foto - Evelyn
  Gs2004
  ALiCaN-BaBa
  Masallah cok tatli
  Erkekler için renklerin anlamları
  ßen Seni Sevmeyi Seviyorum GALATASARAY
  Ellerine saglik
  ***Bu Resimler Kaçmaz Gs Soyunma Odası Uefa Kupası Öncesi vs. ***
  insallah o günleri bir kere daha yasariz paylasim icin tesekkürler
  Kim Tur Atlar(GS-FB)
  insallah temiz saybesiz küfürsüz bir karsilasma olur hakemler satin alinmadan

  Tabiki Galatasaray tur atlayacak cünkü BÜYÜK bir takim Kupanin Padisahi Müzesinde ne kupalar var neeeeeeeeeee

  Kupasi olmayanlar DÜSÜNSÜN
  Esinizden birseyler isterken
  FadiK Konunun basligini cok aradinmi....

  Yinede haber icin Tesekkürler
  Erkekleri parmağınızda oynatın
  Seven kadin erkegini elinde hic bir zaman oynatmaz oynatmamayada kalkmamali....Haber iyide basligi sevmedim
  ASLANLARIN MEKANI ALI´´SAMIYEN
  insallah bir gün bitecek bu hasretimiz her inisin birde cikisi vardir derler büyüklerimiz.....
  Galatasaray marşları......
  Tsekkürler usta
  Kadınlar niye aldatır

  Kadınlar niye aldatır?

  Kadının aldatma nedenleri daha çok aile yapısında aramak gereklidir. Hayatı boyunca güçlü bir baba figürünün eksikliğini hissetmiş olan bir kadın, eğer evlendiği erkekte de bu güçlü baba figürünü bulamazsa eşini kendisi için bu gücü temsil eden kişilerle aldatabilir. Ya da çocukluğu boyunca ancak flörtöz davranışlarla babasının ilgisini üzerinde tutabilmiş birisi evlilik hayatında da erkeklerin ilgisini onlarla flörtöz bir durumda olunca çekeceğini düşünür. Çocukluktaki anne baba ilişkilerindeki eksiklikler, kusurlar ve yoksunluklar çok temel rol oynayabilir. Eşi tarafından arzu edilmediğini hisseden bir kadın öz saygısını onarmak için sadakatsizliğe başvurabilir.


  Aldatan kadınların oranı, aldatan erkeklerin oranına yaklaşıyor. ABDdeki rakamlara göre eşini aldatan kadınların oranı yüzde 15, erkeklerin oranı ise yüzde 22. Evlilik terapistleri ise kadınlardaki aldatma oranının yüzde 50ye yaklaştığı görüşünde.

  Evli kadınlar artık bir araya toplandıklarında çocuklar ve iş hayatının sıkıntılarından daha başka şeyleri konuşuyorlar. Özellikle bu kadınlar 6-7 yıllık evliyseler...

  Amerikalı kadınlar, artık birbirlerine kocalarını nasıl aldattıklarını anlatıyorlar. Örneğin adı Erin olarak geçen 40lı yaşlarda, 10 yıllık evli bir kadın, bir toplantı sırasında arkadaşlarına kocasından başka bir erkekle buluştuğunu, hatta birkaç erkekle ayrı ayrı buluştuğunu anlatıyor. Erin, onlarla seks yapmasa da sadece bir öpücüğün verdiği heyecanı yaşamanın bile kendisine yettiğini belirtyor.

  Yalnızlık etkeni

  Bir pilotla evli olan ve sürekli yalnızlık çeken 35 yaşındaki Veronica ise, bir başka erkeğe aşık olmuş. Dallas taki bir gece kulübünde tanıştığı zengin bir işadamı olan bu erkeğin kocasının ona veremediği her şeyi verdiğini söylüyor: Tiffany marka mücevherler, çiçekler ve aşk notları... Ama bir gün aşığından bir buket çiçek geliyor, kapıyı da kocası açıyor... Veronic nın evliliği ondan sonra bitiyor. Şimdi bir başka bir erkekle (çiçek gönderen değil) evli olan Veronica, kadın arkadaşlarıyla flört etmek isteyen evli kadınlara yönelik bir web sitesi açmaktan söz ediyorlar. Bunun bir pazarı olduğunu sanıyorum diyor Veronica. Böyle siteler var da. Evlilik dışı seks arayan kadınlar, Yahoo, MSN ya da AOLda search yaparak aradıklarını bulabiliyorlar. Evli kadınların en çok sevgili buldukları yer ise işyerleri olarak belirlenmiş.

  Anketler yanıltıcı

  Geçmişte yasalar kocalarını aldatan kadınları cezalandırıyordu. Her şeylerini, hatta evlilikten önce edindikleri mallarını bile kaybedebiliyorlardı. Günümüzde yasalar kadınları koruyacak yönde değişti. Ayrıca kadınların eğitim düzeyleri de arttı. Artık daha rahat hareket edebiliyor ve yaptıklarını arkadaşlarına da hiç çekinmeden anlatıyorlar.

  Kaç tane kadının evlilik dışı ilişki yaşadığını hesaplamak zor, çünkü anketlere büyük oranda doğru cevaplar verilmiyor. Erkekler cinsel yaşamları konusunda abartılı bilgiler verirken kadınlar daha ketum davranıyor. Uzmanlar, eşlerini aldatan erkeklerin oranını yüzde 50 olarak verirken bu oranın kadınlarda bugün en az yüzde 30-40lara çıktığını söylüyorlar. 1991de yapılan bir araştırmada bu oran yüzde 10 çıkmış. 2002de ise yüzde 15. Aynı araştırmaya göre eşini aldatan erkeklerin oranı ise yüzde 22. Evlilik danışmanı Michelle Weiner-Davis ise eşlerini aldatan kadınların oranının yüzde 50ye yaklaştığına inanıyor.


  İhanet kadının geninde var !!

  İngilterede yapılan bir araştırmanın sonuçlarına göre ihanet etmek, kadının geninden kaynaklanıyor.
  Alman Bild am Sonntag Gazetesinde yer alan haberde başkent Londradaki St. Thomas Hastanesinde Prof. Tim Spector ve ekibi tarafından yapılan araştırmaya yer verildi.

  Kadınlara aldatma alışkanlıkları hakkında sorular sorularak bilgi alınırken çıkan sonuç oldukça şaşırtıcı oldu:

  Kadınlardan yüzde 23ü eşini aldattığını söyledi.

  Daha ilginci ikiz kardeşlerden biri, eşini aldattığını söylediyse diğer kardeşin de ihanet etme olasılığı yüzde 55 olarak ortaya çıktı.

  Genleri aynı olan tek yumurta ikizlerinde iki kardeşin de aldatma olasılığının daha da yüksek olduğu belirlendi.

  Erkekler de araştırılıyor

  Elde edilen sonuçların erkekler için de geçerli olup olmadığı henüz bir araştırma safhasında. Uzmanlar, bu olasılığın erkekler için de geçerli olması gerektiğini savunuyorlar. Prof. Spector, ihanetin genlerle ilgisi olmasında çeşitli genlerin birbirine etki yapmasından kaynaklanabileceğini söyledi. Prof. Spector, Aynı durum, insanların riski sevmesinde de yaşanıyor. Burada da birçok genin birbirine etkisi bu duyguyu ön plana çıkarıyor dedi. Prof. Spector, kadınların ihanet etmesini yargılamadığını sözlerine eklerken Kadınların daha çok erkekle beraber olması daha sağlıklı ırkların üremesini sağlıyor diye konuştu.
  Erkekler neden aldatır
  Esinin seni altatmasini istemiyorsan onun gözünü disarida birakmiyacaksin her zaman her sey karsiliklidir ..Ben inanmiyorum her erket kadinini aldatir
  Sevimsiz!!!
  cok tatli bebeler