Spor > KÖTÜ BİR BAŞKAN TAKIMINI ŞAMPİYON YAPABİLİMİŞ

  Futbol Federasyonu Başkanı Levent Bıçakçı, kötü niyetli bir başkanın fedarasyonda göreve gelmesi halinde, tüm kurulları çalıştırarak bir takımı şampiyon yapabileceğini söyledi. Bıçakçı şöyle konuştu: "Bu koltukta kötü niyetli bir başkanın oturması durumunda şu takımı şampiyon yapmak istiyorum derse bunu başarır. Bütün kurulları o şekilde idare altına alıp elinin altında tutarsa bunu yapabilir. Bunu bir zafiyet olarak görüyorum ve değiştirmeye çalışıyorum. Disiplin kurulunun verdiği kararı bana mal ediyorlar. Halbuki bu tip kurumlar bağımsız işleyen, görevini yapan kurumlar." Bıçakçı çok objektif çok düzgün bir Disiplin Kurulu oluşturduğunu belirterek "Hiç kimse bu kurula etki edemez. Ne Galatasaray, ne Fenerbahçe, ne Beşiktaş ne ben, hiç kimse" dedi.

  Evet yorumu sizler yapın Futbol Federasyonu Başkanımız böyle diyor.
  inanmak istiyorum zamana birakalim en iyisi
  cok dinledik bu laflari
  Doğru demiş sayın bıçakçı ki bu gün o oturuyo o bahsettiği koltukta bakalım bu sene şampiyon kim olur
  Az çok belli olmaya başladı zaten dün akşam Galatasaray'ın iki penaltısı güme gitti. Yazıklar olsun Bu türk hakemlerine türk futbolunu ne hale getirdiler.
  Basimizda para delisi adamlar olduktan sonra her istediklerini yaparlar
  Fenerin Galatasaraydan daha cok parasi oldugu müddetce GS nin sampiyonluk gibi bir sansi yok gibi görünüyor Kayseri macindada Hakemin nereden destek (PARA,RÜSVET) aldigi acikca ortadaydi!!

  Saygilarimla

  ErSaN