Webmaster > vBulletin Forum.php index.html Yapmak

  arkadaslar sanırım burada böyle buraya bakmadım ama tam olarak istediğim bu sitedeki şey Ziyaretciler index.html ye kayıtlı kullanıcılar otomatik olarak forum.php ye yönleniyor ziyaretciler icin bu guzel index.html yi istiyorum kayıtlı kullanıcılar forum.php ye yonlensinler mumkunmudur?
  Sen de hep ince işler peşindesin.:)

  O sitede benim biliyorsun. Ben sana index.html yapmayı göstereyim. Forum.php olayı saldırı aldığımız için yapılan bir uygulama yoksa SEO adına bir faydası yok. Yani ziyaretçilerde üyelerde index.html kullanablirler.

  vBSEO panelinden

  Özel Rewrite Kuralları

  '^index\.php' => 'index.html' bunu ekleyeceksin hepsi bu kadar.
  abi evet azcık öyle sanırım kıl kıl seyleri istiyorum biliyorum ama :)

  abi ben forum.php yaptım sitemin ismini bide bu sayfayı yaptım buna ziyaretciler girsin kullanıcı adını girdikleri gibi forum.php ye yonlensinler nasıl yaparım :)
  Bu konuda bu son mesajım. Ben uygulama amacımı yazdım tutupta her işlevini de burada yazacak değilim.

  yaw ben pek anlamadım bana bi anlatsanıza hele şunu nasıl yapacağımızı?
  abi benim isteme sebebim zaten belli ilk giris sayfasına google yi yönlendirmek seo icinde aslında cok önemli anasayfada max link seviyesi 100 olmalı ama bu vbulletinlerde bu mumkun değil ama simdi bu yaptığım sey sayesinde seo ya da oldukca uygun google icin giris ana sayfası yeni olusturduğum sayfam olacak isteme amacım bu sen neden yaptın bilmiyorum ama ben bu yuzden istiyorum ve böylecede son eklenen konularımı dahada kolay indexleteceğim. yardımın içinde çok tşk ler çok guzel oldu sayfam :)
  ya bende misafirlerin görmesini istiyorum onun için istiyorum zaten pek anlamadım nasıl yapıldığını bir anlatırmısınız?