foto - D3viL
  Komik Aşk Sözleri
  image
  orjinalini görmek için tıklayınız


  image
  orjinalini görmek için tıklayınız


  image
  orjinalini görmek için tıklayınız
  Forum anasayfa gösterimi sorunu
  image
  orjinalini görmek için tıklayınız


  selam arkadaşlar benim yeni kurduğum bir forumda capsda da gördüğünüz gibi Main Categoriy mavi sekilde ama yeni olusturduğum bir bolumdeki Main Category 2 sanki o kategorideki gibi oysa yeni forum ekle diyerek ekledim o bölümü ama ne yaptıysam ayıramadım.

  yani istediğim yukardaki kırmızı oktaki gibi ayrılmasını istiyorum asağıdaki Main Categoriy 2 nin.
  Konu çalma engelleme - gizli linkler
  merhaba arkadaslar kodlarla yapılıyordu sanırım forumda actığımız konuların icine gizli linkler ekliyorduk mesajların icine 2 3 tane su sıralar bi kendini bilmez forum tarafından ne eklesem calınıyor bunu nasıl yapabilirim?
  408 Request Time-out Hatası
  408 Request Time-out
  This request takes too long to process, it is timed out by the server. If it should not be timed out, please contact administrator of this web site to increase 'Connection Timeout'.

  selam arkadaşlar sitede önce bi yavaslama sonrada bu sekilde bir hata meydana geldi admin panelede siteyede giremiyorum suanda ne yapmalıyım?
  Masal istek
  selam arkadaslar ben userbar deilde biraz daha kısa sekilde Ustunde hareketli sekilde pembe tonlarda MasaL Yazan rank istiyorum.
  vBulletin Banlılar Listesi 3.8.x
  Link ölmüş..
  vBulletin video directory video ekleme hatası
  The url is invalid Hatası, The url is invalid Hatası hakkında, The url is invalid Sorunu, The url is invalid Sorununa çözüm

  Merhaba arkadaşlar vBulletin Video Directory video portalını kurdum kategorileri actım uye izinleri ve ftp 777 izinlerini verdim fakat hangi video sitesinden denersem deniyim (google, yahoo, youtube, dailymotion) hepsinde The url is invalid. şeklinde geçersiz url hatası veriyor..
  vBulletin Video Portalı Türkçe 3.8.x
  ben bu eklentiyi vbulletin surumumu tekrar yukselttikten sonra kurmayı basardım, kategorilerimi de olusturdum, ama video eklemek icin

  örnek; http://video.google.com/videoplay?docid=1970132062800531384#docid=-2421656899413110772

  linkini verince eklemek istediğimde. The url is invalid. hatası veriyor dailymotion sitesinden eklemeyi denedim video yu actım yukardaki linki olduğu gibi yapıstırdım.

  örnek; http://www.dailymotion.com/video/xdll3a_sertab-erener-rengarenk-2010-full-a_music

  sorun yine aynı The url is invalid. izinleri 777 yaptım bunlarda sorun yok.
  Soru Cevap'a Ziyaretci Saldırısı Hakkında
  tşk ederim e master
  Soru Cevap'a Ziyaretci Saldırısı Hakkında
  yaptım çözülmedi soru cevap ı misafirlere açtığım için misafir olarak yapıyordu forum izinlerini karıstırırken gozume forum denetlensinmi yi misafirler de hayır yapınca o uye grubunun yazdıkları admin panele geliyor ordan onaylıyabiliyorum hali ile spamlar indexlenmiyor bu şekilde bir çözüm yolu buldum, ama başka çözümler varsa onlarada açığım sevgili e-master
  Soru Cevap'a Ziyaretci Saldırısı Hakkında
  gece saat 3 4 gibi girip yapıyor juhefjwfwö şeklinde başlık acıp yabancı site adresleri yazıp yabancı yazılar yazılıyor, konu acmak için soruya cevap yazdığına gore canlı biri.
  Soru Cevap'a Ziyaretci Saldırısı Hakkında
  Merhabalar arkadaşlar soru cevap bolumunu ziyaretcilere açtığım için sanırım 1 tane şahsiyetin takıntısı oldum.

  sürekli olarak girip spamlarda kullanılan yazılarla konular acıyor soru cevap a ip sini bulup admin cp ip yasaklamadan yasakladım ama sanıyorum proxy kullanıyor yine yaptı aynısını.

  soru cevap sorularına admin onay sistemi gibi birsey varmı yada ne bileyim buna karsı alabileceğim başka önlemler ?
  vBulletin Video Portalı Türkçe 3.8.x
  lisanslı kullanıcıyım sanırım haklısınız onunla bir goruseyim :)
  vBulletin Video Portalı Türkçe 3.8.x
  3.8.4 tü bu eklentiyi gorduğum yerin surumu 3.8.5 ti belki surumdendir dedim ve surum yukselttim 3.8.5 yaptım ama sorun halen aynı.

  ben anlatılanlardan farklı olarak ilk başta birşey yaptım herseyi kurdum tam uye gruplarından izin verecekken izinlerde yazan ing. yazıları cümle arattan türkçe ye çevirdim sonra izinleri verip kaydedince bu sorunla karsılastım sonra sorun bu yuzden olmus olabilir diye eklediğim tum dosyaları defalarca silip baştan yukledim ama ing. ceye geri donmedi cumlelerden yaptığım gibi hep turkce cıktı izinler son olarak cumlelerden yine arata arata ing. yaptım sorun halen devam etmekte.

  sorunumu daha iyi anlatabilmek adına bi anlatım daha..

  Arkadaşar eklentiyi bende kurdum bendeki sorun şundan ibaret. xml yi ürün yoneticisinden import ettiğimde karsıma bu çıkıyor

  image
  orjinalini görmek için tıklayınız


  uye gruplarından izin vermeye kalktığımda misafirler uye grubuna izin verebiliyorum fakat diğer üye gruplarına izin verince asıl uye grubu izin almamıs oluyor ama kopyasını olusturuyor yeni id ile şu şekilde.

  image
  orjinalini görmek için tıklayınız


  Bakın admin grubuna izin verip kaydet dediğimde sizin oluşturduğunuz üye gruplarına kopyalanıyor otomatik olarak..

  İlk resimdeki [Import video-hoster] tıkladığımda karsıma şu çıkıyor..

  image
  orjinalini görmek için tıklayınız


  includes xml klasorunde videohoster.xml diye birşey yok bu sebepten olabilirmi?

  yada ben herkezden farklı olarak eklentiyi kurduğumda izinleri vermeden önce uye grubundaki ingilizce yazanları cumlelerden turkce yaptım sorun ondandır diye de sonra tum dosyaları defalarca silip baştan ekledim ama uye grupları turkçe kaldı bende tekrar olarak cumlelerden ingilizce yaptım ama yine olmadı..

  vBulletin surumum 3.8.4 tü çalışan bir site buldum onun surumu 3.8.5 diye surumumu yukselttim 3.8.5 yaptım yine olmadı..

  admincp den tabloları onar dedim yine olmadı..

  daha yapabileceğim birşey varmıdır sizce?
  vBulletin Video Portalı Türkçe 3.8.x
  üye gruplarından izin verdiğimde ve aşağıdan kaydet dediğimde o üye grubunun aynısını acıyor yeni olarak uye grubuna uye grubunun üstüne kaydetmiyor anlayacağınız ve bu yüzden de video.php ye girip goremiyorum izin yok diyor.

  uye gruplarından sadece misafir grubuna izin verebiliyorum ve misafir olarak ekentiyi gorebiliyorum..

  eklentiyi kaldırmadığım surece diğer üye gruplarına girip birsey değiştirmeden sadece kaydet desem bile o uye grubunu sizin actığınız uye grupları kategorisi adı altında yeni id numarası ile acıyor.
  vBuLLetin aLt ForumLarı AçıLır Menü oLarak GöSterme 3.7.x
  ben yaptım ama hata aldım bu hatanın sebebi alt forum yöneticimin 2.5 sürümü olması olabilirmi ? cünkü 3.8.x diye de vermiş bazı forumlar bunu kimisi sorunsuz kullanıyor kimisi benle aynı hataları alıyor.

  Hata Resmi:
  image
  orjinalini görmek için tıklayınız


  Sorun çözüldü ..
  Mesaj içine tag yapma
  vbulletin de demekki yayınlanmadı daha ama kendi kodlayanlar var dediğin gibi bir kaç sitede var gördüğüm insallah kısa zamanda yayınlanır.
  vBulletin Resimleri Çekme
  tmm e-master tşk ederim ben albümler eklentisini editleyerek admin panelli bişey yaptım az kaldı bitmesine umarım elime yuzume bulaşmaz :)
  Mesaj içine tag yapma
  bir kaç forumda gördüm bunun için eklenti varmı diye sormak istedim.

  yazılan mesajın içinde bazı kelimeler şu şekilde oluyor

  örnek; dün gece bir rüya gördüm ödüm koptu.
  vBulletin Resimleri Çekme
  Başlık umarım doğru olmuştur, benim istediğim şey şöyle forum ana sayfasında aynı üye albüm resimlerini gösterir gibi resimleri göstermek ama üye albüm resimleri yerine istediğim kategorideki resimleri gösterecek bu tür bir eklenti varmıdır yada bu konuda yardımcı olabilecek arkadaş var mı?
  vBuLLetin aLt ForumLarı AçıLır Menü oLarak GöSterme 3.7.x
  bunun 3.8.x için olanı mevcutmu bi yerde gördüm ama olmadı destek te vermiyorlar?
  vbseo sitemap hatası
  evet E-MasteR sırf cevabı paylasmak için geldin sorunu yaşayan arkadaşlar için

  soruyu vbseo resmi sitesine sordum mert bey izinde diye biliyordum dönmüş sanırım neyse sorunun çözümü vbseo sunu 3.5.0 (bu sürüm çok sorunlu) - yada 3.5.1PL sürümüne yükselten arkadaşlar (bu sürümde sorun yok) sitemap larını da 2.6 beta ya güncelleme yapmak zorundaymış aksi halde sitemaplar hata veriyor. vBSeo Sitemap lar için geçerli.

  Bu Arada Her Zaman ki Gibi Bu Konuya da Gösterdiğin ilgi için tŞk Ederim E-MasteR
  vbseo sitemap hatası
  selam arkadaslar vbseo mu 3.5.0 a yukselttiğimde sitemap sorun verdi 3.5.1 PL ye guncellediğimde sorunum duzeldi xml.gz dosyaları acılmıyor bozuk diyordu bu sorun düzeldi google ye sitemaplarımı tanıttım 1 haftadır dizine eklenen 1 dosya var bi baktım yukarda ulasılamayan site sayfasız 3binlere ucmus siteadı.com/a/ seklinde olmus sitemap a diye bir kategori yok ama

  Örnek;

  http://www.siteadı.com/a/26909-tuy-azaltici-ve-bronzlastirici-nemlendirici.html
  0.5704
  2010-08-06T1025+00:00
  monthly
  vBulletin Resimlere Alt Eklemek
  uStad lardan bi cvp bekliyorum
  Önekten ilk seçeneği kaldırma
  E-Master ellerin dert görmesin harika oldu saolasın.
  Önekten ilk seçeneği kaldırma
  Dün Yapmış Olduğum Önek'den İlk Boş Seçeneği Kaldırmak İstiyorum Nasıl Yapabilirim?

  Örnek Önek İsimlerim; Oldu ve Olmadı

  Konu Açarken Başında; Seçiniz - Oldu - Olmadı Seçiniz Hali ile Boş Her Konuda Ben Düzenle Diyip 1. Seçenek Olan Oldu yu Seçmek Zorunda Kalıyorum Kullanıcılara Önekleri Kapadığım icin sadece konulardaki önekleri ben kullanıyorum hali ile düzenlemekten se direk Seçiniz i kaldırıp Oldu öneği seçili hale gelsin istiyorum.
  Sürüm Belirtme Eklentisi
  hata benden kaynaklı e-master Title (Rich Text) demen iyi oldu ben 2 seceneğe de kodu ekliyordum yardımlarınız icin çok tşkler süper oldu.
  Sürüm Belirtme Eklentisi
  e-master konuya bakınca sorun yok ama oneklerden birini sececeğim zaman seceneklerde kod gorunuyor
  Konu Çekme Botu Lazım
  bende denemeyi düşünmüyorum bende duymustum bunu ne kadar doğru bilmiyorum senin gibi ama, bu eklentinin gereksiz olduğunu düşünüyorum. saolun düşüncelerinizi paylastığınız için
  Sürüm Belirtme Eklentisi
  tmm e-master saolasın