Spor > Kulüpler birligi başkanını arıyor..

  Ankaraspor, Fenerbahçe, Gaziantepspor ve Gençlerbirliği'nin dışında kalan 14 kulüp başkanı, Sheraton Oteli'nde bir araya geldi. Toplantıda Galatasaray Başkanı Özhan Canaydın'ın Kulüpler Birliği Başkanlığı için ikna edilmeye çalışıldığı öğrenildi.

  Ankaraspor, Fenerbahçe, Gaziantepspor ve Gençlerbirliği'nin dışında kalan 14 kulüp yöneticisi, bugün yapılması beklenen Kulüpler Birliği toplantısına katılmayarak Sheraton Oteli'nde bir toplantı yaptı. 14 kulüp başkanı toplantı sonrasında bir araya gelerek basın mensuplarına poz verdi.

  Toplantı sonrasında açıklamalarda bulunan Kulüpler Birliği Başkanvekili Hikmet Tanrıverdi, Kulüpler Birliği içinde birliktelik sağlanamadığı için böyle bir toplantı yapma gereksinimi duyduklarını belirterek, "Bu alternatif bir toplantı değildi. Bundan sonra 14 kulüp olarak ortak hareket edeceğiz. Kulüpler Birliği'nde tek başkan adayı üzerinde anlaşmak için böyle bir toplantı düzenledik. Bu 14 kulüp olarak görüş alışverişinde bulunduk" diye konuştu.

  Hilmi Gökçınar'ın Kulüpler Birliği'ne saatler kala başkanlığını açıklamasını da üstü kapalı eleştiren Tanrıverdi, "Bir gecede aday belli olursa, böyle olur. Tüm kulüpler tek aday üzerinde birleşmeye çalışıyoruz. Özhan Canaydın'ı Kulüpler Birliği Başkanı olması için ikna etmeye çalışıyoruz" dedi. Daha sonra kulüp başkanları, gelecek hafta toplanmak üzere Sheraton Oteli'nden ayrıldılar.
  Haber için teşekkürler gözüm
  ya hiç kusura bakmayın ama canaydın önce galatasarayı yönetsin