Sanat > Garfield

  image
  orjinalini görmek için tıklayınız


  Der faulste Kater des Universums sorgt für mächtig Action - und rettet dabei seinen ärgsten Widersacher


  Zeichentrick-Komödie Bequem vor dem Fernseher Lasagne schmausend ist das Leben für Garfield in allerbester Ordnung. Bis sein "Dosenöffner" Jon es wagt, Odie - einen Hund - ins Haus zu holen. Die tölpelhafte Töle versetzt Garfield in tiefe Katerstimmung und er beschließt: Odie muss weg! Doch als das Hündchen tatsächlich verschwindet, bekommt der faule Kater Katzenjammer. Mit ungeahnter Energie begibt er sich auf die einzige gefährliche Mission seiner neun Leben: Krallen ausfahren und Odie retten...
  Kedi cephesinde değişen bir şey yok...  Yaklaşık 25 yıldır hayatımızda olan, çizgi dünyasının en önemli karakterlerinden Garfield, uzun bir bekleyişin ardından sonunda beyazperdede. Tanıdığımız, miskin ve tembel karakterinden pek bir şey kaybetmeyen kedimiz, bu ilk sinema macerasında, yeni ev arkadaşı olan Odie adlı köpek kaçırılınca, tüm bezginliğini rafa kaldırıp, kendini tehlikeye atıyor.
  Evet filim cok cok güzel, ayni komiklerdeki gibi yapmaya ugrasmaislar..ve baya da benzetmisler...izlemenizi tavsiye ederim.
  Tavsiye ederim ben baktim

  Trailer
  izlemeye değer
  Süper ya izlemek gerek
  O ZAMAN İZLEYELİM BAKALIM NASIL
  thank you
  İzlerken çok keyif almıştım...
  Süper İzlemeye Deger.
  Gercektende Super ßır Fılm Ya Koparsınız Izleyın Mutlaka
  izlemeye değer dans etme sahnesine bayılmıştım zor ayılttılar
  bakalım nasl
  evet bende izlemek istiyorum nasıl izleebilirim
  izleyip görecem