Haber > Şehit ailelerinden Kılıçdaroğlu'na tepki

  Şehit aileleri ve gazilerle biraraya gelen CHP lideri, genel af ve bedelli askerlik vaatleri nedeniyle eleştirildi
  ANKARA - CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Ankara’da şehit aileleri ve gazilerle akşam yemeğinde buluştu.

  Burada, ‘genel af’ ve ‘bedelli askerlik’ vaatlerine yönelik tepkilerle karşılaşan Kılıçdaroğlu’na, "askerliğin bedeli olmaz" diye seslenildi.

  Toplumsal mutabakat ve eşitlik vurguları yapan Kılıçdaroğlu da, ‘Benim adım Kemal’ dedi.

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, şehit aileleri ve gazilerle olan akşam yemeği programına 1 saat gecikmeli katıldı.

  Salondaki her konukla teker teker tokalaşan Kılıçdaroğlu zaman zaman zor anlar yaşadı.

  CHP liderine, “Sayın başkan, genel afla ilgili söyleminiz bizi çok zedeliyor” tepkileri gelirken, en büyük eleştiriyi ise Şehit Aileleri Federasyonu Başkanı Hamit Köse yaptı: "Bu şehitler, gaziler sayesinde siz genel başkansınız..."

  Eleştiriler karşısında "Toplumsal mutabakat olursa genel af olur" diyen Kılıçdaroğlu, bedelli konusunda da "Biz eşitliği sağlayacağız" ifadesini kullandı.

  Askerlik süreleri ve af konusunun seçim vaadi olmasına tepki gösteren Köse'ye, Kılıçdaroğlu bu kez de "Benim adım Kemal" diyerek yanıt verdi.  ''BENİM ADIM KEMAL...''

  Kılıçdaroğlu, Köse'nin başka bir sorusu üzerine, referandum sırasında Hükümetin gazilere bir çok vaatte bulunduğunu ancak bunları yerine getirmediğini belirterek, ''Ben size bir şey söyleyeyim, buna inanmanızı isterim. Benim adım Kemal, Kemal Kılıçdaroğlu... Bir söz verdiysem, o sözü sonuna kadar tutarım. Bana inanmanızı istiyorum'' dedi.


  http://haber.mynet.com/detay/politika/sehit-ailelerinden-kilicdarogluna-tepki/560660  adamın adı keMal kardeşim...söyler söyler size neki.

  Ya sana adını soran oldumuda ikide bir çıkıp" benim adım kemal "diyorsun.
  alem adamsın
  şehit aileleri hakkında bu kadar duyarlı olmanıza saygı duyduk ;)

  pekii,,
  AKP nin teröristleri haburda davullarla zurnalarla karşılattığı zaman,şehit ailelerinin AKP ye lanetler yağdırdığı haberleri neden burda yayınlamadınız diye sormazlarmı insana acaba şimdi
  AKP nin teröristleri haburda davullarla zurnalarla karşılattığı zaman,
  İşi "saf" lığa verme..sende biliyorsun ki davul zurnayla karşılatanlar bdp lilerdi..
  Hani fırsat buldukça "sol" partlerden meclise girenler var ya;)...hani "askerde örgütte silah bıraksın" diyen ve hala chp de milletvekili olan "kandil" ağızlılar var ya;)...hah işte onlar..Hükümet enazından pkk lılar silah bıraksın diye bir girişimde bulunmuştu.. asker silah bıraksın diye değil..ok. anlaştıkmı
  geçin kardeşim kardeşim yaa şu işleri...

  teröristlerin ayağına babammı gönderdi savcıları,müsteşarları,valileri,hakimleri ???

  adamların ayağına seyyar mahkemeler kuruldu yaa,sizler nerde yaşıyorsunuz,nelerden bahsediyorsunuz,teröristlere hakim soruyor usulen PİŞMANMISIN ?,,terörist:hayır değiliz APO istedi dağdan indik demedimi???

  siz kimi kandırdığınızı sanıyorsunuz,cahil dolu bu ülke tamam ama bu kadarda aptal yok karşınızda...

  YUKARDA SORMUŞTUM...
  AKP ŞEHİT AİLELERİ TARAFINDAN DEFALARCA LANETLENİRKEN NEDEN AÇMADIN BURAYA BÖYLE BİR KONU???
  geçin kardeşim kardeşim yaa şu işleri...
  Noldu neye gülüyorsun yokmu adam gibi cevabın,,NEDEN AKP LANETLENDİĞİ ZAMAN AÇMADIN BÖYLE BİR KONU ???
  sanamı soracam nezaman ne konu açacağımı....SEN KİMSİN...ARTİS
  eee bir konu açıyorsan,altından kalkmayı bileceksin ANGUT...
  AÇTIĞIMIZ KONU ORDA ...SIKIŞINCA TERBYESİZLİĞİN TAKINDIN YİNE...İŞİNE GELMİYORSA YORUM YAZMA..O LAFIDA AYNEN SANA İADE EDİYORUM..ASKERDE ÖRGÜTTE SİLAH BIRAKSIN DİYENLER SENİN YERE GÖĞE SIĞDIRAMADIĞIN PARTİDE...AMA MİLLET SIĞDIRACAK 12 HAZİRANDA PKK UŞAĞI KANDİL AĞIZLILARA.MERAKLANMA
  sende akıl olsa benim ağzımı bozma nedenimin senin "ARTİST" yakıştırman oldugunu anlardın gerçi bilmiyor değilsin ama işine gelmiyor,yıllardır maindeki TÜM AKP ŞAKŞAKÇILARI biliyorki bana bu tür sıfatlar söylenmeden ben hayatta böyle kelimeler söylemem...

  asıl sıkışan sensin,ısrarlı sorularıma yanıt veremedin ve ağzını bozdun...

  diğer konuya gelince,,senin gibi CAHİL ler,bunu anlamak istemez,çünkü sizler AKP nin şakşakçısı olmuşsunuz yaptıkları doğruda olsa yanlışta olsa...

  CHP diyorki; PKK silahı bırakırsa,eylemlere katılmamış olan üyelere af düşünülebilir nedir bundaki sakınca ???

  CHP diyorki; PKK silahı bırakırsa zaten ASKERDE SİLAHI BIRAKIR... silahı bırakır deyince tamamen bırakacak hali yok ya,vatan için kim nöbet tutacak,kim eğitim yapacak vatan koruması için tabiiki asker,,YAHU ASKER TAMAMEN SİLAH BIRAKIRMI CAHİLMİSİNİZ SİZ ???

  CHP bedelli askerlik istiyor AKP karşı çıkıyor,,, PEKİ TAYYİP'İN OĞLU 21 GÜN ASKERLİK YAPMAYA HAKKI VARDA,BAŞKASININ NEDEN YOK ;)

  Hepsinide boşverdim,,SİZLER NE KADAR ASKERCİ KESİLDİNİZ BAŞIMIZA YAAA ????
  UZATMA ALDIN CEVABINI....SANAMI SORACAM... SENDENMİ İZİN ALACAM KONU AÇARKEN..SEN KİMSİN
  hiç cevap alamadım çünkü veremessin,hiç bir zamanda veremedin,ne zaman sıkışsan böyle kıvırıp kestirdin bitirdin konuları,ve senin gibi şakşakçıların tek yaptıgı bu zaten...

  bu arada beni tahrik edip duruyorsun SEN KİMSİN cümleleriyle,sana bir cevap veririm 9 ay rüyalarına girer insanı tahrik etme ;)
  İstersen foruma bir anket düzenleyelim ve kimin nasıl kıvırdığını millet oylasın he...ne dersin?;)
  1 ncisi şurda söylediklerimin hiç birine cevap veremedin kıvırıp durdun ve hala kıvırıyorsun ...
  2 ncisi maindeki her anket benim aleyhime çıkar çünkü %70 iniz aynı değirmenden çıkmışsınız sizler.
  1 ncisi şurda söylediklerimin hiç birine cevap veremedin kıvırıp durdun ve hala kıvırıyorsun
  Ne o sorgudamıyız! komsermisin yoksa cumhuriyet savcısımı;)

  "askerde örgütte silah bıraksın" diyen kandil agızlılarla ilgili açıklamanda takdire şayandı ayrıca
  sorguda değilsin ama,yazdıklarına adam gibi cevap yazıyorsam,adam gibide cevap istiyorum olay bu ;) saçma buldugum şeylere cevap istiyorum doğal değilmi ??

  verdiğim cevap çok doğru ama dediğim gibi işinize gelmiyor ;)
  saçma olan ne..haberde şehit yakınları kılıçdaroğluna "genel af" dan duydukları rahatsızlığı iletmişler oda cevap olarak "benim adım keMal " demiş..
  haberle ilgili söyleyeceğin birşey varsa söyle...başka bir konu ile ilgili söylemek istediğin birşey varsa onuda söyle..ki söyledinde zaten...bende sana "sendenmi izin alacam sen kimsin" türünden şeyler söyledim..

  eğer o haberlerle ilgili bir merakınn varsa google da ara getir paylaş söyleyeceğmiz bir şey olursa bizde söyleriz..ok;)
  yok senden cevaplarımı DANSÖZ gibi kıvırtmalarınla almış oldum bunlar bana yeter ;)
  hadi kal sağlıcakla ;)
  noldu yaa...nededik şimdi..yoğsam haberide okumadanmı yazıyodun buraya...Şehid ailelerinin bu yakınmasına cevap olarak "benim adım keMal" dediğinden haberin yoktu herhal..kıvırmakta haklısın
  benden aldıgını banamı satıyorsun,bir şeye cevap veremeyen DANSÖZ

  sana bu konuya ilk verdiğim cevabı alıntı yapıyorum ve aynı soruyu yine soruyorum ve burda bitiriyorum ADAMSAN KIVIRMADAN CEVAP VER ;)

  şehit aileleri hakkında bu kadar duyarlı olmanıza saygı duyduk

  pekii,,
  AKP nin teröristleri haburda davullarla zurnalarla karşılattığı zaman,şehit ailelerinin AKP ye lanetler yağdırdığı haberleri neden burda yayınlamadınız diye sormazlarmı insana acaba şimdi
  İşi "saf" lığa verme..sende biliyorsun ki davul zurnayla karşılatanlar bdp lilerdi..
  Hani fırsat buldukça "sol" partlerden meclise girenler var ya...hani "askerde örgütte silah bıraksın" diyen ve hala chp de milletvekili olan "kandil" ağızlılar var ya...hah işte onlar..Hükümet enazından pkk lılar silah bıraksın diye bir girişimde bulunmuştu.. asker silah bıraksın diye değil..ok. anlaştıkmı
  "
  bu cevabı vermiştik..ama "kandil" uşağı şerefsizlerin hoşuna gitmedi tabi suratlarına çarpılması;)
  yok bu kıvırdığın bir FİGÜR dü sadece,, cevap değil...

  neyse kal sağlıcakla ...
  sana bundan sonraki matinelerinde başarılar.;)sağlıçakla kal sende