foto - karakaya_26
  Varmı eski üyelerden
  Merhabalar mobil olduğum için kategoriyi bulamadım ve konuyu buraya açıyorum. Bu foruma 2010 2011 2012 zamanlarında aktiftim var mı o zamanlardan kalan aktif üyeler :)
  Rappelz Online
  (Bu Konu Altında Sürekli paylaşımlarda bulunmaya çalışacağım.)

  Rappelz Online Son derece kaliteli bir oyun. Bunu Zaten 1,5 GB lık indirmeden anlıyabilirsiniz.

  Klanlar Arası savaşlar, Zindan kuşatmaları, Binekler, ve daha bir çok etkinlik.

  Son derece güvenli ve muhteşem bir oyun. Kendim Oynuyorum.

  Oyunda Fenix Serverinde oynuyorum. Yardıma ihtiyacınız olursa söylemekten kaçınmayınız. K.Adım: Tanklordd, Hower,Humel, xsonimparatorx

  [video=youtube;PxAOrIUD2FE]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=PxAOrIUD2FE#![/video]
  Vbulletin Özel rütbe ye resim ekleme
  Merhaba Vbulletin 3.8.4 kullanıyorum. Özel rütbe varya hani Junior Member vs var main board da acemi er er vs onlara resim eklemek istiyorum ama yok.

  resim;

  image
  orjinalini görmek için tıklayınız
  ESKİŞEHİR ilinde bulunan liseler
  emeğine sağlık
  Kurban Bayramınız Mübarek Olsun
  Kurban Bayramınız Mübarek olsun

  image
  orjinalini görmek için tıklayınız
  Kurban Bayramı E-Kart
  teşekkürlr bölüm açılması iyi olmuuş :)
  Resim kenarı kıvırma actionsu 30 çeşit
  Teşekkürler :)
  Yeni bilgilendirme sistemi
  Güzel ve Akllı bir eklenti :) çok iyi olucak :)
  Şu An Aklına Gelen Bir Üye
  Ay kız :)
  Desing By Karakaya26 Flatcast Şehitler Tema
  :D :D işallah yapmaya çalışıyorum bakalım :)
  Desing By Karakaya26 Flatcast Şehitler Tema
  Yeni Bir Tane yapıyorum az gelişmiş diyebilirz :) ;)
  Sevgiliye Anlamlı Sözler
  Sevgiliye Anlamlı Sözler - Sözler - Aşk Sözleri

  sen benim hayatımda oldugun sürece ne sen kimseye rakip, ne de kimse sana rakipti Çünkü sen benim için daima tektin

  Gecemidir insanı hüzünlendiren Yoksa insanmidir hüzünlenmek için geceyi bekleyen?Gecemidir seni bana düsündüren,Yoksabenmiyim seni düsünmek içingeceyi bekleyen?

  Sen en büyük sevgiyi hak edecek kadar mükemmel ama herkesin hak edemeyecegi kadar özelsin

  Eger geceler seni düsündügüm kadar uzun olsaydi, sabah hiç olmazdy

  Gözlerinden süzülen bir damla yas olmak isterdim Gözlerinden dogup, yanaklarindan süzülüp, dudaklarinda ölmek için

  Seni çok özledim Seni her özledigimde kalbime bir yildiz çizdim Seni ne kadar özledigimi bilmek istermisin? Sayende bir gökyüzüne sahibim canim!

  Sen hiç denizlerin dibine bakinca yemyesil ormanlari gördün mü? Imkansiz deme! çünkü ben senin gözlerine bakinca ölülerin bile sahit olmadigi o cenneti gördüm

  Askim; gökyüzünde bir yıldız seç Senin kadar güzel ve parlak olsun Benim içinde bir yildiz seç, parlakligi önemli degil yeterki sana yakin olsun

  Sen çatlayan dudagimda bir damla su, içimdeki yasama tutkusu, avuçlarima düsen kar tanesi Sen! Sevgilim, Sevdigim, Taptigim, Herseyimsin SÇS Bebegim

  Bir gece ay bana sordu neden seni aglatan bir kızla berabersin? Aya baktim ve dedimki Sen hiç gökyüzünden vazgeçebilirmisin?

  Birgün Hayatın Bütün Güzelliklerinden Vazgeçip Ölüme Sessiz Sedasız Gitmek İstersen Yanıma Gel. Yanıma Gel ki; Sana Sensiz Yaşamanın, Sensiz Olmanın Ölüm Olduğunu Göstereyim.

  Benim Kalbimi Kırmak Suya Yazı Yazmak Kadar, Gönlümü Almak İse Güneşe Dokunmak Kadar Zordur. Sen Suya Yazı Yazmayı Başardın, Şimdi Güneşin Batmasını Bekle.

  Gül Bahçesinde Geçsede Ömrüm, İnan Senin Üstüne Gül Koklamam Gülüm, Seni Koklamak Olsada Ölüm, İnan Uğrunda Ölmeye Değer Be Gülüm.

  Ağzımın Tadı Yoksa, Hasta Gibiysem, Boğazımda Düğümleniyorsa Lokmalar, Buluttan Nem Kapıyorsam İnan Hep Güzel Gözlerinin
  Seni Yıldızlar Kadar Çok Seviyorum. Onlar Kadar Parlak ve Onlar Kadar Yakınsın Bana, Tek Fark Onlar Milyonlarca Sen Birtanesin.

  Rüyaların En Güzelini Görürken Tanrının Seni Koruması İçin Gönderdiği Meleklerin Kanatları Öyle Büyük Olsun ki En Masum Anında Bile Sana Kimseler Zarar Veremesin

  Gözlerin Nehir, Kirpiklerin Köprü Olsun. Ben Tam Üzerinden Geçerken İpler Kopsun, Düştüğüm O Yer Dudakların Olsun.

  Yağmur, mutluluğuma gölge düşürmek için yağıyorsun aldırmıyorum. Niyetin beni ıslatmaksa ben zaten ağlıyorum..

  Dünyanın dört bir yanında dostlarım var dostlar ki bir kerecik selamımı almamışlar bir kerecik selamlarını almamışım ve yine dünyanın dört bir yanında düşmanlarım var düşmanlar ki kanıma susamışlar kanlarına susamışım..

  Seni bulmaktan çok aramak isterim seni sevmeden önce anlamak isterim, seni bir ömür boyu bitirmek değil sana hep yeniden başlamak isterim…

  Gerçek aşklar bitmesini bilen aşklar olduğuna göre,insanlar ya hep sahte aşklarıyla evlenir,yada evlenerek aşklarını sahteleştirir.

  Bu gece kayarken yıldızlar gökyüzünden ve gözümden yaşlar süzülürken dilek tutmadım ilk defa sadece teşekkür ettim tanrıya bu gece yanımda olduğun için!!

  Seni sevmek acıların en büyüğü olsa gerek,seni düşünürken gözyaşı dökmek yaşanabilecek en büyük sevinç demek.

  Bir serçeydim sürüden ayrılmış, gökyüzünde kaybolmuş, o ise bir kartalmış avlanmaya çıkmış gelmiş bula bula beni bulmuş

  Aşk günah olmayacak kadar masum, köle olmayacak kadar özgür, unutulmayacak kadar derin, umulmayacak kadar yakın, tek başına yaşanmayacak kadar takımdır…

  Hissizler, Hareketsizler yol alamazlar, Uyuyanlar hedefe ulaşamazlar, hele azmini iradesini yitirenler asla uzun zaman ayakta kalamazlar.

  Kristalin bedelini göze almayan,onunla oynamasın

  Ne zaman gelirsen gel,başıma taç olursun. Sen benim eski değil , eskimeyen DOSTUMSUN…

  Ya Sözlerin Aklımda, Ya Da Aklım Adında, Ya Hayalin Karşımda, Ya Da Sesin Kulağımda, Ya Ben Çıldırıyorum, Ya da Çok Özlüyorum, Ya Özlemek Çok Güzel, Yada Özlenen Çok ÖZEL…

  Sözlerin büyük, yüreğin küçük! Hataların yanlışların çok,doğruların yok! Bir şeyleri göklere çıkartıp mutluyum sanıyorsun..Kendine göre şanslı, bana göreyse zavallısın!

  İçinde öyle bir umut taşıki onu senden kimse alamasın.gözlerin hep gülsün.onuda kalbinde öyle bir saklaki gerçekten isteyen bulsun.

  Yaşamak özlemsiz, özlem sevgisiz, sevgi sensiz olmaz.. Unutma gülüm sevmek daima beraber olmak değildir, sen yokken bile seninle olabilmektir..

  Dertlerin kum tanesi kadar küçük, sevinçlerin nisan yağmurları kadar bol olsun ve öylesine mutlu ol ki gözünden akan yaşlar değerini bilmeyenlere sadakan olsun..

  Hoççakal Allah a emanet ol tabii ki Allahın varsa?Hoşçakal aşk sende kalsın sanmam ama işine yararsa?

  Ağlamak çocuklara, affetmek ise Allah a mahsus. Beni birgün aldatırsan çocuk değilim ağlamam, Allah değilim affetmem…

  Dünyanın en güzel şeyini sana vermek isterdim, Fakat seni sana nasıl verebilirim ki?

  Kalbinde yer yoksa Güzelim ! farketmez ben ayaktada giderim.

  O vefasız kalbin hissetmesede.. Sana bu şarkıyı dinleteceğim.. Bu aşkın uğruna ömrüm bitsede.. Sana sevmeyi öğreteceğim…

  Hayat bir şekilde elbet devam edecek birde içinde sen olsan işte o zaman her yer yeşerecek.

  Güneşi sevdiğini söylüyorsun güneş çıktığında perdeleri örtüyorsun.Rüzgarı sevdiğini söylüyorsun rüzgar çıktığında kapıları kapatıyorsun.Yağmuru sevdiğini söylüyorsun yağmur yağınca şemsiyeni açıyorsun.Korkuyorum çünkü beni sevdiğini söylüyorsun.

  Günahın özüyse seni sevmek cezam cehennem olsun

  Seni asil insanların basit sevgileriyle değil, basit insanların asil sevgileriyle sevdim. Bu güzel aşkımıza nokta koyma, sana kucak dolusu virgül getirdim?

  Bir yağmur damlası seni seviyorum anlamı taşısaydı ve sen bana seni ne kadar sevdiğimi soracak olsaydın, inan ki birtanem her gün yağmur yağardı.

  İnsanlar tanıdım yıldızlar gibiydi, hepsi parlıyordu, hepsi gökteydi. Ama ben seni, güneşi seçtim, bir güneş için bin yıldızdan vazgeçtim?

  Seni bulmaktan çok aramak isterim! Seni sevmeden önce anlamak isterim! Seni bir ömür boyu bitirmek değil de sana hep yeniden başlamak isterim.

  Hani gözler vardır sözleri anlatır, hani sözler vardır gözleri anlatır, bir de aşk vardır seni anlatır

  Sana doğru bir kelebek uçurdum, dağları denizleri aştı seni buldu, yanağına ufacık bir öpücük kondurdu. Hissettin mi?

  Uykudan uyanınca insanı uyandığına pişman eden, geri dönmek isteyip de dönemeyince çaresizlikten delirten, hayatta bir defa görülebilen harika bir rüyasın!..

  Dünde, bugünde, yarında? Yüreğin kadar yanındayım. Kendini yalnız hissettiğinde elini kalbine koy; ben hep ordayım!

  Sana yıldızlar kadar yakın olmak isterdim, her baktığında beni görebilmen için, sana bulutlar kadar yakın olmak isterdim, üzüldüğünde gözyaşlarını yağmur olup silebilmek için, sana sen kadar yakın olmak isterdim ki beni, seni sevdiğim kadar sevebilmen için?

  Güneşi seviyorum diyorsun güneş açınca gölgeye kaçıyorsun. Yağmuru seviyorum diyorsun yağmur yağınca şemsiyeni açıyorsun. Korkuyorum sevgilim çünkü beni de sevdiğini söylüyorsun!

  Bana öyle bir mektup yaz ki sevgilim açar açmaz duyayım kokunu. Sevda essin başak saçlarında, sesin yüzümü rüzgarla bulsun… Bana öyle bir mektup yaz ki sevgilim, gelsin beni en koyu zulamda bulsun ve öyle bir mektup yaz ki sevgilim varsın ölümüm olsun.

  Yardım etmek mi istiyorsun? O zaman dinle; yaşama sevinci getir bana çokça olsun çabuk tükenmeyenlerinden. İhtiyacım var bu ara unutmak üzereyim mutluluğu, unuttum sıcak bir çayın tadını, esen rüzgarın serinliğini, hadi durma öyle hatıralarımı canlandır, iyi olanları?

  Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz, her şey olur da şu kalbim, bir tek sensiz olamaz.

  Mürekkepten denizler, kağıttan gemiler yaptım. Sonra ismini her yere yazdım. İsmini yazınca seni sevdiğimi sandın, ben seni sevmedim sana taptım!..

  Güneşin buz tuttuğu yerde bir alev görürsen, bil ki o yalnız senin için yanan kalbimdir.

  Eğer seni nasıl ve ne kadar sevdiğimi öğrenmek istiyorsan bana yeni bir dil bulmalısın çünkü sana olan sevgimi anlatmak için kelimeler bulamıyorum. Ama bir şeyi bil ki seni çok seviyorum?

  Bir insanı sevmek onunla yaşlanmayı kabul etmek demektir benim için. Ben seni seviyorum ve bir ömür boyu seninle olmak istiyorum.

  Kuyruklu yıldızlar vardır, dünyaya yetmiş yılda bir gelirler. İnsanlar onu hayatı boyunca belki bir kez görürler. Ben o yıldızı gördüm, o da sensin birtanem?

  Sen dünyaya sürgün bir meleksin ve ben seni o kadar çok seveceğim ki bir daha cennetine geri dönmek istemeyeceksin…

  Sen bazen zifiri karanlık gecemin güneşi, sen bazen hayatın cesaret veren mutluluk yanı ve sen her zaman sevgimin tek nedenisin

  Doğan her günün sabahında, içimde gözlerini görebilmek aşkı olmasa, inan hiçbir şeye değmezdi yaşamak..

  Ben sevdanın sokağında oturuyorum? Geceler hiç bitmiyor, ben hiç uyumuyorum.

  Yüreğim hafif ıslaktır benim kuytu köşelerde ağlamaktan ve rengi hafif uçuktur kurusun diye kaç kez güneşe asmaktan.

  Seni unutmak için and içtim gözlerin geldi aklıma vazgeçtim.

  Hadi uyandır beni söyle gördüğüm zamansız bir düş mü? Hadi git, uzaklaş, yokluğuna inandır beni. Gerçekten yoruldum her bulduğum yerde seni kaybetmekten.

  Gözlerin nehir kirpiklerin köprü olsa, ben üzerinden geçerken ipler kopsa ve düştüğüm yer dudakların olsa.

  Buruk hasret dolu geceleri öldüreceğim bir gün bu ayrılık şarkılarını kurşuna dizeceğim ve seni benden ayırdığı için kaderimi mahkemeye vereceğim.

  Güller anlatsın sana olan sevgimi, güller anlatsın yanlızlığımı, çaresizliğimi? Yavaş yavaş eriyen yüreğimi güller anlatsın ben anlatamadım

  Bulutlara yükledim hasretimi, rüzgarlarla yolladım sevgimi, yağmurlar yağdırdım gözyaşlarımla küçük melekler gönderdim seni öpmeye! Geldiler mi?

  Nasıl ki uzaktaki yıldız parlak gelirse insana, uzakta olduğun için tutkunum sana! Sana yıldızlar kadar yakın olmak isterdim, her baktığında beni görebilmen için, sana bulutlar kadar yakın olmak isterdim, üzüldüğünde gözyaşlarını yağmur olup silebilmek iÇİN

  Eğer gökyüzü bir parça kağıt, deniz bir şişe mürekkep olsaydı yine de sana olan duygularımı yazmaya yetmezdi. Seni o kadar çok seviyorum ki…

  Biliyorsun her gökkuşağının bittiği yerde bir hazine saklanırmış. Gökuşağını takip ettim geçenlerde sende bitti… En değerli hazinemsin benim, canımsın.
  Bazı rüyalar diğerlerinden çok uzun sürer. Bazıları da çok çok güzel. Benim en uzun ve en güzel rüyam şu an bu mesajı okuyor

  Hasret kapımda nöbetler tutuyor. Sevgilim uzak bir şehirde gözlerim onu arıyor…

  Bir kuş olup gitsem, aşsam şu enginleri, varsam senin yanına. Öpsem doyasıya, koklasam seni…

  En güzel yarınlar senin olsun, sen buna layıksın ömrün mutluluklarla dolsun. Eğer gün gelir de sen beni unutursan, inan ki tatlım canın sağolsun.

  Bugün yeni bir meyhane keşfettim mezarlığın karşısında. Bir gün beni arar da bulamazsan ya meyhanedeyim ya da tam karşısında.

  Bugün yeni bir meyhane keşfettim mezarlığın karşısında. Bir gün beni arar da bulamazsan ya meyhanedeyim ya da tam karşısında.

  Paylaştıkça çoğalan tek şeyin sevgimiz olduğunu hiç unutmayalım ve sevgimizi daima çoğaltalım sevgilim.

  Biliyorsun her gökkuşağının bittiği yerde bir hazine saklanırmış. Gökuşağını takip ettim geçenlerde sende bitti…

  En değerli hazinemsin benim, canımsın. Sana doğru bir kelebek uçurdum, dağları denizleri aştı seni buldu, yanağına ufacık bir öpücük kondur.

  Mutlu olmayı biliyorsan, sevmeyi bileceksin gerçekten seviyorsan, ömrünü vereceksin.

  Sesini duysam da her an yüzünü görmek gibi değil, özlediğimi bil her an hiçbir şey seni sevmek gibi değil.
  Budaksız Ağaç Fıkrası
  Teşekkür ederim
  Sarışın Mı Esmer Mi.
  :

  Sarışın :D
  Şu An Aklına Gelen Bir Üye
  küçük bilgin
  Budaksız Ağaç Fıkrası
  Budaksız Ağaç Fıkrası - Komik Fıkralar - Yeni Fıkralar

  Nasreddin Hoca çocukken Akşehir'e yapılan ilk büyük caminin (Ulucami M.1213) minaresine tamamlanır ve hizmete girer. Küçük Nasreddin birgün oradan geçerken ilk kez gördüyü camiyi ve özellikle minareyi şaşkın bakışlarla inceler. Tam bu sırada vakit namaz vaktidir, müezzin şerefeye çıkıp ezan okumaya başlar. Nasreddin bir an korkar, kendisini biraz toplayınca minarenin çevresinde telaşla bir tur atar, bakarki çare yok, minaredeki müezzine bağırır ;

  - Boş yere bağırma amca! öğle dalsız budaksız bir yere çıkmışsın ki ... ben seni nasıl kurtarayım.
  2012 Ramazan Ayı İmsakiyesi
  image
  orjinalini görmek için tıklayınız
  Edit yapılmıştır..!
  RiosenBeq Era Teması
  teşekkürler bi indiriyorum hmn kurayım nasıl olucek =))
  Süper Bağlama - Çiftetelli
  eee Eskişehir Diyo aga ;)
  Kayan Duyuru Eklentisi
  kırık link
  vBulletin BP-Brown Teması
  Link Kırık Lütfen düzeltimisiniz?
  vBuLLetin Tema iStekLeri Burdan... AyrıCa Konu Açmayınız !
  main-board ın temasına benzer bir tema varmı?
  Aşık Etme Duası
  Emeğine sağlık güzelmiş :( denicem :)
  Sosyal Psikoloji 4.Ünite: Sosyal Etki Ve Sosyal Güç
  teşekkürler
  Yerin göyün tek incisi
  Emeğine sağlık abla çok güzel
  2011 2012 Erkek Spor Yelek Modelleri
  teşekkürler güzelmiş
  Grafik istek
  merhaba ben haftanın üyesi ve ayın üyesi logosu ufak main-board ın ayın üyesi ve haftanın üyesi resmi boyutunde olcak arka plan saydam olucak :) yuvarlak olucak

  yazılıcak yazı;
  BagimsizKare.org
  Haftanın üyesi


  diğeri;
  BagimsizKare.org
  Ayın üyesi

  yapabilirmisin arkadaşalr ilgilenirseniz sevinirim kolay gelsin
  Utanın Şu Önüme Koyduğunuz Yemden
  kediyi tavşan sanmışlar herhalde yazık kedi :D gözleride açmış üzgün üzgün
  Utanın Şu Önüme Koyduğunuz Yemden
  :1 emeğine sağlık ablacım
  4 Haziran Kısmi Ay Tutulması ve Burçlara Etkileri
  Kısmi Tutulmanın Yengeç Burcuna Etkisi

  Sevgili Yengeçler, 4 Haziran saat 14:12 itibariyle Yay burcunda meydana gelecek Kısmi Ay Tutulması, başta sağlık, iş ve genel yaşamınızla ilgili konularda geleceğiniz açısından gördüğünüz eksikleri veya şu anki durumunuz çerçevesinde yapılması gerekenleri saptama anlamında son derece önemlidir. Nerelerde yanlışlar var ve nelerin ele alınarak çözüme kavuşturulması gerekiyor?


  teşekkürler :)