foto - eerol73
    Günün Yabancı Dizileri (13 Mayıs Çarşamba)
    image
    orjinalini görmek için tıklayınız



    GÜNÜN YABANCI DİZİLERİ

    13 MAYIS ÇARŞAMBA

    1-For Life: 1.Sezon 13.Bölüm

    2-Legends Of Tomorrow: 5.Sezon 12.Bölüm

    3-Mrs.America: 1.Sezon 7.Bölüm

    4-Hitmen: 1.Sezon 2.3.Bölüm

    5-Day 5: 2.Sezon 8.Bölüm

    6-Tommy: 1.Sezon 1.Bölüm
    TV Günlük Reyting , Dizilerin Günlük Reyting Sıralaması (26 Haziran Cuma)
    image
    orjinalini görmek için tıklayınız


    image
    orjinalini görmek için tıklayınız


    26 HAZİRAN CUMA

    TOTAL

    1-Bay Yanlış 2.92
    2-Bay Yanlış Tekrar 2.61
    3-Güldür Güldür Show Tekrar 2.58
    4-Payitaht Abdülhamid 1.73
    5-Diriliş Ertuğrul Tekrar (BEYAZ TV) 1.68


    AB


    1-Bay Yanlış 3.11
    2-Güldür Güldür Show Tekrar 2.64
    3-Bay Yanlış Tekrar 2.46
    4-Payitaht Abdülhamid 1.95
    5-Aşk-ı Memnu Tekrar 1.59
    Günün Yabancı Dizileri (27 Haziran Cumartesi)
    image
    orjinalini görmek için tıklayınız



    GÜNÜN YABANCI DİZİLERİ

    27 HAZİRAN CUMARTESİ


    1-Dark: 3.Sezon 1.2.3.4.5.6.7.8.Bölüm (FİNAL)

    2-When My Love Blooms: 1.Sezon 16.Bölüm

    3-Twogether: 1.Sezon 1.2.3.4.5.6.7.8.Bölüm (SEZON FİNALİ)

    4-50 State Of Fright: 1.Sezon 4.5.6.7.8.9.10.11.Bölüm
    TV Günlük Reyting , Dizilerin Günlük Reyting Sıralaması (12 Mayıs Salı)
    image
    orjinalini görmek için tıklayınız


    image
    orjinalini görmek için tıklayınız


    12 MAYIS SALI

    TOTAL

    1-Güldür Güldür Show Tekrar 3.39
    2-Aramızda Kalsın Tekrar 2.35
    3-Aramızda Kalsın Tekrar 1.35


    AB


    1-Güldür Güldür Show Tekrar 4.12
    2-Hekimoğlu Tekrar 2.51
    3-Galip Derviş Tekrar 2.11
    4-Aramızda Kalsın Tekrar 2.10
    5-Yunus Emre Aşkın Yolculuğu Tekrar 1.83
    __________________
    Kuruluş Osman 21.Bölüm Fragmanları


    TFF 3.Lig Play-off Final Maç Sonuçları
    image
    orjinalini görmek için tıklayınız
    Günün Yabancı Dizileri (28 Temmuz Salı)
    image
    orjinalini görmek için tıklayınız



    GÜNÜN YABANCI DİZİLERİ

    28 TEMMUZ SALI


    1-Trackers: 1.Sezon 1.2.3.Bölüm

    2-Men are Men: 1.Sezon 7.Bölüm
    TV Günlük Reyting , Dizilerin Günlük Reyting Sıralamssı (27 Temmuz Pazartesi)
    image
    orjinalini görmek için tıklayınız


    image
    orjinalini görmek için tıklayınız



    27 TEMMUZ PAZARTESİ

    TOTAL

    1-Gençliğim Eyvah 2.95
    2-Diriliş Ertuğrul Tekrar (BEYAZ TV) 1.99
    3-Diriliş Ertuğrul Tekrar (360 TV) 1.37
    4-Pis Yedili Tekrar 1.09


    AB


    1-Gençliğim Eyvah 2.62
    2-Diriliş Ertuğrul Tekrar (360 TV) 1.69
    3-Öyle Bir Geçer Zaman ki Tekrar 1.06
    Master Chef 3.Sezon 12.Bölüm Fragmnanı
    Master Chef 3.Sezon 7.Bölüm Fragmanı
    TV Günlük Reyting , Dizilerin Günlük Reyting Sıralaması (21 Temmuz Salı)
    image
    orjinalini görmek için tıklayınız


    image
    orjinalini görmek için tıklayınız



    21 TEMMUZ SALI

    TOTAL

    1-Güldür Güldür Show Tekrar 2.61
    2-Aşk-ı Mennu Tekrar 2.03
    3-Öyle Bir Geçer Zaman ki Tekrar 1.68
    4-Diriliş Ertuğrul Tekrar (BEYAZ TV) 1.51
    5-Sen Çal Kapımı Tekrar 1.39


    AB


    1-Güldür Güldür Show Tekrar 2.84
    2-Aşk-ı Mennu Tekrar 1.92
    3-Diriliş Ertuğrul Tekrar (360 TV) 1.75
    4-Öyle Bir Geçer Zaman ki Tekrar 1.50
    5-Sen Çal Kapımı Tekrar 1.42
    Günün Yabancı Dizileri (1 Temmuz Çarşamba)
    image
    orjinalini görmek için tıklayınız


    GÜNÜN YABANCI DİZİLERİ

    1 TEMMUZ ÇARŞAMBA


    1-Dirty John: 2.Sezon 6.Bölüm

    2-Greenleaf: 5.Sezon 2.Bölüm

    3-Deadwind: 2.Sezon 1.2.3.4.5.6.7.8.Bölüm (SEZON FİNALİ)

    4-Say I Do: 1.Sezon 1.Bölüm

    5-Unsolved Mysteries: 1.Sezon 1.2.3.4.5.6.Bölüm (SEZON FİNALİ)

    6-Deputy: 1.Sezon 3.Bölüm

    7-Swedish Dicks: 1.Sezon 1.Bölüm

    8-Once Again: 1.Sezon 25.26.27.28.Bölüm

    9-Sweet Munchies: 1.Sezon 12.Bölüm
    Arka Sokaklar 554.Bölüm Fragmanı
    Ramazan Bayramınız Mübarek Olsun (2020)
    image
    orjinalini görmek için tıklayınız
    Survivor Ünlüler Gönüllüler 83.Bölüm Fragmanı
    Kuruluş Osman 22.Bölüm Fragmanları


    Kadir Gecemiz Mübarek Olsun
    image
    orjinalini görmek için tıklayınız
    Survivor Ünlüler Gönüllüler 75.Bölüm Fragmanı
    TV Günlük Reyting , Dizilerin Günlük Reyting Sıralaması (15 Ekim Perşembe)
    image
    orjinalini görmek için tıklayınız


    image
    orjinalini görmek için tıklayınız





    15 EKİM PERŞENBE

    TOTAL

    1-Bir Zamanlar Çukurova 9.74
    2-Mucize Doktor 7.68
    3-Kalk Gidelim 2.22
    4-Yeni Hayat 1.88
    5-Şeref Sözü Tekrar 1.81


    AB


    1-Bir Zamanlar Çukurova 7.98
    2-Mucize Doktor 7.45
    3-Kalk Gidelim 2.61
    4-Yeni Hayat 2.10
    5-Sadakatsiz Tekrar 1.55
    Saygı (BLU TV) 3.Fragmanı (Yayın Günü Belli Oldu)


    27 Ekim'de başlıyor..
    Günün Yabancı Dizileri (16 Ekim Cuma)
    image
    orjinalini görmek için tıklayınız


    GÜNÜN YABANCI DİZİLERİ

    16 EKİM CUMA


    1-Supernatural: 15.Sezon 15.Bölüm

    2-The Outpost: 3.Sezon 2.Bölüm

    3-Soulmates: 1.Sezon 3.Bölüm

    4-La Valla: 1.Sezon 6.Bölüm

    5-Star Trek Discovery: 3.Sezon 1.Bölüm

    6-Grand Army: 1.Sezon 1.2.3.4.5.6.7.8.9.Bölüm (SEZON FİNALİ)

    7-La Revolution: 1.Sezon 1.2.3.4.5.6.7.8.Bölüm (SEZON FİNALİ)

    8-The Walking Dead World Of Beyond: 1.Sezon 3.Bölüm

    9-Social Distance: 1.Sezon 1.2.3.4.5.6.7.8.Bölüm (SEZON FİNALİ)

    10-Dream Home Makeover: 1.Sezon 1.Bölüm

    11-Alguien tiene que morir: 1.Sezon 1.2.3.Bölüm

    12-Helstrom: 1.Sezon 1.Bölüm

    13-Bad Boy Billionaires: India: 1.Sezon 1.2.3.Bölüm

    14-RuPaul´s Drag Race All Stars - 5. Sezon 1.2.3.4.5.6.7.8.Bölüm (SEZON FİNALİ)

    15-RuPauls Secret Celebrity Drag Race: 1.Sezon 1.2.3.4.Bölüm (SEZON FİNALİ)

    16-Quiz: 1.Sezon 1.2.Bölüm

    17-Homemade Love Story: 1.Sezon 7.8.Bölüm

    18-Tale Of The Nine Tailed: 1.Sezon 3.Bölüm

    19-Do Do Sol Sol La La Sol: 1.Sezon 4.Bölüm

    20-Ghosts:2.Sezon 1.2.3.4.5.6.Bölüm (SEZON FİNALİ)
    Kırmızı Oda 7.Bölüm Fragmanı
    Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 167.Bölüm Fragmanı
    TV Günlük Spor Program Yayın Akışı (3 Ekim Cumartesi)
    image
    orjinalini görmek için tıklayınız



    3 EKİM CUMARTESİ


    TV DE SPOR EKRANI



    ⚽️ 13:30 | Yeni Malatyaspor - Antalyaspor | beIN Sports 1

    ⚽️ 14:00 | Tuzlaspor - Bursaspor | TRT Spor

    ⚽️ 14:00 | Keçiörengücü - Altay | TRT Avaz

    ⚽️ 14:00 | Valladolid - Eibar | Spor Smart

    ⚽️ 14:00 | Jahn Regensburg - Karlsruhe | Nesine.com

    ⚽️ 14:00 | Hannover 96 - Braunschweig | S Sport 2

    ⚽️ 14:00 | Heidenheim - Paderborn | Nesine.com

    ⚽️ 14:30 | Norwich City - Derby County | beIN Sports 4

    ⚽️ 14:30 | Chelsea - Crystal Palace | S Sport

    ⚽️ 15:15 | Chievo - Salernitana | Nesine.com

    ⚽️ 16:00 | BB Erzurumspor - Çaykur Rizespor | beIN Sports 2

    ⚽️ 16:00 | Başakşehir - Göztepe | beIN Sports 1

    ⚽️ 16:00 | Toulouse - Troyes | beIN Sports MAX 2

    ⚽️ 16:00 | Sassuolo - Crotone | beIN Sports 3

    ⚽️ 16:30 | Caen - Amiens | beIN Sports

    ⚽️ 16:30 | Giresunspor - Boluspor | TRT Spor

    ⚽️ 16:30 | Ural - CSKA Moskova | Nesine.com

    ⚽️ 16:30 | Köln - Borussia Mönchengladbach | S Sport Plus

    ⚽️ 16:30 | Stuttgart - Bayer Leverkusen | A Spor

    ⚽️ 16:30 | Eintracht Frankfurt - Hoffenheim | Nesine.com

    ⚽️ 16:30 | Borussia Dortmund - Freiburg | S Sport 2

    ⚽️ 16:30 | Werder Bremen - Arminia Bielefeld | Nesine.com

    ⚽️ 17:00 | Atletico Madrid - Villarreal | Spor Smart

    ⚽️ 17:00 | Reading - Watford | beIN Sports 4

    ⚽️ 17:00 | Everton - Brighton | S Sport

    ⚽️ 17:15 | Waasland Beveren - Genk | Nesine.com

    ⚽️ 17:15 | Ascoli - Lecce | Nesine.com

    ⚽️ 17:15 | Empoli - Monza | Nesine.com

    ⚽️ 17:15 | Reggina - Pescara | Nesine.com

    ⚽️ 17:15 | Spal - Cosenza | Nesine.com

    ⚽️ 17:15 | Venezia - Frosinone | Nesine.com

    ⚽️ 17:15 | Vicenza - Pordenone | Nesine.com

    ⚽️ 17:15 | Virtus Entella - Reggiana | Nesine.com

    ⚽️ 18:00 | Lens - St. Etienne | beIN Sports MAX 2

    ⚽️ 19:00 | Fenerbahçe - Fatih Karagümrük | beIN Sports 1

    ⚽️ 19:00 | Spartak Moskova - Zenit | Nesine.com

    ⚽️ 19:00 | Altınordu - Ankaraspor | TRT Spor

    ⚽️ 19:30 | Real Sociedad - Getafe | Spor Smart

    ⚽️ 19:30 | Elche - Huesca | Spor Smart

    ⚽️ 19:30 | Leuven - Zulte Waregem | Nesine.com

    ⚽️ 19:30 | Leeds United - Manchester City | S Sport

    ⚽️ 19:30 | Leipzig - Schalke 04 | S Sport 2

    ⚽️ 19:30 | KAS Eupen - Cercle Brugge | Nesine.com

    ⚽️ 20:30 | Porto - Maritimo | Nesine.com

    ⚽️ 21:45 | St. Truiden - Kortrijk | Nesine.com

    ⚽️ 21:45 | Udinese - Roma | beIN Sports 3

    ⚽️ 22:00 | Valencia - Real Betis | Spor Smart

    ⚽️ 22:00 | Newcastle United - Burnley | S Sport

    ⚽️ 22:00 | Nice - Nantes | beIN Sports 4

    ⚽️ 23:00 | Tondela - Braga | Nesine.com
    Şeref Sözü 1.Bölüm Fragmanı
    UEFA Avrupa Ligi 2020/2021 Sezonu Grupları Belli Oldu
    image
    orjinalini görmek için tıklayınız



    image
    orjinalini görmek için tıklayınız
    UEFA Avrupa Ligi 2020/2021 Sezonu Play-Off Turu Maç Sonuçları
    image
    orjinalini görmek için tıklayınız
    TV Günlük Reyting , Dizilerin Günlük Reyting Sıralaması (1 Ekim Perşembe)
    image
    orjinalini görmek için tıklayınız


    image
    orjinalini görmek için tıklayınız



    1 EKİM PERŞENBE

    TOTAL

    1-Bir Zamanlar Çukurova 8.79
    2-Mucize Doktor 8.46
    2-Yeni Hayat 1.97
    4-Uyanış Büyük Selçuklu Tekrar 1.59
    5-Menajerimi Ara Tekrar 1.35


    AB


    1-Mucize Doktor 7.68
    2-Bir Zamanlar Çukurova 6.72
    3-Yeni Hayat 2.30
    4-Uyanış Büyük Selçuklu Tekrar 1.88
    5-Menajerimi Ara Tekrar 1.48[
    Günün Yabancı Dizileri (2 Ekim Cuma)
    image
    orjinalini görmek için tıklayınız



    GÜNÜN YABANCI DİZİLERİ

    2 EKİM CUMA




    1-The Boys: 2.Sezon 7.Bölüm

    2-Ted Lasso: 1.Sezon 10.Bölüm (SEZON FİNALİ)

    3-Emily In Paris: 1.Sezon 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.Bölüm (SEZON FİNALİ)

    4-Song Exploder: 1.Sezon 1.2.3.4.Bölüm (SEZON FİNALİ)

    5-La Valla: 1.Sezon 4.Bölüm

    6-Monsterland: 1.Sezon 1.Bölüm

    7-Lies Of Lies: 1.Sezon 8.Bölüm

    8-Homemade Love Story: 1.Sezon 3.4.Bölüm
    Şampiypnlar Ligi 2020/2021 Sezonu Grupları Belli Oldu
    image
    orjinalini görmek için tıklayınız