerlerde ticari amaçlı olarak yapmak isteyen kişi ve kuruluşlar için alternatif bir proje (de) öneriyoruz: Bir bilgisayarı olan herkes, bizden boş kart ve makine satın alarak -ki bu durumda programı eşantiyon olarak veriyoruz- kendi yüklemesini kendisi yapabilir. Kullanımına ilişkin bilgiler kart ve makine ile tarafımızdan gönderileceği gibi, uygulama esnasında ayrıca teknik destek vermemiz de mümkündür.
  Tesekkürler elinize sağlık
  teşekkürler emeğine sağlık
  son zamanlarda duyduğum en iyi haberdi, emeğine sağlık
  haber güzel ama ulaşmak iin ne yapılması gerekiyor
  bunu belirtmek lazım
  bunu uygulayabilmek için ne yapmalıyız
  çok ilginç
  çok teşekkür
  peki buna nasıl sahip olabiliriz
  arkadaşlar ben bunu araştırıp buldum fiyatı ytl bazında 1000 ytl civarı yada 500 euro+kdv
  banada böyle bir mail geldi arkadaşlar ama fiyatı 50 euro + kdv . adres konyadan ama telefonlarına bir turlu ulaşamadım adamların.
  sagol supers1n
  tesekkurler gorelim bakalim
  guzel bi uygulama tesekkurlerr
  mrb iyi gunler...cok guzel bır uygulama..ve bunu bızımle paylastıgınız ıcın cok tesekkur edıorum..ben multi-gsm hakkındaa daha somut bılgıyı nerden alabılırım..illa o bahsettıgınız makineyi almam gerekiyormu?yanı ben saadece kendım ıcın kullanmak ıstıyorumda...cevabınızı en kısa zamanda beklıorum..iyi calismalar..
  umarım olurda hat degişmeden kurtuluruz arkadasım ellerine saglık.
  eline sağlık
  tskler kardes aydinlatman icin
  tesekkurler
  Peki güzel bişey olur da, ne zaman ve nasıl olacak bunlar?
  tesekurler arkadaslar ama nasil olacak bu anlatin
  saolasın
  ellerine sağlık arkadasım
  kardes nasıl yapıcaz bunu anlatırmısn ne yapammız gerekıyor??mazamıza tıcarıa macla almak ıstıyorz cevabını beklıyorum.
  selam arkadaşım bu bizim elimize öle kolay geçmez Türkiyeye gelmişmi bilmiyom ama gelirse çok pahalı gelir
  selam.ben telefon bayisiyim ve bu sistemi satyın almak istiyorum size nasıl ulaşabilirim
  dikkat !!! arkadaşlar bu şahıslar tarafından dolandırılmış bir çok insan var.ben cep tel bayisiyim böyle bir olay yok inanmayın...saygılarımla
  tesekkurler
  zaten yakın bi gelecekte bu tür şeyler tarihe karışacak gibi. general mobile 2 hat çalıştıran telefonu türkiyede piyasaya sürmüştü, başka markalarda vardır tabi, yakında ortalik 2 hat çalıştıran, 4 hat çalıştıran (...) telefonlarla dolarsa şaşırmam...

  şu numarayı değiştirmeden hat değişim meselesini Türkiye' de gerçekleştirebilseydiler bunlaara hiç gerek bile kalmazdı ama olmadı işte.
  tskler emegine sagik
  tesekkürler kardeş aydınlatma bilgisi için