İslam > Toplu Temizlik Duamiz Neccini1- Kurtar Beni Duamiza okuma yasagi (6 Ocak 2017)

  image
  orjinalini görmek için tıklayınız


  Kişiliklerden Kurtulmak icin Toplu Temizlik Duamiz "Neccini1- Kurtar Beni" Duamiza okuma yasagi

  image
  orjinalini görmek için tıklayınız


  (Kar©glanin 6 Ocak 2017 Vaazi)


  image
  orjinalini görmek için tıklayınız


  image
  orjinalini görmek için tıklayınız


  قَالَ رَبِّ نَجِّنِي مِنَ الْقَوْمِ الظَّالِمِينَ

  Sadakallahul Aziym KASAS Suresi 21. ayetten pasaj
  Euzubillahimineşşeytanirracim
  Bismillahirrahmenirrahim

  Okunuşu: “Rabbi neccinî minel-kavmiz-zâlimîn.”

  Anlamı: “Ey Rabbim! Beni zalimler güruhundan kurtar.” (Kasas, 28/21)


  Rivayet olurki :
  Hz ibrahim zina edenleri gördü, ve ona göre bu yasakdi, ve Allaha dua etdi "Zinakarlarin helak olmasi icin" Allah ricalen kabul etdi ve o günküleri helak etdi, sonra bazi münafiklari gördü ve hemen yine dua etdi, münafiklari helalk etmesi icin, ve dua ricalen kabul oldu. ve sonra yine yalancilari gördü yine dua etdiki : Allah, bakdiki yeryüzüdeki kullari azalmaya başladi ve "ey ibrahim benim kullarimi rahat birak" buyurdu.

  "Allâhumme salli alâ Muhammedin ve alâ âli Muhammed. Kemâ salleyte alâ ibrâhîme ve alâ âli ibrâhîme inneke hamîdun mecîd"
  "Allâhumme bârik alâ Muhammedin ve alâ âli Muhammed. Kemâ bârakte alâ ibrahîme ve alâ âli ibrâhîme inneke hamîdun mecîd"

  Yolculugumuza başliyoruz :

  Biz yaklaşik olarak 2010 ile 2012 seneleri arasinda, tam tarihi bilmiyorum, bir dua bina ettikki isminide Neccini duasi 1 - 2 - 3 koyduk. bu Neccini duasinin, şimdiki zikri raşidi evradimizdaki neccini duasi ile alakasi yokdur.
  Ve o eski Duanin aciklamasinada şunu yazdik

  "NECCiNi-KURTAR BENi DUASI

  Bu Dua, Nuh Aleyhiselamin ümmetinin, onun islama cagirmasina icabet etmemelerei üzerine, artik Hz Nuh yorulur, ve necini duasini yapar, ve firtina kopar ve Sel ve Tufan olur, kocaman dünya, kafirden küfürden, zalimden zulumden, fasikdan fisikdan, müşrikden, vahşiyattan ve her türlü kötü cibillyatli, hayvanlardan, ve onlarin ahlaklarini taşiyan kötü kişilikli insanlardan, ve kötülükten temizlenir.
  Bu bizim "Neccini" duamizda, o duaya atfen bina edilmiş bir duadir. Bu duanin hikmeti ve azameti cok büyüktür, okuduktan sonra sel basma ve su afetleri görülebilir.

  Bu duanin, dünyada ve cevremizde temizlik icin okunmasi tavsiye olunur, etrafimizda zalim ve günahkar dinsiz cogaldiysa, bu dua ile rabbimizin yardimi ile temizlik istenir.
  Ancak bu temizlik toptan temizlikdirki, önce o kötü kişilerin cibilliyati olan, börtü böcük ve hayvnlarda helak olur, yani sivrisinek öldürmek degil, batakligi kurutmak gibi olan, daha hatta, bazilarini henüz insan olmadan, onlarin börtü böcük hallerini, ve bazi insan olmuş hallerini, helak edip temizlemek oldugundan, okunmasi cok hassas ve, bir nevi tehlikeli bir duadir

  Cok SIK OKUNMAMAMALIDIR, HAFTADA BIR KEZ, iKi KEZ OKUNUR, TESiRi GÖRÜLDÜMÜ OKUMA KESiLiR, HAKKIN ADALETi, HAKLIYI HAKSIZI AYIRT EDECEKDiR INSALLAH BU DUANIN HÜRMETINE"

  diye uyarmişdik, görüyorumki bazi sayfalarda bu dua, o uyari kismi alinmadan, sadece dua kisimi yayinlanmiş, yahut duanin esrarini bilmeyenlerin elinde oyuncak olmuşki, dedikki dikkat tesiri görülünce okuma kesilir, ve öyle olunca işde bazi bilgisizlerin okumasi yüzünden dünyda sel felaketleri cogaldi, ve bu duayi gördügünüz sayfalarda, veya okudugunu duydugunuz kimseler, bu uyari kismina dikkaet etmiyorlasa, onlari uyarin, ve artik bu duayi okumayi kesin. amma yine elimizde mevcut duracak inşallah, zikir evradimizin icine yeni versionda ekliyecegiz ancak, Bu Azametli dua neymiş diye dahi okuyan kimse, önce duayi okumadan niyet etsin, desinki "Ya Rabbi, dua niyetine degil, bilgi sahibi olmak icin okuyorum" diye dua ve niyet edipde oksun, ve sonra duanin esrarini ögrenince, sadece bazi hassas durumlarda, ve onlara okumasi ilham edilince okusunlar. Duanin metnini vaazin sonuna ekledik, ve niyetinide başina yazdik, önce o niyetle okuyun, ve kalbiniz kanaat getirince esrari ve hikmeti üzre okursunuz.

  -------------

  Bir olay başina gelmeden, en son durum, senin icin birinci wahl yani birinci secim, birinci şık demek, o aanin icin en iyi hal, onda gizli, sen onu begenmezsen, ondan sonraki ikinci wahl, yani hani mal vardir 1. kalite ikinci kalite veya kagit vardir birinci hamur, ondan sonraki ikinci hamur,.. dördüncü hamur gibi.başina gelen ilk olay en kolayi, sen onu gecebilirsen, gecersin, daha sen baştan onu begenmezsen, vay haline, ikincisinde daha zor soru var. bazilari imtihanlarda zor sorudan başlar, yarim saat o zor soruyu cözecen derken, imtihanin saatinin yarisi biter, sonra kalan zamandada, iki soru daha cözer, ve zman kaybindan kaybeder. Bazilari önce kolay sorulari cöözer, zorlari en son kalan zamanda cözmek icin pas gecer, ve zamandan kar edip ve kolaylari cözmekden kazanir gecer.

  ---------------
  Hülya Avşar gibi birisini, Kaya birakdi gecdi ve Hülya kadar güzel olmayan başka bir kadinla yeniden evlendi.
  Yine Hz Yusuf un sonradan hanimi olan züleyha, firavun karisi idi ve MISIR Saltanati gibi gibi saltanat sahibi birinin, malini saltanatini bir köleye satti gecdi. Daha o zman yusuf peygamber degil, bir köle, Züleyha ne istedi? o nunla zina etmek istedi. Hz. Yusuf ben yapmaan dedi. peki ne oldu, sana birinci wahl olarak o lokma cikdi be yusuf. sana bu lokma var yersen. Bu lokmayi amma temiz, amma kötü cirkin ye. sana bu lokma var yusuf. Hz Yusuf "ben Allahdan korkarin senin ile zina etmekden" dedi ve hapse düşdü, şu oldu, bu oldu en son, züleyhada yusufda yaşlandi, yine Allah onlari karşi karşiya getirdi, ve dedi Züleyha : "ey yusuf sen Allahin peygamberisin, dua et de, eski genclik güzellik geri gelsin, ben seninle evlenebilen" dedi. istek ayni istek, daha ilk günkü gibi taptaze duruyur. yani senin lokman olan elma nin, seni istemesi, senin elmayi istemenden daha cok diye düşün. ve züleyha yusufun yiyecegi elma olsun, amma onu yabanci dalda bitmiş iken koparip yersin, haram lokma gibi olur. amma sonra o bag sahibi koparipda, ya sana paran ile satip yiyince, yada koparip sana ikram olarak o elmayi verir, amma her iki haldede elma senin lokman, öylede yersen böylede, senin lokman, ilk wahl başina gelen birincihal en kolayi, birinci hamur, ikinci hal, ikinci hamur, soru daha zor, ücüncü dördüncü hala daha zor, sen düşün, bunu dedik diye zina helaldir demedik amma, sonuca bakinca görüyorzki, o lokma yusuf lokmasi amma, şu an başkalarinin elinde bahcesinde, sana gelesiye, bazen uzun sürer, zaman lazim, bazen sen gidip dalindan koparirsin, yoksa sana gelsin diye beklersen yufu ve züleyha gibi ömür biter yaşlanirsin, KADI nin keyfi yetesiye ahalinin cani cikar demişler, öyle olunca, yani elma senin icin yaratilmiş, o bir kilo elma elma olmadan, daha rüzgar döllemeden önce, mesela rüzgar afrikadaydi, sonra geldi türkiyeye ve dölledi, daha cicek o lokma, ve bilmem kimin bahcesindeki bir elma olacak, ve amca teyze koparip satilcak, sana gelcek amma, o lokma senin olacak diye yazildiysa, ister git tohumken al, ek bic yetişdir, kendin kopar ye, ister birak rüzgar gelsin o senin icin döllesin, ve sonra sahibi amca koparsin, kasalasin pazara getirsin, sende al ye, ister o köye git, orda o amcaya de ki : ben şu elmayi begendim, parasine veren kendim koparan da yiyen de secenek bol, amma işde, ilk wahl birinci durum, birinci hamur kolay soru, en iyisi, ikinci soru zor.

  -----------
  Mustafa hoca diyorki, iyi olan, insanlara iyi olarak, güzel olarak, latif olarak anlatilmali verilmeli diyor, öylemi peki ? Yani diyor ki güzel vaaz eden, ince ince konuşanin sözü geckin olur, bagiran cigiraninki gecmez diyor, öylemi bakalim. Hani ilac hasta icin iyi birşeydir amma, bazilari hapi yutamaz, zor yutar, hicde öyle yag gibi yumuşak,şeker gibi tatli degilir bazi ilaclar, hatta bazi ilaclar ise igne yolu ile zerkedilir, başinda bir aci vardir, acitarak verilir, öyle olunca, hani güzel olan güzel yoldan verilcekdi, artik sen kiyas et bakalim.

  --------

  Bilgisayardaki note padi ac, bir not yaz, kaydet kapat, sonra bilgisayarin ana duvarina bakinca, o yok. Taaki kaydettgin ordneyi (Dosyayi) bulup onu oradan acasiya, bir daha o not yokdur. ve o notu tekrar acinca o hatirladi degilmi. Bilgisayarda kaytli olmasi, seni onun her an hatirlmana fayda vermez, birşey ifade etmez, onun bilgisayiarin bilmem falan yerinde olmasi farketmez, ancak o bulundugu dosya dizinine gidince, ve onu acabilcek bir programla acinca, o ekrandan acilipda okuncak görülcek hale gelince, o zaman hatirlatir bellidir yoksa , sen onu arayip bulmazsan birde unuttuysan cok uzun birşeyse, onu yeniden okumayinca hatirlayamayabilirsin. ve diyorlarki bazilari ben cinleri görüyorum, onlarla konuşuyorum, ve hatta evliyim falan diyenlerde var, ve bazi bilim adamlari diyorki, Eger senin DNA nda bu kayitli ise atalarin dedelerinden bir gören olduysa sen onlari görebiliyon, yoksa DNA da yok ise, baksanda görmüyon onlar konuşsada duymuyon diyorlar. hani bazi resimler vardir eski tebrik kartlari, şöyle cizgi cizgi naylon folia vardir üstünde, ve iki tane resim ic icedir, ancak resmin duruşunu biraz egip bükünce, resimin birisi görülür, beri yana bükünce egince ikinci resim görülür, hani bazi muzipler, kadin resmi yapmişlar, ve yan getirince o kadinin mayolu resmi gözükür, normal halde giyinikdir falan filan işde. yine başimizdan gecen bir olay ile anlatayim avusturyada yeniyim, taş ocagindayin, ve bir durum oldu, eniştem ben ve eniştemin kardeşleri büroya gitdik, ve büroda sekretrlikde birşeymi imzalayacagiz neydi hatirlamiyorum, amma orada duvarda takvim var, eniştemin kardeşi diyorki, takvimdeki taşlarin üstünde yatan ciplak kadin resimini görüyonmu diyor, ben bakiyon öyle bir resim yok, doga manzarasi gibi birşey var, halbuki o takvim, o dedigim iki resimli mukavva kartlar gibi falan degil, yani yan bakinca başka gözükcek falan degil, ve o kardeşi bakiyor görüyor, beriki görüyor, eniştede görüyor, ben bakiyon birşey yok. yani kardeşim orda bir cin veya peri resime girmiş, hani derlerya hazineleri cinler tutar, ve meşhur anlatirlar, karşina kadin cikar ve elbislerini soyundukca elbiseleri altin olur, ve sana sorar en son bunuda cikaranmi diye, senin konuşmaman lazimmiş, konuşursan seni ya öldürürlermiş, yada sakat felc ederlermiş deniyor, işde burada onlar başka boyutta, sen onlarla sesli olrak konuşmayacan, hani cocuklarda melekleri 2 yaşina kadar görürler, ve akli başinda degildir onlar, ve ne zaman akillari erdi, ve onlarla konuşmaya almaya vermeye başlaycak ve şurada melek var biri var diyecekken ve gözüne perde inermiş, onlari ele vermesin diye, işde bizler melekler ile ve cinler ile, ayni ortamda, hatta üst üsteyiz, ayni o iki resimli kartlar gibi, sadece derece ve açı farki var, ve bazilarinin görme açisi, daha dogmadan onlari görmeye elverişli vaziyette dizayn edilmişler, bunun sebi ise Soyu Süleymana dayananlar onlari görebiliyor, cünkü süleyman onlari gördü, ve ona hizmet ettiler onlar, ve DNA yapisi Süleymaninkinden olan Herkesde, bu hafiza kayitli, bir kere gören, yeni versionu olan dogumlarinda bir daha görünce hatirliyor, amma bilmiyenlerda kayitli degil bazilarindan ise saklanmiş.
  öyle olunca işde insanogluda, Taaa Hz Ademden bu yana her bilgi, DNA zincirine eklene eklene gelmiş, ve bu bilgi dürülü vaziyette, insan işde zikir ve tefekkürler ile, işde o DNA sindaki kayitli olan bu bilgileri, ana ekranin önünde acarak görünür hale getirir, ve eger sen buna gayret edipde seyri süluk etmezsen, her ne kadar sen bir alem, kücük alem isende, sen o alemde neler var bilemezsin, ne nasil calişir, ne nasil işler, bilmezsin. işde zikir ve fikirler ile sana o katmanin melekeleri, o katmandaki peygamberi ve bilgilerini bildirir. ve kemalat ve tekamül, bu billgílere ulaşma yetisini kazanmak icindir. yani bütün alemin bilgisi icinde derc olmuş vaziyette, sana kalan onlari aydinlatip, yani dosyasini ordnesini bulup acmak, ve okumak, yani kainat kitabini okumakla ile olur bu da. ve ben her ne kadar yaklaşik 2006 dan beri vaaz etsemde, bende bazi söylediklerimi beynimin ordnesinin birisine attim, ve onlar bende kayitli ve fakat, bazilarini unutmuş olabilirim, amma işde onlari yeniden acmak hatirlatcakdir, o yüzden işde atalar demiş, yazilmayan ilim kaybolur demişler . Allah bile bu düzeni böyle koymuş, her yeni bilgi, yeni dogan cocugun DNA sina kaydolmakda, ve zincir bir ileri gecmekde, ve işde bizler melekler ile cinler ile sadece boyut farki yüzünden görüşüp anlaşamiyoruz, ve onlarda biz gibiler, hatta yine reptillianlar denenlerde buradalar, ve onlar cennetten kovulan RIDVANIN soyu, yani öyle olunca, isa ya ölüleri diriltmesi, ve hastalari iyi etmesi ve birde, bir camurdan canli yaratabilmesi ögretildi, muhammede mescidi hrmadan mescidi aksaya tayi mekan ve ogünden zamanin sonuna kadar tayyi zaman etmesi ve gelecege mirac etmesi ögretildi, davuda demiri işlemesi, süleymana cinler ve hayvnlarin dili ve şeytanlari cinleri yönetmesi ögretildi, yine yusufa rüya ilmi, ve birde yaşlandikdan sonra tekrar genclige dönülmesi ögretildi, yani genc kalmanin SIRRI hz yusufda, öyle olunca DNA da biryerlerde kayitli amma, onu arayip bulmak bize kaliyor, işde yine süleyman ve askerinie işinlanma ögretildi, yine HIZIRA zamanda yolculuk ögretildi, yani Hepsi hepimizin icinde bir yerlerde sakli duruyor, sadece o dosyayi bulup da acabilen yine o bilgiye ulaşabilir. ve bu da bir frekans ile mümkin, ve frekans ise bir zikirin belli sayida cekilmesi sonucu bedenin o DNA zincirine varmasi ile olur, ve her odacik önce karanlik, amma odacigin işigini yakinca, icinde bir hazine gizli, ve o kapinin anahtari bir frekans, ve Allahin bir esmasinin zikiri ile mümkin, ve aynen facebook nick isminiz ve şifreniz gibi, dogru kimse, dogru passwort ile giriş yapabilir o odaciga ancak.


  Rabbim, Ahir zamanda bize sakli kalmiş olan, zamanda yolculuk, ve yine tayyi mekan, tayyi zaman ve işinlanma, ve genclik ve genc kalmanin SIR larini da ögrenmeyi, ve bilip bulmayida nasip etsin inşallah.

  ---------------------------
  DiKKAT NECCiNi-KURTAR BENi DUASI BUDUR
  "Ya Rabbi, dua niyetine degil, bilgi sahibi olmak icin okuyorum"

  Euzubillahimineşşeytanirracim
  Bismillahirrahmenirrahim

  Rabbi neccini minel kavmil kafiriyn
  Ve ente erhamurrahimiyn
  Rabbi neccini minel kavmil müşrikiyn
  Ve ente raufurrahimiyn

  Rabbi neccini minel kavmil münafikiyn
  Ve ente erhamurrahimiyn
  Rabbi neccini minel kavmil müfsidiyn
  Ve ente raufurrahimiyn

  Rabbi neccini minel kavmil müsrifiyn
  Ve ente erhamurrahimiyn
  Rabbi neccini minel kavmil şamatatýyn
  Ve ente raufurrahimiyn

  Rabbi neccini minel kavmil müneccimiyn
  Ve ente erhamurrahimiyn
  Rabbi neccini minel kavmil zalimiyn
  Ve ente raufurrahimiyn

  Rabbi neccini minel kavmil hainiyn
  Ve ente erhamurrahimiyn
  Rabbi neccini minel kavmil lainiyn
  Ve ente raufurrahimiyn

  Rabbi neccini minel kavmil vahişiyn
  Ve ente erhamurrahimiyn
  Rabbi neccini minel kavmil kaşifiyn
  Ve ente raufurrahimiyn

  Rabbi neccini minel kavmil sahiriyn
  Ve ente erhamurrahimiyn
  Rabbi neccini minel kavmin neffasatil ukadiyn
  Ve ente raufurrahimiyn

  Rabbi neccini minel kavmil aduvviyn
  Ve ente erhamurrahimiyn
  Rabbi neccini minel kavmil mudzilliyn
  Ve ente raufurrahimiyn

  Rabbi neccini minel kavmil vesvasil hannes
  Ve ente erhamurrahimiyn
  Rabbi neccini minel hannes ellezi minel cinneti vennas
  Ve ente raufurrahimiyn

  Rabbi neccini minel kavmit tabuduşşeytan
  Ve ente erhamurrahimiyn
  Rabbi neccini minel kavmil asi vel nisyan
  Ve ente raufurrahimiyn

  Rabbi neccini minel kavmil keazibiynel tükezziban
  Ve ente erhamurrahimiyn
  Rabbi neccini minel kavmil ehli bidat
  Ve ente raufurrahimiyn

  Rabbi neccini min amelişşeytan ve hizbuhu
  Ve ente erhamurrahimiyn

  Rabbi neccini min ameliddeccal ve hizbuhu
  Ve ente erhamurrahimiyn

  Rabbi neccini minel kavmil zina
  Ve ente raufurrahimiyn

  Rabbi neccini minel kavmil mücrimiyn
  Ve ente erhamurrahimiyn
  Rabbi neccini minen nazarel hainiyn
  Ve ente raufurrahimiyn

  Rabbi neccini minen nazarez zalimyn
  Ve ente erhamurrahimiyn
  Rabbi neccini minen nazarel hasidiyn
  Ve ente raufurrahimiyn

  Rabbi neccini minen nazarel aduvviyn
  Ve ente erhamurrahimiyn
  Rabbi neccini minen nazarel münfekkiyn
  Ve ente raufurrahimiyn

  Rabbi neccini minen nazares sahiriyn
  Ve ente erhamurrahimiyn
  Rabbi neccini minen nazarel kaşifiyn
  Ve ente raufurrahimiyn

  Rabbi neccini minen nazarel kafiriyn
  Ve ente erhamurrahimiyn
  Rabbi neccini minen nazarel müşrikiyn
  Ve ente raufurrahimiyn

  Rabbi neccini min tefekkürü küfr
  Ve ente raufurrahimiyn
  Rabbi neccini min tefekkürü şirk
  Ve ente raufurrahimiyn
  Rabbi neccini min tefekkürü isyan
  Ve ente raufurrahimiyn
  Rabbi neccini min tefekkürü zulum ve nisyan
  Ve ente raufurrahimiyn
  Rabbi neccini min tefekkürü fiski fücur

  Ve ente raufurrahimiyn
  Rabbi neccini min tefekkürü zina
  Ve ente raufurrahimiyn
  Rabbi neccini min tefekkürü cürüm
  Ve ente raufurrahimiyn
  Ve salli a la seyyidina muhammedül emin
  Vel eman el eman el eman el eman ya rabbel alemiyne amiyn  Neccini 2.Bölüm

  Rabbi Yeşfeul mü minin
  Ve ente şifael mü minin

  Rabbi Yeşfeul müslimiyn
  Ve ente şifael müslimiyn

  Rabbi Yeşfeul mühtedin
  Ve ente şifael mühtedin

  Rabbi Yeşfeul müşfikiyn
  Ve ente şifael müşfikiyn

  Rabbi Yeşfeul mutasarrifiyn
  Ve ente şifael mutaSARRIFIYN

  Rabbi Yeşfeul HALiMiYN
  Ve ente şifael SELiMiYN

  Rabbi Yeşfeul AAAlimiyne
  Ve ente şifael muallimiyn

  Rabbi Yeşfeul naimiyne
  Ve ente şifael en amiyn

  Rabbi Yeşfeul mazlumiyne
  Ve ente şifael mazlumun

  Rabbi Yeşfeul sadikiyne
  Ve ente şifael musaddikiyn

  Rabbi Yeşfeul vahişiynel mücrimune
  Ve ente şifael hayatel tercüman

  Rabbi Yeşfeul kaşifiynel mükaşefetiddiyni islam
  Vessiratel mü minine ve enames salihiyne ve şüheda ve nebaten nebbiyyyine ve rasulallah
  Ve ente şifael mü minin müslimiyn saliyhiyn şüheda ve nebiyyine ve rasulune cemiiiyn

  Rabbi Yeşfeul musa ve ashabiyn
  Isa ve ashabiyn mehdi ve cemeatiyn
  Ve ente şifaes sadikiynel sirateş şereatıyn

  Rabbi Yeşfeul halikiyn
  Ve ente şifael mahlukiyn

  Rabbi Yeşfeul refikiyn
  Ve ente şifael merfukiyn

  Rabbi Yeşfeul gaametiyn
  Ve ente şifael ehli istikametel mü minin

  Rabbi Yeşfeun naas
  Ve ente şifae insane ellezi zaaifun bel şeytane aduvvin mübiyne minel cinneti vennas

  Rabbi Yeşfeul Abdullah
  Ve ente şifael mü minine taabudallah

  Rabbi Yeşfeul müttekiyne
  Ve ente şifael müttekiyn

  Rabbi Yeşfeul siddikiyne
  Ve ente şifael müsaddikiyn

  Rabbi Yeşfeul veledi vel benatil gayri reşidiyn
  Ve ente şifael Raşidiynel mürşidiyn

  Rabbi Yeşfeul failiynel men faale arifiyn
  Ve ente şifael marufun

  Ya kahhar DECCAL VE ORDUSUNU KAHREYLE
  Ve ente kahharul aziym

  Rabbi Yeşfeul mü minine bi sahibi adabel islam vel müslimun
  Ve ente şifael sahibu ahlakel melekiyn

  Rabbi Yeşfeul mü minin bi sahibi kalbil mutmainniyn
  Ve ente şifael tatminiyne bil iman

  Rabbi Yeşfeul mü minine sahibi firaset
  Ve ente şifael mü minine ellezi nazerel min firaset

  Rabbi Yeşfeu tatmeinnel kulub heze min ile zikrullah
  ellezi şifael mü minine heza vallahi kitabullah furkanullah kerimul kitap kelamullah amiyne salavatullah ve selamullah alennebiyyine muhammedun rasulullah


  Neccini 3.Bölüm

  Essalatu vesselamu aleyke ya rasulallah
  Essalatu vesselamu aleyke ya habiballah
  Esselatü vessselamu aleyke ya şefiallah
  Essealtü vesselamun aleyke ya azizallah
  Esselatü veselamu aleyke ya seyyidinel evveliyne vel ahiriyne ve selamün alel mürseliyne vel hamdülillahi raabbil alemiyn
  Amiyn amiyn bi hurmeti taha ve yasin
  Istecib duaene ya rabbel alemiyn
  --oOo---  [color=#00ff00]أَللَّهُمَّ أَرِنَا الْحَقَّ حَقاً وَ ارْزُقْنَا اتِّبَاعَهْ وَ أَرِنَا الْبَاطِلَ بَاطِلاً وَ ارْزُقْنَا اجْتِنَابَهْ


  ''Allahım! Bizlere, hakkı Hak gösterip ona tabi olmayı, bâtılı da Bâtıl gösterip ondan yüz çevirmeyi nasib eyle..! ''

  [color=#009900]وَآخِرُ دَعْوَاهُمْ أَنِ الْحَمْدُ لِلّهِ رَبِّ الْعَالَمِينَ

  Ve âhıru da'vâhum enil hamdulillâhi rabbil âlemîne,
  Amiyn.
  Elfatiha maassalavat.

  [color=#00ff00]سُبْحاَنَكَ اللَّهُمَّ وَبِحَمْدِكَ، أَشْهَدُ أَنْ لاَ إِلهَ إِلاَّ أَنْتَ، أَسْتَغْفِرُكَ وَأَتُوبُ إِلَيْكَ

  Sübhâneke Allahümme ve bihamdik, eşhedü en lâ ilâhe illâ ent, estağfirullahe ve

  etûbu ileyk.

  --OoO--

  image
  orjinalini görmek için tıklayınız  Vaazi mp3 olarak indirmek icin linke sag tikla farkli kaydeti sec

  image
  orjinalini görmek için tıklayınız  Buraya TIKLA Dinle Veya Sag TIKLA indir dinle


  image
  orjinalini görmek için tıklayınız


  Kar©glan

  Başağaçlı Raşit Tunca

  Schrems, 6 Ocak 2017

  Original Kar © glan

  image
  orjinalini görmek için tıklayınız


  Sessiz Zehirin - ve internetin Sesi ve Onun Şifası Olan - Radyo Karoglan

  Ocak - Şubat - Mart - Nisan - Mayıs - Haziran

  Temmuz - Ağustos - Eylül - Ekim - Kasım - Aralık

  1 Senede/12 Ay

  Pazartesi - Salı - Çarşamba - Perşembe - Cuma - Cumartesi - Pazar

  1 Yılda/365 Gün

  7 Günde/24 Saat

  Vaaz - Dini Sohbet - Tasavvuf Sohbetleri - Radyo Karoglanda

  RADYO KAROGLAN

  Sessiz Zehirin - ve internetin Sesi ve Onun Şifası Olan - Radyo Karoglan  image
  orjinalini görmek için tıklayınız