Şampiyonlar Ligi 2021/2022 Sezonu

Son güncelleme: 16.09.2021 19:22
  • Şampiyonlar Ligi Öneleme Turu Eşleşmeleri

    Semi-finals

    Folgore (SMR) vs Prishtina (KOS)
    HB Trshavn (FRO) vs Inter Club d´Escaldes (AND)

    Final

    Folgore (SMR) / Prishtina (KOS) vs HB Trshavn (FRO) / Inter Club d´Escaldes (AND)
#17.06.2021 14:36 27 0 0
  • Şampiyonlar Ligi 1.Öneleme Turu Eşleşmeleri


    Group 1

    Fola Esch (LUX) vs Lincoln Red Imps (GIB)*
    Slovan Bratislava (SVK)* vs Shamrock Rovers (IRL)
    Malmö (SWE)* vs Riga FC (LVA)
    Bod/Glimt (NOR) vs Legia Warszawa (POL)*

    Group 2

    Connah´s Quay Nomads (WAL) vs Alashkert (ARM)*
    HJK Helsinki (FIN) vs Budunost Podgorica (MNE)*
    CFR Cluj (ROU)* vs Borac Banja Luka (BIH)
    Shkndija (MKD)* vs Mura (SVN)

    Group 3

    Teuta (ALB) vs Sheriff Tiraspol (MDA)*
    Dinamo Tbilisi (GEO)* vs Neftçi (AZE)
    Maccabi Haifa (ISR) vs Kairat Almaty (KAZ)*
    Ludogorets 1945 (BUL)* vs Shakhtyor Soligorsk (BLR)

    Group 4

    Ferencvros (HUN)* vs Winners of the preliminary round**
    Zalgiris Vilnius (LTU)* vs Linfield (NIR)
    Flora Tallinn (EST)* vs Hibernians (MLT)
    Dinamo Zagreb (CRO)* vs Valur (ISL)

    *Seeded teams

    **One of Folgore (SMR) / Prishtina (KOS) / HB Trshavn (FRO) / Inter Club d´Escaldes (AND)
#17.06.2021 14:36 0 0 0
  • 2.Öneleme Turu Eşleşmeleri


    Champions path

    Dinamo Zagreb (CRO) / Valur (ISL) vs Omonoia (CYP)

    Slovan Bratislava (SVK) / Shamrock Rovers (IRL) vs Young Boys (SUI)

    Bod/Glimt (NOR) / Legia Warszawa (POL) vs Flora Tallinn (EST) / Hibernians (MLT)

    Connah´s Quay Nomads (WAL) / Alashkert FC (ARM) vs Teuta (ALB) / Sheriff Tiraspol (MDA)

    Olympiacos (GRE) vs Dinamo Tbilisi (GEO) / Neftçi (AZE)

    Maccabi Haifa (ISR) / Kairat Almaty (KAZ) vs Crvena zvezda (SRB)

    Fola Esch (LUX) / Lincoln Red Imps (GIB) vs CFR Cluj (ROU) / Borac Banja Luka (BIH)

    Malmö (SWE) / Riga FC (LVA) vs HJK Helsinki (FIN) / Budunost Podgorica (MNE)

    Ferencvros (HUN) / Winners of the Preliminary round* vs Zalgiris Vilnius (LTU) / Linfield (NIR)

    Shkndija (MKD) / Mura (SVN) vs Ludogorets 1945 (BUL) / Shakhtyor Soligorsk (BLR)

    *One of Folgore (SMR) / Prishtina (KOS) / HB Trshavn (FRO) / Inter Club d´Escaldes (AND)

    League path

    Rapid Wien (AUT) vs Sparta Praha (CZE)

    Celtic (SCO) vs Midtjylland (DEN)

    PSV Eindhoven (NED) vs Galatasaray (TUR)
#17.06.2021 14:37 0 0 0
#06.07.2021 14:56 0 0 0
#08.07.2021 14:40 0 0 0
#19.07.2021 14:08 0 0 0
#29.07.2021 14:42 0 0 0
#02.08.2021 16:50 0 0 0
#05.08.2021 15:56 0 0 0
#12.08.2021 11:43 0 0 0
#19.08.2021 13:50 0 0 0
#26.08.2021 11:36 0 0 0
Sürüklemek İçin Tıkla