HAGİNİN TÜRK BAYRAGINA SAYGIZI.

  Hagi, Romanya'daki bir TV çekiminde Türkiye'yi simgeleyen Ay-yıldız'ı yere atarak çiğneyen astroloğa bağırdı: 'Onu başımın üstünde taşırım.'.

  Galatasaray Teknik Direktörü Gheorghe Hagi'den ders gibi bir davranış. Mersin'de Türk Bayrağı'nın yere atılmasına tepkilerin sürdüğü bugünlerin yaklaşık 4 hafta öncesi. Rumen teknik adam, ülkesinde Antena 1 TV televizyonunda 'Muhteşem Hayatlar' adlı programın çekiminde. Hayatının konu edildiği çekimlerde Hagi, Ay-yıldız'ı yere atıp çiğneyen astroloğa "Kaldır onu. Ay-yıldız'ı çiğnetmem. Başımın üzerinde taşırım" diye sert bir tepki koyuyor.

  "Seni çekemiyorlar"
  Olay; G.Saray'ın Sakarya'yı yendiği maçın ertesinde 20 Şubat günü gerçekleşti. Dev bir stüdyodaki çekimlerde Hagi kendisini anlatmaya gelen konuklarla tek tek sohbet etti. Geçmişi film şeridi gibi gözünün önünde geçirilen Hagi, Makedonca şarkılara da eşlik etti. Programınbir bölümünde konu Hagi'nin geleceğiydi. Stüdyoya gelen astrolog genç teknik adamın falına bakıp, "Sezon sonunda Galatasaray'ı şampiyon yapacaksın. Ancak bu çok kolay gözükmüyor. Seni Türkiye'de çekemeyenler, seni engellemek isteyen kötü insanlar var" dedi.

  "Onu çiğnetmem"
  Astrolog bu sözleri sonrası elindeki, Türkiye'yi simgeleyen Ay-yıldız'ı yere atıp ayağıyla çiğnemeye başladı. Buna müthiş sinirlenen Hagi, astroloğa "Kaldır onu yerden. Değil çiğnemek, çiğnetmek; ben Ay-yıldız'ı başımın üzerinde taşırım" dedi. Hagi, daha sonra kanalın yöneticileri ile görüşüp Ay-yıldız'ın yere atıldığı görüntülerin yayınlanmamasını istedi. Ve bu hafta başı yayınlanan programda sadece astroloğun sözleri verildi, Ay-yıldız ile ilgili bölüm çıkarıldı.
  helal olsun hagiye
  ekmek yedigi yere sahip cikmis bravo hagi
  helal olsun işte şidmi gözüme girdi.
  ağlamak istiyorum
  işte bu
  Gercekten bende cok duygulandim! Helal olsun!!!
  bravo hagi
  Aslanım benim bu işte...
  gerçekten tebrik etmek lazım hagiyi.
  helal olsun adama walla. adam türk değil ama bayrağa saygısı var. bizdeki türk vatandaşı olarak geçinen .... (siz doldurun) ise bayrağa ne yapıyor...
  HELAL OLSUN HAGI YE.


  Saygilarimla

  ErSaN
  hagi müthis bir adam böyleleri zor bulunur yapisi bize cok benziyoz hagiyi seviyorum arkadaslar
  Bildigimiz HAGI iste
  Herkes için demiyorum ama bazılarımızda keşke Hagi gibi olabilsek.
  Böyle bir hoca bize yakışıyor. Bende herkes gibi onu ayakta birkez daha alkışlıyorum.
  bunu gercekten yaptımı HAGİ.HELAL OLSUN .




  I LOVE YOU HAGİ
  I lOLE YOU HAGİ.. I LOVE YOU HAGi.. I LoVe YOU HAGİ..