Spor > Daumla Yola Devam

  "Daum`la Yola Devam"

  Yönetimimiz ile teknik direktörümüz Christoph Daum arasında beklenen görüşmede, tecrübeli çalıştırıcıyla yola devam etme kararı alınırken, Roland Koch dışındaki yardımcıların görevine son verildi. Kulübümüzden yapılan açıklamada, gerçekleştirilen değerlendirmenin ardından Daum`un çalışmasının sözleşmeyle belirlenmiş çerçevede ve geçen sezonun başından bu yana uygulanan sportif direktörlük modeline bağlı kalınarak yürütüleceğinin kendisine bildirildiği vurgulandı.

  Açıklamada, görüşmede Alman çalıştırıcıyla sözleşmesi ile sınırları belirlenmiş görevleri ve bu görevlere ilişkin ortaya çıkan sonuçların değerlendirildiğine dikkat çekilirken, değerlendirmenin ardından yardımcı antrenörümüz Ayhan Tumani, kaleci antrenörümüz Holger Gehrke ve BT Uzmanı Marcel Daum`un kulüple ilişkilerinin kesilmesinin kararlaştırıldığı kaydedildi.

  Kulübümüzün internet sitesindeki açıklamada, daha sonra şöyle denildi: “Basında Sayın Daum`a atfen çıkan haberlerle ilgili, Daum, haberlerin tamamının uydurma ve yalan olduğunu beyan etmiş, bunun üzerine kendisinden yönetimimize yazılı bilgi vermesi istenmiştir.

  Sayın Daum önümüzdeki günlerde basında yer alan ve kendisinin yalan olduğunu ifade ettiği haberlerle ilgili olarak da bir basın toplantısı yapacaktır. Yarından itibaren kendisinden istenilen sağlık kontrollerinden geçecek olan Sayın Daum, Samandıra Can Bartu Tesisleri`mizdeki mesaisine kesintisiz olarak başlayacaktır.”
  daum iyi bir teknik direktor ama finalleri iyi oynatamiyor

  final maclarinda ona ilac verip evde uyutmak lazimki kupalari alalim
  Bence daum farklı işler peşinde :D
  Hayirlisi artik, Daum sevdigim bir antrönör ama bu iki faciadan sonra ister istemez insanin gözünden düsüyor..
  Yok ya daumu bende seviyorum lakin çok ısrarcı bazı şeylerde mesela guiza kötü diyelim nasılsa iyi olacak diye hep oynatıyor mesela maç içinde takım kötüye gidiyor hiç iyi oyuncu alayım demiyor ya guziadan medet umuyor yada semihden birşeyler bekliyor ...
  daum gitti gule gule