Kadınca > Piyasanın Yeni Parfümleri

  image
  orjinalini görmek için tıklayınız  Alexander McQueen`den My Queen

  İşte gittikleri her yerde seksi bir iz bırakmak isteyenlerin parfümü... Baskın olarak tatlımsı parma menekşesi esansı içerse de, içinde bulunan badem, paçuli, vanilya ve beyaz misk esansları da bu parfümün diğerlerinden ayırdedilmesini sağlayan sofistike ve seksi duyguyu parfüme katıyor.
  En çok kime yakışır?Geceleri yaşayan parti kızları için ideal


  Thierry Mugler`den Alien

  Eğer Thierry Mugler`ın tanınmış parfümü Angel`i begendiyseniz, büyük olasılıkla bu yeni parfümüne de bayılacaksınız; çünkü bu parfüm öyle kolayca unutulacağa benzemiyor. Sambak yasemini gibi güçlü çiçek kokularıyla karışan odunsu kokusu öyle yoğun ki, uzun süre kalıcılığını koruyor.
  En çok kime yakışır?Hassas ve ilgi çekmeyi seven kadınlar için ideal.

  Sarah Jessica Parker`dan Lovely

  Sex and the City`nin yıldızı Sarah Jessica Parker`ın piyasaya yeni çıkan parfümü hayramlarını hayal kırıklığına uğratmayacağa benziyor. Parfüm tıpkı dizideki karakter Carrie Bradshaw gibi... Karmaşık ama aynı zamanda alımlı ve şık. Baş döndürücü paçuli, seksi kehribar, yoğun kokusuyla orkide ve tazeleyici bir etkisi olan mandalina özlerinin eklektik karışımıyla karşımıza çıkan parfümün şişesi de yatak odanızda şık bir aksesuar olarak bulundurmanız gereken cinsten...
  En çok kime yakışır?Göz kamaştırıcı tanrıçalar için ideal...


  Jennifer Lopez`den Live

  Ağır kokular sizi bayıyorsa, o zaman Jennifer Lopez`ın Live`ı tam da aradığınız parfüm. İçerdiği egzotik Sicilya limonu, tatlı ananas esansı ve İtalyan portakalı kokuları insana günbatımlarını, sangria ve güneş kremini anımsatıyor.
  En çok kime yakışır?Tüm yıl güneş ve deniz peşinde koşan plaj güzelleri için ideal...
  parfüm demeyin bana yaww sayisini unuttum parfümlerimin cok severim parfümü
  bende bayılırım.Biri bitmeden diğerini alırım.
  parfümsüz yaşanırmı!!!!!!!! çook sağoll
  teşekkürler paylaşımlarınız için
  Lovely le Live denemek isterim