Sevgiliye Sözler

Son güncelleme: 23.06.2023 11:11
 • İşte daha önce yayınlanmamış özgün birkaç Sevgiliye Sözler

  "Seninle her an, hayatın en güzel renklerini yaşamak istiyorum. Kalbimdeki aşk ateşi seninle daha da yükseliyor, sen benim için dünyanın en değerli varlığısın."

  "Gözlerinde kaybolmak istiyorum, aşkın büyülü dünyasında seninle sonsuz bir yolculuğa çıkmak istiyorum. Seninle her anım bir hazine, sen benim için en özel aşk şarkısısın."

  "Kalbim seninle atıyor, ruhum seninle dans ediyor. Senin sevgin beni adeta kanatlandırıyor, seninle her an özgür ve mutlu hissediyorum."

  "Aşkınla her gün yeniden doğuyorum, seninle hayat anlam kazanıyor. Kalbim seninle dolu, sen benim için her şeyden daha değerlisin."

  "Sevgilim, seninle dünya bir masala dönüşüyor. İkimiz için yazılmış bir hikayenin kahramanlarıyız, seninle aşkın büyülü dünyasında kaybolmak istiyorum."

  "Seninle geçirdiğim her an, kalbimde unutulmaz bir iz bırakıyor. Senin sevgin ve varlığınla hayatımın en güzel melodisini yaşıyorum, sen benim için her şeyin ta kendisisin."

  "Gözlerin benim için bir liman, gülüşünse kalbimin en güzel şarkısı. Seninle hayat dolu dolu yaşıyor, her anını seninle paylaşmanın mutluluğunu yaşıyorum."

  "Sevgilim, seninle aşkın en derin sularında kaybolmak istiyorum. Seninle her anımız bir aşk destanı, sen benim için dünyanın en özel varlığısın."

  "Seninle geçirdiğim her an, aşkın büyülü bir masalımsı. Gözlerinde kaybolmak, kalbimizin ritmini seninle hissetmek istiyorum. Seni seviyorum, benim için her şeydensin."

  "Seninle hayat bana güzelliklerin adresini gösterdi. Senin sevginle her anımız bir armağan, seninle her şey daha anlamlı ve değerli. Sen benim için vazgeçilmezsin."

  Bu özgün sevgiliye sözlerle duygularınızı en özel şekilde ifade edebilir ve sevgilinizi mutlu edebilirsiniz. Onları kalplerinde derin izler bırakacak sözler seçerek kendinizi ifade edebilirsiniz.
#18.06.2023 13:56 1 0 0
 • Teşekkürler Emeğine Sağlık
#23.06.2023 11:11 0 0 0