Özgün Babalar Günü Sözleri

Son güncelleme: 18.06.2023 13:55
 • İşte daha önce yayınlanmamış özgün birkaç Babalar Günü sözü:

  "Bir baba, sevgi ve fedakarlıkla örülü bir kahramandır. Babalar Günü'nde sana minnettarlığımı sunarken, her gün için teşekkürlerimi sunuyorum. Sen benim her şeyimsin, en özel babamsın."

  "Bir baba, güçlü bir kale gibi koruyucu ve destekleyici olur. Senin kollarında büyüdüm, adımlarımı seninle atmaya başladım. Babalar Günü'nde sana sevgilerimi sunuyor, sana olan minnettarlığımı dile getiriyorum."

  "Babalar Günü, senin gibi bir baba için kutlandığında daha anlamlı olur. Senin sevgin ve öğretilerinle büyüdüm, beni hayata hazırlayan güçlü omuzların oldun. Sana minnettarım ve her zaman seninle gurur duyuyorum."

  "Babalar Günü, senin gibi bir baba için kutlanan özel bir gün. Senin sevgin, sabrın ve öğütlerinle hayatıma yön veren kişiydin. Seninle geçirdiğim her an, en değerli anılardan biri."

  "Babalar Günü, senin gibi mükemmel bir babanın sevgi ve özverisini kutlamak için bir fırsat. Senin sevgin benim gücüm oldu, her zaman bana ilham verdin. Sana minnettarım ve her gün seni sevgiyle anıyorum."

  "Babalar Günü, senin değerini ve varlığını kutladığımız özel bir gün. Sen benim kahramanımsın, her zaman yanımda olduğunu hissettiğim güvenli limanımsın. Babalar Günü'nde sana sevgi ve minnettarlıkla dolu bir gün diliyorum."

  "Babalar Günü, senin gibi bir babanın değerini hatırladığımız ve ona minnettarlığımızı dile getirdiğimiz bir gün. Senin sevgin ve öğretilerinle büyüdüm, her zorluğun üstesinden gelmeme yardımcı oldun. Sana teşekkür ederim ve seni sevgiyle kucaklıyorum."

  "Babalar Günü, senin sevgin ve desteğinle büyüdüğümü hatırladığım özel bir gün. Seninle geçirdiğim her an, değerli anılarla dolu. Babalar Günü'nde sana olan minnettarlığımı ve sevgimi ifade etmek istiyorum."

  "Babalar Günü, senin gibi bir babanın kıymetini bilmek ve ona olan sevgimizi dile getirmek için bir fırsat. Senin fedakarlıkların ve sevgin için sana minnettarım. Her günün Babalar Günü gibi kutlu olsun."

  "Babalar Günü, senin gibi özel bir babanın sevgi ve özverisini kutladığımız bir gün. Sen benim rol modelimsin, her zaman bana ilham verdin ve yanımda oldun. Sana olan sevgimi ve minnettarlığımı ifade etmek için bu özel günü kutluyorum."

  Bu özgün Babalar Günü sözleriyle babanıza olan sevginizi ve minnettarlığınızı ifade edebilir, onu mutlu edebilir ve özel hissettirebilirsiniz.
#18.06.2023 13:55 0 0 0