Yükselen Burcun Verdiği Fiziki Özellikler Nelerdir?

Son güncelleme: 14.09.2022 20:25
 • Yükselen burcunuza göre nasıl birisiniz? Yükselen Burcuna Göre Fiziksel Görünümün Nasıl?
  Yükselen burcumuz, kişilik özelliklerimizi ve yeteneklerimizi tanımlar. Yükselen burç, doğum saatimize denk gelen burçtur. Peki kişiliğimizi nasıl etkiliyor? İşte yükselen burcunuza göre kişiliğiniz

  Yükselen burç: Kendinizi dış dünyaya ifade etme tarzınızdır, sosyal tavrınızdır.
  Görünen yüzünüzü temsil eder.
  Geleneksel astrolojiye göre yükselen burç, insanın fizi yapının oluşumunda etkilidir.

  Yükselen Burcun Verdiği Fiziki Özellikler Nelerdir?

  Yükselen Koç Burcu ve Fiziksel Özellikleri
  Dikkat çeken küçük ama keskin bakan gözleri fark edilir çene yapıları karakteristik burunları güçlü kollar ve bacakları ile atletik bir görünüme sahiptirler. Yüzlerinde ben ya da çocukluktan kalma bir yara izi olabilir. Çok yüksek irade gücüne sahip hırslı zeki ve cesaret sahibi olurlar eleştiriden ve diplomasiden hoşlanmazlar. Kendi bildikleri doğrultuda ilerleyen ve başkalarının duygularına çok fazla önem vermeyen kişilerdir. Yaşamda genel olarak başarılı olup istedikleri mevkiye gelir para kazanmayı. Gençlik yıllarında parayı değerlendirmekte hoyrat davranır yaşları ilerledikçe finansal kaynakların korunmasının risklerden uzak durmanın önemini kavrarlar. Doğaları gereği aceleci ve sabırsız olurlar. Aşk hayatları renklidir hesap kitap yapmadan duygularına göre yaşarlar. Yükselen Koç burcundaki kişiler baş ağrıları, göz sorunları herhangi bir kaza anında yüz bölgesinden yaralanmalara karşı dikkatli olmalıdırlar.

  Yükselen Burç!

  Yükselen burcun varlığından haberdar olabiliriz. Hatta pek çok kişi çeşitli kaynaklar vasıtasıyla yükselen burcunu tespit etmiştir. Ancak yükselen burç nasıl belirlenir ve neyi ifade eder? Asıl can alıcı nokta buradadır.

  Bir doğum haritasının 12 bölüme ayrılmış bir daire biçiminde olduğunu göz önüne alırsak, yükselen burcun 1. bölümü ya da 1. evi anlattığını söyleyebiliriz. Bir kişinin tam olarak gün, saat ve dakika olarak dünyaya geldiği yerde, ufuk düzleminin dünyanın yörüngesini kestiği noktaya Yükselen Burç derecesi denir. Bir başka deyişle coğrafi olarak enlem ve boylam olarak tanımlanmış bir yerde doğu ufkunda yükselmekte olan burç Yükselen Burcu verir.

  Bir örnekle açıklayalım: Aynı anda İstanbul’da dünyaya gelen bir bebekle Ankara’da dünyaya gelen bir bebek aynı yükselen burç derecelerine sahip olmayacaktır. Bunun sebebi; Dünya ile Güneş arasındaki açısal ilişkinin doğurduğu yerel saat farkı, iki şehrin enlem ve boylamlarının aynı olmamasıdır. Bu durumda bir doğum haritası hesaplanırken doğum anının biliniyor olması hayati önem taşır.

  YÜKSELEN KOÇ BURCU TİPİ
  Yükselen koç size orta veya uzunca bir boy verecektir. Atletik benden ve geniş omuzlar dikkat çeker, yüzünüzde uzun biçimli hatta kare şeklinde olur. Saçlarınız
  kahve rengi bezen siyahtır ve genelde dalgalı olup orta veya kaın tellidir. Gözleriniz ve bakışlarınız etkilidir. Kollarınız ve bacaklarınızda güçlüdür.Genellikle yüzünüzde bir yara izi veya ben bulunur.

  YÜKSELEN BOĞA BURCU TİPİ
  Yükselen boğa boyu kısaltır. Boyun kalın ve biraz kısa olabilir. Omuzlarınız geniş ve bedeniniz etli tıknazdır. Saçlarınız genellikle kestane rengi ve koyudur. Teniniz buğday renklidir. Eller toplu ama yumuşak deyildir parmak uçları hafif yuvarlaktır.
  Teniniz yumuşaktır, özellikle yüzünüzde insanın ruhunu okşayan bir güzellik vardır. Boğa burcunun yükselmesi kadınları cazibeli yaparken erkekleri yakışıklı yapar.

  YÜKSELEN İKİZLER BURCU TİPİ
  Uzun ince bir boyunuz olur. Kollarınız ve bacaklarınızda uzuncadır. Gözleriniz ela veya açık renkli. Cildinizde esmer veya buğday renklidir. El parmaklarınızda genelde uzunve incedir. Yüzünüze uzunca olabilir ama etli deyildir. Sizin en belirgin özelliyiniz zayıflığınızdır kolay kolay kilo alamassınız. Yaşlandınızda bile genç görünürsünüz.

  YÜKSELEN YENGEÇ BURCU TİPİ
  Hemen diye biliriz ki, kısa boy... vicut oldukça toplu ve omuzlar düşüktür. Burnun üstünde kemik çıkıntısı bulunur ve öne doğru sarkmış bir görüntü verir (gaga burun). Yüzünüz yuvarlak hatlı ve solukça dır. Saçlarınız ince telli, açık kahve veya gümüş reengi olabilir. Sizin gerdanınız erken yaşta belirmeye başlayacaktır. El ve ayaklarda küçüktür.Yaş ilerledikçe göbek kısmında yağlanma göze çarpar.

  YÜKSELEN ASLAN BURCU TİPİ
  Boylu poslu, enine boyuna, aslan gibi gösterişli bazanda vasat bir boy.Omuzlar geniş kalça dardır. Eller serttir (aslan pençesi). Bu iri yapıya oranla baş biraz küçüktür. Gözler büyük ihtimalla erenkli olur. Çenede bir çukur veya çizgi olur ki buda buda bir özellik verir. Hoştur yakışıklıdır çekicidir.Saçınız açık renkli ve seyrektir. ATATÜRK'ün yükselen burcu aslandır.

  YÜKSELEN BAŞAK BURCU TİPİ

  Kısa boy ve ince beden . Zariflik başak tipini iyi tarif eder sanki giysi taşımak için vardırlar. Bedeniniz zerafetini hiçbir zaman kaybetmez. Bel inceliyi önemli bir özelliyinizdir. Yüzünüz ve anlınız yuvarlakça dır, gözleriniz koyu. Soluk benizli ve saç renginiz gözrenizle genelde uyumludur. Düzgün bir burun ve inci gibi dişler göze çarpar. Güler yüzlü ve hareketli yapınız göze çarpar.

  YÜKSELEN TERAZİ BURCU TİPİ
  Vicut ince, uzun ve biçimlidir. Saçlar sarı, açık kahve rengi veya bazen simsiyah oabilie. Yüzünüz oval, hatları açık ve belirgin olup teniniz buğday tenlidir. Parmak dipleri aralıksız olup parmaklarınızda uca doğru bir incelme görülür. Teniniz yumuşak olup yüzünüz ve bedeniniz uyumludur diyer insanların dikkatini çeker. Yükselen terazi kadına güzellik verirken erkekleride yakışıklı yapar.

  YÜKSELEN AKREP BURCU TİPİ
  Sizin boyunuz orta veya biraz uzun olabilir kalınca ve kemiklidir. Güçlü biçimli bir havası olur. Tatlı ve etkili gözleriniz vardır.Kaşlarınız ve gözleriniz dikkat çeker.Özellikle bakışlarınız derin ve etkileyicidir. Yüzünüz gelleikle uzun ve büyükçe olur. Kollar ve bacaklar kaslı ve çok güçlüdür. Çeneniz belirgin kemiklidir ve ucu küt kesilmiştir. En tipik özelliyiniz kulaklarınızın uzunca ve başa yapışık olmasıdır. Göğüs ve kalcalar belirgindir. Çoğunlukla hafifi eğri bacaklarınız vardır.
  son derece seksii erotik ve çekici olabilirsiniz.
  Yükselen akrep belki güzellik vermez ama seksi bir çekicik verdiyi kesindir.

  YÜKSELEN YAY BURBU TİTPİ
  Uzun boy ince ve düzgün yapı. Omuzlar sportif ve asil bir hava sergiler. En tipik özelliyiniz geniş ve her iki yanı açık alınınızdır. Burnunuz kalemle çizilmiş gibi güzeldir. Dudaklarınız ince ve etkisizdirki alaycı olabilsin. Güzeş gördükçe yüzde benler veya çillenmeler belire bilie. Bazen ön iki diş uzun veya aralıklı olabilir. Teniniz buğday yada kayu renklidir. Saçlarınız kestane veya kehve rengi olabilir.
  Genç yaşlarda şakaklarınız açıla bilir. Sizde sevimli ve sempatik biri olmalısınız.

  TÜKSELEN OĞLAK BURCU TİPİ
  Crta boy bazende kısaca bir boy. İnce ve kemikli bir yapı . Sırt hafif öne doğru eyik durur. Göğüs yapısı dardır. Dizler çıkıktır iki yana sallanır gibi yürürsünüz. Sizdeki en belirgin özellik uzun ve çıkık elmacık kemikleridir. Çene uzun, gözler badem, bazen koyu,bakışlarınız etkileyici ama donuktur. Erkekte sakal ve bıyık geç çıkar.
  Saçlarınızda genellikle siyahtır.
  Yükselen oğlak tipi güzel olmasa bile kesinlikle fotojeniktir. iyi yıldız etkisi varsa esmer güzelleri çıkar.

  YÜKSELEN KOVA BURCU TİPİ
  Genellikle kısa veya orta boy. Toparlak ama sevimli bir bedeniniz vardır. Kadın da cilt çok güzeldir kadife gibidir adeta bakılmağa kıyılmaz. Erkeklerde ise afacan yaramaz çocuk tipini anımsatır. Burnunuz kalkık olabilir dişleriniz muntazamdır. Kovaların çoğunda bacaklarda varis bulunur. Gözleriniz koyu gri veya yeşil olabilir,
  Kadınlarda bu yerleşim güzellik ve cazibe verir. Saçlarınızın kızıla çalan bir tonu olabilir.

  YÜKSELEN BALIK BURCU TİPİ
  Kısa boy çabuk kilo alabilen, etli ve sulu bir tip... Kol ve bacaklarınızın kısalığı tipik bir özelliktir. Omuzlar dardır buna mukabil ayaklarınız büyüktür. Eller tombul küçük ve parmaklar kısadır. Teniniz beyaz ve solukçadır. Kulak, burun ve dudaklarınız büyüktür. Hülyalı bakan gözleriniz güzeldir dikkat çeker uzun kirpikler onu süsler. Genelde güzel deyildir ama sevimlidir . Sevilesi bir ypılnız vardır
  balık yükseleni kadınlara cazibe verirken erkeklerde böyle birşey söz konusu deyildir.
#22.12.2021 18:07 27 0 0
 • Paylaşım için Teşekkürler
#14.09.2022 20:25 0 0 0