Spor > Böyle gitmez, Yanal' la Gitmez.......

  image
  orjinalini görmek için tıklayınız

  Arnavutluk maçındaki kötü futbol, büyük endişe yarattı. Kamuoyunun ortak görüşü: Yanal'la değil Dünya Kupası şurdan şuraya gidemeyiz! Ersun Yanal'a eleştiri yağıyor. Gürcistan'a yenilirsek hayaller bitebilir. Oysa FIFA bile Türkiye'nin 2006'ya gitmesini istiyor. Çünkü Almanya'da büyük Türk seyirci potansiyeli var.
  2006 umudumuz sürüyor. Ama geç olmadan Milli Takım'a tecrübeli bir hoca getirmek şart..
  Galibiyet Güzel, Futbol Kötü...
  Türk Milli Takımı'nın Arnavutluk önünde oynadığı futbol ilerisi için umut vermedi. A Milli Takımımız, cumartesi akşamı İnönü Stadı'nda Arnavutluk'u 2-0 yenip, 2006 Dünya Kupası umudunu kalan 6 maça taşımasına rağmen, Türk halkı oynanan futbolu hiç beğenmedi. Tüm Türkiye, "Ersun Yanal'la bu iş yürümez" görüşünde birleşti.

  Yol Yakından Önlem Alınmalı
  2. Grup'ta Ukrayna 14 puanla liderliğini sürdürürken; Türkiye, 9 puanla 4. sırada. 2006 için umudumuz sürüyor. Önümüzde çarşamba günü Tiflis'te oynayacağımız Gürcistan maçı var. Ama kötü oynuyoruz. Eğer Milli Takımımız'ın başına bir an önce tecrübeli bir teknik direktör getirmezsek, bu futbolla 2006'da Almanya'ya gitmemiz hayal olur.
  Cok yüzsüz bir adam parasini tikir tikir aliyo neden gitsinki
  Bizde böyle gitmez diyoruz ama Yanal bey böyle gidecek diyor. Milli Takımı yeti bitirdi beeeee
  Aha ah
  Türk Futbolu gittikce kötülesiyor yau!
  Valla bizim Dünya Kupasinda 3. Olmamiz neredeyse Tesadüf!!!!
  Dünya Kupası'nda 3. olduğumuz zaman oynadığımız futbol gerçekten güzeldi. Karşımıza zor rakipler çıkmamış olabilir ama oynanan futbol beni mutlu etmişti.
  Ama gelin görün ki Yanal takımın başına geçtiğinden beri ben o futbolu göremiyorum. Görebileceğimi de zannetmiyorum.
  gidecek yerine iyi bir adam bulamiyorlar birde tazminati var
  ersun yanal'i tebrik ediyorum. bunca karalamadan sonra bukadarini yapabilmesi bence büyük bir basari. insallah dahada basarili olacak