Kadınca > çevir Kazı Yanmasın

  image
  orjinalini görmek için tıklayınız


  Kadın Erkek ilişkilerinin sorunlarla ve kırılan potlarla dolu olduğunu hatırlatmaya gerek yok. Yine de en yaralayıcı olanların cinsellikle ilgili sorunlardan kaynaklandığını bir kez daha vurgulama ihtiyacı duyduk.. Bazı durumlar vardır ki toparlamasını bilmezseniz üzülebilirsiniz. Bu gibi bir durumda hazırlıklı olmanız için bazı taktikler hazırladık;
  Sorun; Gece kulübünde dans ederken son derece ateşli ve arzulu erkeğiniz eve gidince fos çıkıyor. içinizde ki tangaya ve seksi sütyeninize rağmen hayal ettiğiniz performansı gösteremiyor. Peki burada ters giden ne?
  Yapmanız Gereken; Bir çok erkek bunu,başlarına gelebilecek en kötü şeyler listesinin başında geliyor Aslında bu bir erkeğin başına her zaman gelebilir.Fizyolojik ve psikolojik onlarca neden, erkeklerin ereksiyona geçmesini engelleyebiliyor. işle ilgili stres, maddi sorunlar, partneriyle ilgili önemsiz gibi görünen bir sorun hatta diş ağrısı bile ereksiyonu sabote etmeye yetiyor. Yapabileceğiniz en kötü şey bu konu üzerinde durmanız olacaktır. Onun üzerine giderek illa sertleşmesini sağlamak, bunun nedeni hakkında onu soru yağmuruna tutmak tam anlamıyla ona baskı yapmak anl***** gelir. Size düşen, bunu son derece normal bir şeymiş gibi karşılamak ve gerekirse onu kırmadan konuyu değiştirmek olacaktır.
  Sorun; Sevgilinizle son derece romantik e yumuşak bir flört dönemi geçirdiniz. Evde ilk kaldığınızda adeta üstünüze saldırdı ve hiç hoşlanmadığınız bir şekilde sizinle sevişmeye başladı. Onun egosuna zarar vermeden ve hevesini kaçırmadan, tavrını nasıl değiştireceksiniz?
  Yapmanız Gereken; ister inanın ister inanmayın, bu durum ona istediklerinizi belli etmek için mükemmel bir fırsat. örneğin ellerinin sürekli poponuzda olduğunu düşünün. Bu sizin hoşunuza gitmiyor. Ellerini yavaşça poponuzdan çekip göğüslerinize yada bacaklarınızın üzerine koyabilirsiniz. Bu arada bunun ne kadar çok hoşunuza gittiğini söylemeniz çok önemli. Sizin de zevk almanızı sağlamak için elinden geleni yapacaktır. Birine bir şeyi kötü yaptığını söylemek , her zaman için iticidir ve ters etki yapar. Oysa başka bir şeyi yapmasını sağlayarak onu övmek, çok daha olumlu sonuçlar doğurur.
  Sorun; Erkek arkadaşınızın penis boyu normalin altında ve bu konuda çok dertli. Krizlere girip göz yaşı dökmek zoruna gittiği için, kendini küçümseyecek espriler yapıyor. Böylece bunu önemsemediğini göstermeye çalışıyor. Oysa bunu kafasına taktığını çok iyi biliyorsunuz. Benim ki tam bir anakonda deyip bayat bir kahkaha patlattığı zaman nasıl br tepki göstermelisiniz?
  Yapmanız Gereken; Bu konu açılmışken bu klasik sözleri hatırlatmak istedik. Boyumu önemli yoksa işlevimi? Tabi ki boy değil işlevi önemli.. Penisin boyunun kadının aldığı zevkle çok küçük bir ilişkisi vardır. 3,5- 4 cm lik bir penis kadının seksten her türlü zevki alması ve orgazm olması için yeterli. Eğer sizin partneriniz penis boyuyla ilgili bir sorun yapıyorsa, ona yapacağınız iki büyük kötülük var; sakın ona penisinin seks hayatını mahvettiğini söylemeyin. Eğer gerçekten böyle düşünüyorsanız, ona bu sebebi hissettirmeden ayrılın. Yapacağınız ikinci büyük kötülük ise, ona düşündüklerinin tamamen yanlış olduğu, penisinin boyutunun son derece iyi olduğu, hatta büyük olduğunu söylemek olacaktır. 1,50 cm lik bir yetişkini çok uzun olduğuna inandırmak doğru olabilir mi? Eğer bu kişi pigme kavminde değilse bu mümkün değildir. Aksine onu aptal yerine koymaya çalıştığınız düşünüp sizden nefret edecektir. Yapacağınız tek şey şu; Penisinin sizi son derece mutlu ettiğini, boyunun umurunuzda bile olmadığını, tek istediğinizin, cinsel yaşamının mutlu bir şekilde devam etmek istediğini söylemeniz olacaktır. Yani gerçeği.. Gerçekten samimiyseniz bunu hissedecek ve size güvenecektir.
  cok sagol bilgilerin icin cadikizcim
  teşekkürler güzel bilgilerin için